درباره ما

سلام خدمت همراهان همیشگی سایت تن تاپ.

توی این صفحه ما تصمیم گرفتیم که بهتون یکمی از تن تاپ توضیح بودیم و بگیم که چی بوده و کارمون چی هستش و هدفمون چیه!

من (ابوالفضل قلی نژاد) به همراه همکارم (معین صابر) هر دو یکی از علاقمندان حوزه دیجیتال مارکتینگ هستیم. یکی از پروژه های ما، همین سایت تن تاپ هستش که بیشتر هدفمون تست کردن ترفندهای این حوزه بود. یعنی درواقع اصلا قرار نبود که تن تاپ اینقدر جدی گرفته بشه.

ولی بعد از کمی فعالیت توی این سایت، وقتی که حمایتهای شما رو دیدم، تصمیم گرفتیم تا جدی و مستمر روی این سایت کار کنیم.

درباره ما

اگه از کاربرای قدیمی تن تاپ باشین، حتما فراز و نشیبهای تن تاپ رو دیدین. تن تاپ در اول ماه های فعالیت خودش، اصلا پستهای توی قالب موجودات فضایی و جن و ارواح و این جور چیزا نمیزاشت؛ نه که اصلا نمیزاشتیم؛ خیلی کم. البته اگه به اسم سایت هم دقت کنید ( 10 top) متوجه موضوع اولیه سایت ما میشین. ما اول درباره ده فلان چیز برتر، یا ده فلان چیز ترسناک و اینجور چیزا مقاله میزدیم.

ولی بعد از مدتی که علاقه شما پیدا کردیم، فعالیت توی اون سمت کم و توی زمینه اسرارآمیز رو بیشتر کردیم تا بهتر بتونیم با شما ارتباط برقرار کنیم که خداروشکر موفق هم بودیم.

با گذشت زمان بیشتر و حمایتهای بیشتر شما، کمی کار خودمون رو گسترش دادیم و شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل (تلگرام و یوتیوب) هم کردیم که باز هم حمایتهای شما رو دیدیم!

توی این صفحه ما بیشتر سعی کردیم تا کلیت سایت از اول تا الان رو بگیم. الان هم همونطور که گفتیم، سایت ما درباره مسائل عجیب و غریب و اسرارآمیزه! البته کلی هدف و برنامه برای آینده تن تاپ دارم که اگه همراه ما باشین حتما متوجه این تغییرات میشین 🙂