سرزنش سارا پیلین، ستون مهمان می گوید – هالیوود ریپورتر


اعلامیه تروور نوح مبنی بر کناره گیری از میزبانی نمایش روزانه، دوباره سوالاتی را در مورد آینده تلویزیون آخر شب برانگیخته است. به نظر می رسد سوال اصلی این است که آیا اصلاً آخر شب آینده ای دارد؟ خیلی ها سرزنش می کنند جریان برای رو به زوال سلطنت فرهنگی برنامه گفتگوی آخر شب. این هم یک مقصر دیگر: سارا پیلین.

علیرغم از دست دادن رقابت اخیر خود در کنگره، تأثیر پیلین بر سیاست و رسانه بزرگ است. به عنوان معاون جان مک کین در سال 2008، او به آمریکایی‌هایی دست یافت که هرگز با آیوی لیگ‌هایی مانند باراک اوباما یا هیلاری کلینتون آشنا نمی‌شوند. روشنفکران پیلین را به‌عنوان یک روشنفکر سبک‌وزن که حتی نمی‌توانست حتی یک روزنامه را که وقتی از کیتی کوریک پرسیده بود نام ببرد، رد می‌کردند. با این حال، سایر آمریکایی ها خود را در او می دیدند. نویسندگان همکار من دوست ندارند این را بشنوند، اما بسیاری از مردم دوست ندارند بخوانند.

آنها همچنین واقعاً دوست ندارند کسانی که فکر می کنند باهوش تر هستند، دیگران را احمق جلوه دهند، حتی اگر باهوش باشند. مصاحبه کوریک پیلین خوراک طرح های به یاد ماندنی شد شنبه شب زنده اما پیامدها همچنین منجر به شکاف سیاسی شد که امروزه مصرف رسانه را تعریف می کند. پیلین مطبوعات را به عنوان متواضع، بداخلاق، غیرقابل اعتماد و برای جلب افرادی مانند او (غیر نخبگانی که ترجیح می‌دهند شکار کنند تا مطالعه کنند) نوشت. افرادی که خود را در او می‌دیدند شروع به نوشتن مطبوعات و ظهور رسانه‌های اجتماعی کردند. در نهایت این کار را برای آنها آسان تر کرد. (2008 اولین کمپین ریاست جمهوری بود که توییتر در آن وجود داشت.)

هنگامی که پیلین برای اولین بار شروع به اجتناب از رسانه های سنتی کرد، فکر این بود که هیچ سیاستمدار برجسته ای بدون دروازه بان های رسانه ای نمی تواند شکوفا شود. سابقه داشت. در حالی که جرج دبلیو بوش توسط یک نشستن شرم آور مجروح شد مصاحبه او که در طول مبارزات انتخاباتی سال 2000 کمبود سیاست خارجی خود را روشن کرد، پس از آن نمی توانست به سادگی از رسانه هایی که دوستش نداشت یا به آنها اعتماد نمی کرد دوری کند. این به سادگی یک گزینه در روزهای قبل از رسانه های اجتماعی نبود. اما در حالی که او قراردادی را با فاکس نیوز امضا کرد، پیلین اولین شخصیت سیاسی برجسته ای شد که از رسانه های اجتماعی برای اجتناب از رسانه های استراتژیک استفاده کرد که نمی خواست با آنها درگیر شود، در حالی که هنوز یک نمایه عمومی قابل توجه داشت (و بدون ریاست جمهوری. دید تضمین شده برای بوش). یک 2009 سیاسی مقاله نفوذ زیاد پیلین در بحث مراقبت های بهداشتی ایالات متحده با استفاده از رسانه های اجتماعی را برجسته کرد (او اصطلاح “پنل های مرگ” را در یک پست فیس بوک رایج کرد) علیرغم اینکه “تقریباً هیچ حضوری در انظار عمومی نداشت و با موفقیت از رسانه هایی که برای صحبت با او فریاد می زنند اجتناب کرد.” ” بنابراین در حالی که پیروزی کمپین اوباما این را ثابت کرد رسانه های اجتماعی می تواند به بسیج رای دهندگان کمک کند، از دست دادن پیلین و میراث متعاقب آن چیزی به همان اندازه قابل توجه بود: اینکه کسانی که به دروازه بانان رسانه اعتماد نداشتند دیگر مجبور نبودند برای رسیدن به طرفداران یا پاسخ به دشمنان به آنها تکیه کنند.

