سریال های آینده از ناتاشا لیون، امیلی بلانت و ریان جانسون – هالیوود ریپورتر


پس از دو سال رویدادهای مجازی مبتنی بر COVID-19، شرکت تلویزیون بین‌المللی پیشرو MIPCOM با رویداد 2022 خود که از 17 تا 20 اکتبر در کن برگزار می‌شود، به دنبال این است که ادعای خود را برای عنوان “مادر تمام بازارهای محتوای سرگرمی” احیا کند. سازمان دهنده RX France انتظار دارد بیش از 10000 شرکت کننده از حدود 96 کشور و تعداد زیادی از بازیکنان قدرتمند صفحه نمایش کوچک، از جمله همه استودیوها (Disney، Warner Bros. Discovery، NBCUniversal، Paramount، MGM و Fox Entertainment) به علاوه نتفلیکس، تولید مستقل داشته باشد. غول های Fremantle، Banijay، ITV Studios، BBC Studios، Red Arrow و All3Media و قهرمانان ملی مانند StudioCanal و Gaumont فرانسه، Rai Com ایتالیا، پلتفرم اسکاندیناوی Viaplay و تلویزیون فوجی ژاپن. همه به دنبال تغذیه یک اشتهای جهانی در حال رشد برای محتوا هستند. در میان صدها نمایش و فرمت جدید که امسال در MIPCOM شروع به کار کرد، هالیوود ریپورتر ده ها درام با فیلمنامه را انتخاب کرده است – از یک هیجان انگیز محیطی یورو گرفته تا یک درام ژاپنی که در یک کارخانه شراب سازی اتفاق می افتد – که می توانند پرفروش ترین این فصل باشند.

عملیات سیاه

وزوز ترکیب کمدی بریتانیا با نمایش پلیس لندن – هر دو ژانر که فروشندگان بین المللی خوبی دارند – این کمدی مهیج با مفهوم بالا داستان دو افسر حمایت از پلیس لندن شرقی را دنبال می کند که وقتی سعی می کنند در باند جنایتکاران محلی خود مخفیانه وارد شوند، سر راهشان قرار می گیرند. .

استعداد عملیات سیاه توسط Gbemisola Ikumelo برندگان بفتا ساخته و نوشته شده است
(لیگ خودشان) و Hammed Animashaun (مشکی آینه) که ستاره هم هستند. گامبیت ملکه بازیگر آکمنجی ندیفورنین نقش رهبر بدنام باند توین را بازی می کند.

حراجی استودیو بی بی سی

قلب های تاریک

وزوز اکشن به فروش می رسد و این مجموعه شش قسمتی از تلویزیون ماندارین به نظر می رسد در این زمینه چیزهای زیادی را ارائه می دهد، با داستانی که رهبر یک واحد کماندویی نخبه فرانسوی را دنبال می کند تا در ازای اطلاعات مهم، دختر یک جهادی بلندپایه عراقی را نجات دهد. که می تواند به نیروهای متحد برای بازپس گیری موصل و جلوگیری از حملات تروریستی در خاک فرانسه کمک کند. تلویزیون فرانسه و آمازون پرایم ویدئو فرانسه کمیسیون‌های محلی هستند.

برای خواندن ضربه بزنید
بیلی آیچنر پس از فیلم بمب‌ها، «هوموفوبیک» را هدف قرار می‌دهد - هالیوود ریپورتر

استعداد زیاد دویری، کارگردان تحسین شده حمله و توهین، کلاهک از اسکریپت توسط دفتر کهنه سربازان کورین گارفین و دونگ دانگ تا.

حراجی Neuen Connect

رویا در حالی که سیاه

وزوز پخش‌کننده‌های جهانی و رسانه‌های محلی تلویزیون پولی در بازار کمدی‌های پیشرفته هستند، و این مجموعه شش قسمتی، اقتباس شده از یک سریال اینترنتی موفق درباره فیلم‌ساز جوانی است که با تعصبات نژادی مبارزه می‌کند تا در این صنعت بسازد. ضربه فرقه

استعداد آجانی سالمون چند استعداد بریتانیایی در حال ظهور، که نویسندگی (با علی هیوز) و بازیگران این اقتباس را بر عهده داشت، قبلاً جایزه استعدادهای نوظهور بفتا را برای خلبان سریال دریافت کرده است.

