آندور شورانر توضیح می دهد که چرا سریال جنگ ستارگان را کارگردانی نمی کنداندور تونی گیلروی خالق، مجری برنامه و نویسنده اصلی توضیح داده است که چرا کارگردانی لایو اکشن را نیز برعهده ندارد. جنگ ستارگان سلسله.


گیلروی در ابتدا به کارگردانی سه قسمت اول پیوست بود اندور فصل 1. با این حال، در سپتامبر 2020 اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه او در نهایت به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا (COVID-19) انتخاب نکرد. در مصاحبه اخیر با هالیوود ریپورترگیلروی همچنین به این فکر افتاد که او قسمت‌های فصل 2 را هدایت کند.

مرتبط: Andor Boss Droid جدید مورد علاقه اینترنت را خراب می کند

“من نیستم [directing in Season 2]او گفت: “من نمی توانم. این شغل خیلی بزرگ است. من وقت ندارم این واقعاً استفاده ضعیفی از زمان من است. [Director] آری [Ariel] کلیمن در پاین وود بیرون است. از آبان ماه شروع به تصویربرداری می کنیم. او از سه هفته پیش شروع به آماده سازی کرد. او فقط برای رسیدن به نوامبر دستش را پر کرده است. فانتزی وجود داشت که من می‌خواهم آخرین بلوک را انجام دهم، اما نمی‌توانم، صادقانه بگویم.»

گیلروی تصمیم خود برای ننشستن روی صندلی کارگردان را توضیح داد اندور در مصاحبه ای جداگانه با رولینگ استون، صحبت کردن به اینکه چقدر وقت گیر کار بر روی یک جنگ ستارگان پروژه است. در طول مصاحبه، از گیلروی پرسیده شد که با کارگردانی نکردن علاوه بر اجرای نمایش، چه چیزی را از دست داده و چه چیزی را «شاید به دست آورده است». او خندید: “من بقا را به دست آوردم.”

مطالب مرتبط: آندور استار دیگو لونا یک تشکر شخصی و صمیمانه از طرفداران جنگ ستارگان به اشتراک می گذارد.

گیلروی ادامه داد: «این نمایش فقط یک تجربه حداکثری تخیلی است. هر کاری که ما انجام می دهیم باید طراحی شود. هر محیطی که به آن می رویم — و به محیط های مختلف زیادی خواهیم رفت — شما باید فرهنگ و موسیقی آنها را طراحی کنید. آنها چگونه غذا می خورند؟ لباس؟”

برای خواندن ضربه بزنید
چگونه نام یک سریال تلویزیونی یک نمایش را می سازد یا می شکند

بعد از اینکه بهش گفته شد جنگ ستارگان جورج لوکاس، خالق و کارگردان اصلی، یک بار چیزی بسیار مشابه گفت، گیلروی پاسخ داد: “اوه، واقعا؟ من این را نمی دانستم. اما منظورم این است که مطمئنم. چون همینطور است. شما هرگز نمی توانید بگویید “اوه، آنها رفتن به بودگا. چون بودگا در Coruscant چگونه است؟ و این فقط 40 نفر و 17 جلسه را راه اندازی می کند. محصولات چیست؟ چه چیزی می فروشند؟ همه دستشان پر بود. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود داشت.”

مطالب مرتبط: آندور باس به تیمش گفت که از سبک سنتی جنگ ستارگان تقلید نکنند

گیلروی پنج قسمت از 12 قسمتی را که تشکیل می‌دهند نوشته است اندور فصل 1 — به طور خاص، سه اول و دو پایانی. از دیگر نویسندگان این فصل می توان به برادرش، دن گیلروی، و همچنین استفن شیف و بو ویلیمون اشاره کرد. کارگردانانی که قسمت های فصل 1 را هدایت می کنند عبارتند از توبی هاینز، سوزانا وایت و بنجامین کارون. همانطور که گیلروی اشاره کرد، آریل کلیمن کارگردان فصل 2 به جدال پیوست. اندور فصل 2 نیز 12 قسمت خواهد بود که تعداد کل سریال را به 24 می رساند.


Andor در حال حاضر در یک کهکشان نزدیک شما در حال پخش است

اندور سه قسمت اول خود را در روز چهارشنبه، 21 سپتامبر در دیزنی پلاس به نمایش درآورد و قسمت‌های جدید فصل 1 به صورت هفتگی تا چهارشنبه، 23 نوامبر پخش می‌شود. Rogue One: A Star Wars Story — که گیلروی نویسنده آن بود — با بازی دیگو لونا در نقش جاسوس شورشی کاسیان آندور. اندور فصل 1 پنج سال قبل از دریچه ها اتفاق می افتد یک سرکش. چهار سال بعدی از زندگی Cassian Andor در فصل 2 روایت خواهد شد.

مطالب مرتبط: نقدهای Andor پیش درآمد Rogue One را برای آوردن لبه تاریک به جنگ ستارگان ستایش می کند

برای خواندن ضربه بزنید
10 قوی ترین شخصیت داستانی تمام دوران، رتبه بندی شده

قسمت های جدید از اندور چهارشنبه ها در دیزنی + نمایش داده می شود.

منبع: هالیوود ریپورتر; رولینگ استون

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.