برندان فریزر برای جورج شیرین کاری جنگل عذرخواهی کردجورج جنگل برندان فریزر، ستاره سینما، در حین فیلمبرداری فیلم 1997، از شهر سانفرانسیسکو به دلیل بدلکاری غیرقانونی عذرخواهی کرد.


همانطور که توسط SFGATEفریزر به خاطر شیرین کاری غیرقانونی که در پل گلدن گیت هنگام مصاحبه فرش قرمز در جشنواره فیلم دره میل انجام داد عذرخواهی کرد. فریزر درباره این حادثه اعتراف کرد: «تقریبا باید یک عذرخواهی کنم. “جرج برای نجات یک چترباز که در پل گلدن گیت گیر کرده بود می رود. این بدان معناست که دیزنی مانکنی را که با چتر نجات از روی قامت آویزان شده بود قرار داده است.” مومیایی ستاره به یاد آورد که چگونه این شیرین کاری باعث ایجاد ترافیک بزرگ در سانفرانسیسکو شد.

مرتبط: برندان فریزر از لغو بازی Batgirl انتقاد کرد: “این باعث اعتماد نمی شود”

فریزر توضیح داد که چگونه حادثه چترباز ساختگی قطع شد اپرا این بازیگر 53 ساله گفت: “و من می روم – یک لحظه صبر کنید، دارم به هلیکوپترها و تلویزیون نگاه می کنم – کسی مجوز نگرفته است، کسی با دفتر شهردار مشکل پیدا می کند.” بنابراین من فقط می توانم برای آن عذرخواهی کنم. عملکرد فریزر در جورج جنگل توجه استفن سامرز کارگردان را به خود جلب کرد که منجر به انتخاب بازیگر شد مومیایی.

قبل از غربالگری والجشنواره فیلم دره میل به خاطر کمک های بی شمارش در صنعت سینما یک جایزه یک عمر دستاورد به او اهدا کرد. فریزر از حمایت حضار تشکر کرد و با بازگویی داستان بدنام پل گلدن گیت ادامه داد. فریزر عذرخواهی کرد: «بنابراین، بد است، دیگر این اتفاق نخواهد افتاد.

مرتبط: برندان فریزر برای مومیایی 4 باز است… تحت شرایط مناسب

قبل از والشب اکران فیلم در سانفرانسیسکو، فریزر در جشنواره فیلم ونیز به مدت شش دقیقه مورد تشویق ایستاده قرار گرفت. در فیلم دارن آرنوفسکی، این بازیگر نقش مردی به‌شدت چاق به نام چارلی را بازی می‌کند که تلاش می‌کند تا رابطه شکسته بین او و دخترش را ترمیم کند. چیزهای غریبسدی سینک نقش الی، دختر چارلی را بازی می کند. سایر بازیگران عبارتند از: هونگ چاو در نقش لیز، سامانتا مورتون در نقش مری و تای سیمپکینز در نقش توماس.

برای خواندن ضربه بزنید
بازیگران استقلال در مورد ایجاد یک مرز فراگیر بحث می کنند


“برناسانس” بازگشت او به هالیوود را جشن می گیرد

در سال 2018، فریزر به یاد آورد که چگونه احساس می کرد که هالیوود او را به دلیل طرح اتهامات تجاوز جنسی علیه فیلیپ برک، رئیس سابق انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، در لیست سیاه قرار داده است. از آن زمان، طرفداران فریزر بازگشت او به صنعت سینما را «برنیسنس» نامیدند. بعلاوه وال، این بازیگر صدای خود را به سریال DC Universe قرض داد گشت عذاب به عنوان کلیف استیل. علاوه بر این، قلب جوهر ستاره در بازی Firefly بازی می کرد دختر خفاشی، اما برادران وارنر فیلم فوق الذکر را به دلیل “میل به اینکه فهرست ویژگی های استودیو دی سی در مقیاس پرفروش باشد” لغو کرد.

وال اولین نمایش در سینماها در 9 دسامبر 2022. فصل چهارم گشت عذاب در 8 دسامبر 2022 به طور انحصاری از HBO Max پخش خواهد شد.

منبع: SFGATE

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.