حراجی A24

قطره های خدا

وزوز را خرس ملاقات می کند را شگفت انگيز نژاد در یک کارخانه شراب سازی ژاپنی این درام هشت قسمتی لایو اکشن که از روی مانگای موفق اقتباس شده است، مسابقه ای را دنبال می کند که توسط یوتاکا کانزاکی، شاعر مشهور، که پیش از مرگش، 12 پاکت نامه را برای پسر بیولوژیکی خود شیزوکو کانزاکی و پسر خوانده اش ایسی تومینه، بر جای می گذارد. هر پاکت حاوی شرحی از شراب متفاوت است. دو پسر باید در سراسر جهان برای هر شراب جستجو کنند و برنده این تلاش تنها وارث کارخانه شراب سازی خانوادگی باشد.

استعداد توموهیسا یاماشیتا (مردی از تورنتو) و فلور جفریر (چکمه داس) ستاره، با پرچم دروغین و غیبت Helmer Oded Ruskin پشت دوربین، کارگردانی از روی فیلمنامه توسط ماریان نویسنده Quoc Dang Tran.

حراجی تلویزیون افسانه ای

الپیس

وزوز این تریلر درام ژاپنی به دنبال یافتن نقطه شیرین بین دو تا از همیشه سبزترین ژانرهای تلویزیونی است: جنایی واقعی و رویه ای. این سریال با الهام از پرونده‌های واقعی زندگی که شامل محکومیت‌های متعدد دروغین است، یک تیم تحقیقاتی را در یک مجله با رتبه پایین نشان می‌دهد که یک توطئه سراسری را آشکار می‌کند.

استعداد راندن من ماشین توکو میورا در کنار ماسامی ناگاساوا، گوردون مائدا و ریوهی سوزوکی ایفای نقش می کند.

برای خواندن ضربه بزنید
قاضی «بریتانیا دارای استعداد» دیوید والیامز به اظهارات «صرحاً جنسی» متهم شد

حراجی تلویزیون کانسای

انگلیسی

وزوز درام ریپابلیک، شینگ تولید بریتانیا از Mediawan فرانسه، دوباره با خود همکاری می کند زن محترم نویسنده و کارگردان، هوگو بلیک، پخش کننده های سطح بالای بین المللی را با یک درام دوره ای درباره یک زن انگلیسی اشرافی که به آمریکای قرن نوزدهم سفر می کند تا از مردی که او را مسئول مرگ پسرش می داند، انتقام بگیرد، هدف قرار می دهد.

استعداد یکی از بازیگران بریتانیایی تمام ستاره شامل امیلی بلانت، توبی جونز، سیاران هیندز، استفن ری و راف اسپال است.

فروش بین المللی All3Media International

انتشار ایالات متحده 11 نوامبر در آمازون پرایم

اینفینیتی

وزوز علمی تخیلی یکی از قوی‌ترین ژانرها در بازار بین‌المللی است و این تریلر جنایی شش قسمتی مشتاق است تا با پخش‌کننده‌های جهانی و پخش‌کننده داخلی ارتباط برقرار کند. طرح قتل مرموز آن، بین ایستگاه فضایی بین‌المللی و سایت پرتاب موشک در قزاقستان، شامل یک فضانورد آمریکایی سر بریده، یک پلیس سرسخت قزاق و برخی تغییرات عمده فضا-زمان است.

استعداد بازیگران بین‌المللی سریال لکس شرپنل، سلین سالت، دانیار آلشینوف و ولاد ایوانوف را بازی می‌کنند.

حراجی StudioCanal

آخرین پادشاه صلیب

وزوز نارکوس ثابت کرد که اشتهای جهانی برای داستان‌های مواد مخدر و پول وجود دارد که در خارج از ایالات متحده اتفاق می‌افتد و این داستان واقعی شش قسمتی استرالیایی که دو برادر لبنانی‌تبار را دنبال می‌کند به دنیای زیرزمینی پر از کک در صحنه باشگاه سیدنی دهه 1980 کشیده شده‌اند. ، می تواند شبکه های پرفروشی باشد که پلتفرم های استریم برای آن عضویت دارند. Paramount+ در استرالیا منتشر می شود.

استعداد تیم راث نام لیست A در گروه بازیگران عمدتا استرالیایی است که شامل لینکلن یونس می شود.هتل بزرگ)، کلود جابور (بی تابعیت) کالان مولوی (پادشاه یاغی) و تس هابریچ (بیگانه: پیمان).

