سازمان LGBTQ تصحیح دوره آموزشی “نگو همجنسگرا” دیزنی را ستایش می کندپس از خروج کارکنان و واکنش شدید مردم، دیزنی برای نشان دادن حمایت خود از جامعه LGBTQ+ و حمایت از حقوق بشر اقدام کرده است. مسیر جدید این شرکت مورد تحسین سازمان های بزرگ قرار گرفته است.


مطابق با تنوعکمپین حقوق بشر اخیراً کمک های مالی شرکت والت دیزنی را پذیرفته است. لازم به ذکر است که همان سازمان پس از اینکه دیزنی به دلیل موضع یا عدم آن در قبال لایحه حقوق والدین در آموزش و پرورش فلوریدا مورد انتقاد قرار گرفت، مشارکت خود را رد کرد.

مطالب مرتبط: Disney+ Bans Lightyear, Not Doctor Strange 2 از نسخه خاورمیانه

الیزابت بی بی، سخنگوی HRC در بیانیه‌ای گفت: «ما گفتگوهای بسیار سازنده‌ای با دیزنی در مورد تأثیر قوانین و سیاست‌های ضد دگرباش جنسی+ و کارهایی که آن‌ها می‌توانند برای کمک به جامعه ما انجام دهند، انجام داده‌ایم – به‌ویژه، آنچه می‌توانند برای ساختن جهان انجام دهند. ایمن تر و استقبال تر برای افراد LGBTQ+.” او در ادامه به بررسی اقدامات دیزنی در سال گذشته پرداخت و افزود: «دیزنی در تعهدات خود نسبت به جامعه ما محکم ایستاده است و این شرکت برای برآورده کردن نیازهای کارکنان خود و تکیه بر ارزش‌های تنوع، برابری و ارزش‌های آن‌ها اقدام واقعی انجام داده است. شمول.”

در اوایل سال جاری، دیزنی به دلیل امتناع از بیان مخالفت با لایحه «نگو همجنس‌گرا» فلوریدا که هدف آن ممنوع کردن بحث‌های مربوط به گرایش جنسی و هویت جنسیتی در مدارس بود، مورد انتقاد مردم و کارمندان خود قرار گرفت. علاوه بر این، این شرکت به دلیل کمک به سیاستمدارانی که از این لایحه حمایت کردند مورد انتقاد قرار گرفت، اگرچه باید توجه داشت که دیزنی کمک های مالی سیاسی خود را در ایالت فلوریدا به دلیل اختلاف نظر متوقف کرد.

موارد مرتبط: دکتر استرنج 2 ستاره «هواداران» سمی را برشته می‌کند، صدای پشتیبانی برای نمایندگی


برای خواندن ضربه بزنید
میم ناروتو A-cat-tsuki از KFC نشان می دهد که ساسوکه چه چیزی کم دارد

جنجال دیزنی

باب چاپک، مدیرعامل دیزنی، یک یادداشت داخلی در سراسر شرکت فرستاد و از پاسخ عذرخواهی کرد. او اظهار داشت: “از همه کسانی که با من تماس گرفتند و درد، ناامیدی و غم خود را در مورد پاسخ شرکت به لایحه “نگو همجنسگرا” فلوریدا با من در میان گذاشتند متشکرم… واضح است که این فقط یک موضوع نیست. یک لایحه در فلوریدا، اما در عوض چالش دیگری برای حقوق اولیه بشر. شما به من نیاز داشتید که متحد قوی تری در مبارزه برای حقوق برابر باشم و من شما را ناامید کردم. متاسفم.”

در آن زمان، دیزنی 5 میلیون دلار به سازمان های HRC و LGBTQ+ متعهد شد، اما این کمک ها رد شد، و HRC اعلام کرد که تا زمانی که دیزنی اقدام معناداری انجام ندهد، کمک های مالی را نمی پذیرد. پس از اینکه دیزنی علناً حمایت خود را از جامعه LGBTQ+ اعلام کرد و علیه این لایحه صحبت کرد، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا با لغو وضعیت ویژه منطقه Disney World واکنش نشان داد.

منبع: تنوع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.