Black Panther 2 First Reactions آن را قدرتمندترین فیلم MCU می‌داند


اولین واکنش‌ها به فیلم Black Panther: Wakanda Forever وارد است و منتقدان آن را تحسین‌برانگیزترین و قدرتمندترین فیلم در کل MCU می‌دانند.


اولین واکنش ها به Black Panther: Wakanda Forever در حال ورود هستند و بسیار مثبت هستند.


پس از اکران فیلم، منتقدان و منتقدان حاضر به رسانه های اجتماعی هجوم آوردند تا نظرات محدود خود را در مورد آخرین بلاک باستر دنیای سینمایی مارول به اشتراک بگذارند. بسیاری این فیلم را راهی زیبا برای رسیدن به مرحله 4 توصیف می‌کنند، که در آن اکشن‌ها و شخصیت‌ها راضی‌کننده است و در عین حال به عنوان ادای احترامی به چادویک بوزمن فقید عمل می‌کند. استیون واینتراب از Collider تحت تأثیر قرار گرفت که رایان کوگلر کارگردان نه تنها موفق شد دنباله‌ای عالی بسازد، بلکه این کار را بدون قهرمان اصلی فیلم اصلی انجام داد. واینتراب نوشت: “می دانستم که احساسی خواهد بود و همینطور بود. انتظار داشته باشید که چشمانتان نشت کند.”

مطالب مرتبط: پلنگ سیاه: تروور نوح اشاره می کند که می تواند برای همیشه در واکاندا بازگردد

کلایتون دیویس از Variety احساسات مشابهی را ابراز کرد و آن را نوشت واکاندا برای همیشه در حالی که نقش آنجلا باست را به عنوان فرمانده در هر صحنه ای که در آن بازی می کند، یک “شگفت انگیز بصری” است. درو تیلور، از The Wrap، خاطرنشان می کند که پلنگ سیاه دنباله آن بیشتر بر احساسات تمرکز دارد تا نمایش، و آن را به عمیق ترین و عمیق ترین استودیو مارول تبدیل می کند. [emotionally] برایان دیویدز از هالیوود ریپورتر نوشت:[Wakanda Forever] به شکلی که باید باشد سنگین و تاریک است و بیشتر آن را رها می کند [Marvel’s] لحن علامت تجاری، تصمیمی که منجر به فیلمی به خصوص تکان دهنده شده است.

Black Panther: Wakanda Forever در حالی که تلاش می کند از دست دادن فرمانروای خود، پادشاه T’Challa، غمگین شود، ملت صاحب نام را دنبال می کند. در غیاب او، قدرت های جهانی به پا می خیزند تا ادعای خود را بر ملت آفریقا به خطر بیاندازند، به این معنی که ردای آن باید به یک جانشین منتقل شود. در حالی که بازاریابی هنوز تایید نکرده است که چه کسی شخصیت بعدی خواهد بود که ماسک و پنجه های نمادین را بر روی بدن خواهد گذاشت، بسیاری گمان می کنند که شوری به عنوان پلنگ سیاه جدید MCU خدمت کند. علیرغم شایعات، بازیگران و خدمه در مورد آینده قهرمان سخت صحبت کرده اند.

مطالب مرتبط: لوپیتا نیونگو پلنگ سیاه زیر آب برای Wakanda Forever آموزش دید

فراتر از گروه بازیگران شخصیت های بازگشته، واکاندا برای همیشه همچنین اولین حضور در MCU نامور با بازی Tenoch Huerta است. این بازیگر اخیراً در مورد واکنش خود به اولین قدم گذاشتن در لباس قهرمان گمراه صحبت کرد و اشاره کرد که تنه های سبز رنگی که مترادف با Submariner هستند در ابتدا دلیلی برای خجالت بود. Huerta به شوخی گفت که او از این لباس به عنوان “شرم شورت” یاد می کرد و از آنها به عنوان انگیزه ای برای خوش فرم شدن استفاده می کرد.

Black Panther: Wakanda Forever از 11 نوامبر وارد سینماها می شود.

منبع: توییتر

برای خواندن ضربه بزنید
طرفداران نقش انتقادی در پی یکی از تاریک ترین قسمت های سریال عزاداری می کنند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.