حراجی حقوق سینفلیکس

لوگان شب بیدار شد

وزوز پخش‌کننده‌ها و شبکه‌ها، به‌ویژه پخش‌کنندگان عمومی، می‌خواهند نگاهی به این سریال، اولین اقتباس تلویزیونی از خاویر دولان نویسنده سینمای کانادا بیاندازند.من مادرم را کشتم). اقتباسی از نمایشنامه میشل مارک بوچارد، این پنج قسمتی ترسناک روانشناختی، میمی، برادرش ژول و بهترین دوستشان، لوگان را دنبال می‌کند که در کودکی دهه 1990 در اثر یک رویداد آسیب‌زا از هم جدا می‌شوند و 30 سال بعد دوباره به هم متصل می‌شوند.

برای خواندن ضربه بزنید
جوایز منشور حقوق ACLU به روپاول، دایان وارن، گرگ برلانتی و سارا شچتر - هالیوود ریپورتر

استعداد دولان در کنار بازیگران اصلی نمایش بوچارد از جمله جولی لبروتون، ماگالی لپین بلوندو، اریک برونو، پاتریک هیوون و جولیان کوته، نویسندگی، کارگردانی و بازیگری را بر عهده خواهد داشت.

حراجی StudioCanal

صورت پوکر

وزوز رویه‌های موردی هفته، پایه اصلی پخش‌کننده‌های پخش رایگان در سراسر جهان است، و این کمدی-درام معمایی، اولین نمایش تلویزیونی چاقوها بیرون و جنگ ستارگان: آخرین جدای کارگردان، ریان جانسون، ساخت یک فیلم پرمخاطب است.

استعداد روسی عروسک ناتاشا لیون، بازیگر اصلی، تهیه‌کننده و رهبری گروه بازیگری Adrien Brody، Chloë Sevigny و Joseph Gordon-Levitt است.

فروش بین المللی توزیع جهانی محتوای پارامونت

انتشار ایالات متحده تعظیم بر طاووس در سال 2023

تازه کار: فدرال رزرو

وزوز درام‌های جنایی جریان اصلی قابل اعتماد در سرتاسر جهان برنامه‌ریزی می‌کنند و کابل‌ها و شبکه‌های محلی این اسپین‌آف سری موفق ABC را دنبال خواهند کرد. تازه کار – که اخیراً برای فصل پنجم دوباره پخش شد. این درام جدید یک ساعته، فرضیه اصلی «قدیمی‌ترین تازه‌کار» را در اف‌بی‌آی اعمال می‌کند، با یک مشاور راهنمایی 50 ساله کار خود را رها می‌کند تا به یک مامور ویژه تبدیل شود که پرونده‌های منحصربه‌فرد را برعهده دارد.

استعداد رنو 911! آلوم Niecy Nash-Betts در کنار فلیکس سولیس، فرانکی فیسون، بریت رابرتسون، کوین زگرز و جیمز لسور به ایفای نقش پرداختند.

حراجی eOne

انتشار ایالات متحده 27 سپتامبر در ABC

ازدحام

وزوز این مهیج محیطی هشت قسمتی از بازی تاج و تخت فرانک دولگر، مجری برنامه، بر اساس پرفروش‌ترین اثر فرانک شاتزینگ، به نظر یکی از بزرگترین پروژه‌های اروپایی فصل است. ZDF آلمان، France Télévisions و Rai در ایتالیا در کنار Hulu Japan و Nordic Entertainment Group در اسکاندیناوی به عنوان تولیدکنندگان مشترک شرکت دارند. فشار بزرگ در MIPCOM برای یک پخش کننده آمریکایی یا شریک پخش جهانی خواهد بود.

استعداد لوک واتسون (بریتانیا)، باربارا ادر (بربرها) و فیلیپ استولزل (شمال صورت) گروه بازیگران متنوعی از جوان های جوان و کهنه کار از جمله جک گرینلی، سیسیل دو فرانس، شارون دانکن بروستر و باربارا سوکووا را رهبری می کند.

حراجی فیلم بتا / استودیو ZDF

این داستان اولین بار در شماره 5 اکتبر مجله هالیوود ریپورتر منتشر شد. برای اشتراک اینجا را کلیک کنید.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.