تیتان ها می توانند لکس لوتر را به Perpetua متصل کنند


با تیتان ها در نهایت تریلر فصل 4 اینجاست، طرفداران تصاویر را تجزیه و تحلیل می‌کنند و روی تعداد کمان‌هایی که با هم برخورد می‌کنند وسواس دارند. کلیسای خون در حال ویران کردن است. پسر هیولایی (با لباسی دقیق و کمیک) به نظر می رسد که در حال تجربه یک فروپاشی ذهنی است. در حالی که ریون یک بار دیگر به عنوان دختر تریگون با سرنوشت تاریک خود می جنگد. به زبان ساده، الف مقدار زیادی در حال سقوط است، که مطمئناً خدمه دیک گریسون را مانند قبل آزمایش خواهد کرد.


بدتر از همه، Lex Luthor اثر Titus Welliver آمده است که با Mother Mayhem و فرقه Blood کار می کند. لکس در حال تغییر از علم به غیبت است و مشتاق است در دنیایی که ابرقهرمانانی در اطراف آن در حال ظهور هستند به دنبال قدرت بیشتری باشد. با این حال، در حالی که بسیاری تصور می کنند لکس ممکن است قصد داشته باشد به تریگون متصل شود، خدایی که او واقعاً می خواهد ملاقات کند ممکن است بسیار مخرب تر باشد.

مطالب مرتبط: Titans با معرفی دوست پسر کمیک خود، دوجنس‌گرایی تیم دریک را مسخره می‌کند.


Lex Luthor از Titans می تواند به Perpetua چشم دوخته باشد

لکس یک خط کلیدی را در تریلر منتشر می کند و می گوید که خدایان از قبل می دانند او کیست. این به پروژه‌ای اشاره می‌کند که لکس مدتی با آن ارتباط داشته است و شاید او در حال بازی در نقش کلیسا است. این با شخصیت متکبر او و ماهیت کلی عروسک‌گردانی که او با استفاده از شرورها به‌عنوان پیاده می‌برد، مطابقت دارد.

بنابراین، از آنجایی که کلیسا او را در آغوش می‌کشد، و نمی‌توان گفت که لکس به تنهایی چه رازها و آثار عرفانی دیگری را کشف کرده است، او می‌تواند به سادگی به دنبال دروازه‌ای به سوی خدای دیگری باشد. این موجود ممکن است در جهنم معروف به آزارات، جایی که تریگون تبعید شده در آن ساکن است، نباشد. این در واقع می تواند قفسی باشد که Perpetua در آن حبس شده است. تیتان ها می تواند قوس زنده شدن الهه نهایی را بازسازی کند و لکس را قدرتمند کند.

برای خواندن ضربه بزنید
10 شخصیت خنده دار انیمه درونگرا

مطالب مرتبط: اولین فیلم Titans S4 دارای Nightwing در حال شکست دادن Snot از Ninjas

پرپتوآ و لکس یک دوتایی هیولایی بوده اند

Perpetua یک خدای سطح بالا (یکی از Hands از Omniverse) بود که اولین Multiverse را ساخت، اما پسرانش (World Forger، Anti-Monitor و Monitor) به دلیل ساختن Apex Predators (انسان هایی که با مریخی های سفید مخلوط شده بودند) به او خیانت کردند. ). او به خاطر شیوه‌های آشوب‌جویانه‌اش زندانی شد، اگرچه بحران‌ها را پس از بحران تحت تأثیر قرار می‌داد. در نهایت، لکس او را آزاد کرد و خود به یک Apex Predator تبدیل شد و به Perpetua کمک کرد تا لیگ عدالت را از بین ببرد.

این یکی از معدود مواردی بود که لکس به عنوان نوکر کسی باحال بود، اگرچه او به غصب قدرت او در زمان نیاز داشت. پس از همه، Perpetua به خلقت، همه واقعیت ها و دیوار منبع متصل بود، به همین دلیل است تیتان هالکس می‌تواند به شکل غیرمنتظره‌ای به فراتر رفتن وسواس داشته باشد. مطمئناً، قدرت و لژیون تریگون می‌تواند کنترل بر تسلط زمین را ارائه دهد، اما اگر لکس به دست راست مورد اعتماد Perpetua تبدیل شود، می‌تواند به بازسازی واقعیت کمک کند، مأموریتی که او از حضور او در آن خوشحال بود. در نهایت، این کار شوم فیلمنامه را تغییر می‌دهد و طرفدارانی را که انتظار بازسازی Trigon دیگری را دارند شگفت‌زده می‌کند. مخاطرات از نظر کیهانی بالاتر خواهد بود و تایتان‌ها را حتی مهم‌تر از لیگ عدالت در برابر لکس می‌کند که حتی سوپرمن هم نمی‌توانست از عهده آن برآید.

فصل چهارم Titans در 3 نوامبر در HBO Max پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.