برای خواندن ضربه بزنید
The Aster، یک باشگاه و هتل اعضای جدید، در هالیوود افتتاح می شود - هالیوود ریپورتر

آشنا بنظر رسیدن؟

به قول معروف، سارا پیلین راه می رفت تا دونالد ترامپ بتواند بدود. در چرخه فعلی، کاندیدای سنای دموکرات پنسیلوانیا جان فترمن با کمپینی که عمدتاً توسط رسانه های اجتماعی هدایت می شود، سنت گرایان را گیج کرده است. این انتقال از دروازه‌بان‌های رسانه‌ای تعریف‌شده به رسانه‌ای رایگان برای همه برای همه نهادهای رسانه‌ای قدیمی سخت بوده است، اما شاید در تلویزیون آخر شب سخت‌تر باشد. به هر حال، یک روزنامه می تواند بدون مشارکت ترامپ درباره کاخ سفید ترامپ گزارش دهد. اخبار کابلی می تواند یک بحث پر جنب و جوش در مورد سیاست های بایدن با گروهی از کارشناسان پخش کند. اما شما واقعاً نمی توانید یک برنامه مصاحبه موفق در اواخر شب با افراد مشهور بدون افراد مشهور داشته باشید.

بنابراین میزبانان آخر شب به یکی از قربانیان جنگ های فرهنگی فعلی آمریکا تبدیل شده اند. قبل از شبکه های اجتماعی، لزومی نداشت که یک مجری در مورد مسائل سیاسی روز موضع بگیرد. حالا، اگر مجری سکوت کند، آنها را به عنوان ترسو مورد تمسخر قرار می دهند و برخی از افراد مشهور و بینندگان از این موضوع دوری می کنند. با این حال، اگر میزبان ها بیش از حد پر سر و صدا باشند، به همان اندازه با صدای بلند به عنوان مغرضانه محکوم می شوند و هزینه ها ممکن است به همان اندازه بالا باشد. وقتی جیمی فالون پس از مصاحبه جنجالی سافت بال خود با ترامپ، راه سختی را یاد گرفت، راه رفتن در برنامه تاک شو سخت تر از همیشه شده است.

نوح، ست مایرز و استیون کولبرت از جمله کسانی هستند که تصمیم گرفتند به دیدگاه های سیاسی مترقی تر خود متمایل شوند. نمایش‌های آن‌ها برای لیبرال‌هایی که کتاب تبلیغ می‌کردند، محافظه‌کارانی که به مبارزه کلامی اهمیتی نمی‌دادند و بازیگران فعال تبدیل شد. با این حال، به نظر می رسید رتبه بندی آنها نشان می دهد که آنها بخش بزرگی از آمریکا را نیز بیگانه می کنند. شاید به همین دلیل است که برنامه گفتگوی شبانه گرگ گاتفلد در فاکس نیوز، که به سمت راست متمایل است، ضربه غافلگیر کننده، اخیراً کولبر را به عنوان پادشاه آخر شب خلع کرده است. با این حال، بیننده گاتفلد کمی بالاتر از 2 میلیون است. قسمت آخر جانی کارسون توسط 55 میلیون آمریکایی تماشا شد.

برای خواندن ضربه بزنید
متیو پری از اینکه چرا کیانو ریوز "در میان ما راه می رود" عذرخواهی کرد - هالیوود ریپورتر

آن دوران به وضوح دوران متفاوتی بود. امروز نتوانستم به شما بگویم که در حال حاضر چند صد کانال کابلی دارم در حالی که دیگران به طور کلی سیم را قطع کرده اند. اما پس از اعلامیه اخیر نوح، یکی از دوستان با تاسف مشاهده کرد که نوجوانانی هستند که آموزش های آرایشی را در یوتیوب با بینندگان بسیار بیشتر از نمایش روزانه. تعداد بینندگان نوح حدود 400000 نفر بود.

این در نهایت میراث واقعی پیلین است. میزبانان رسانه های سنتی دیگر مانند گذشته بر توده ها تسلط ندارند.

یکی از نمایش امشببه یاد ماندنی ترین مصاحبه ها زمانی بود که هیو گرانت اولین مصاحبه خود را پس از دستگیری با یک فاحشه انجام داد. تصور اینکه یک سلبریتی مرد بزرگ امروز این کار را انجام دهد دشوار است. در عوض، تیم روابط عمومی گرانت احتمالاً از مطبوعات اجتناب می‌کند و بیانیه‌ای دقیق از طریق رسانه‌های اجتماعی مستقیماً برای طرفدارانش منتشر می‌کند. امروز گرانت حضور بسیار فعالی در توییتر دارد که از آن برای فراخوانی سیاستمدارانی مانند نخست وزیر سابق استفاده کرده است بوریس جانسون.

اگر هیو گرنت های جهان دیگر نیازی ندارند نمایش امشب، که می کند؟

کلی گاف برای مستند نتفلیکس نامزد دو جایزه امی شد قلیه معکوس. او یکی از همکاران KCRW است چپ، راست و مرکز و نویسنده بود و درست مثل آن و شهردار کینگستون.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.