کنستانس وو می گوید که توسط تهیه کننده Fresh Off the Boat مورد آزار جنسی قرار گرفته است – هالیوود ریپورتر


کنستانس وو می‌گوید که در زمان کار بر روی کمدی ABC با آزار و اذیت جنسی و ارعاب یک تهیه‌کننده ناشناس مواجه شده است. تازه از قایق.

وو روز جمعه در حین حضور روی صحنه در جشنواره آتلانتیک در واشنگتن دی سی گفت: “من برای مدت طولانی در مورد آزار و اذیت جنسی و ارعاب زیادی که در دو فصل اول نمایش دریافت کردم دهانم را بسته نگه داشتم.” بعد از دو فصل اول، یک بار موفقیت آمیز بود، یک بار دیگر نمی ترسیدم شغلم را از دست بدهم، آن موقع بود که توانستم «نه» به آزار و اذیت، «نه» به ارعاب این تهیه کننده خاص بگویم. و پس فکر کردم: “میدونی چیه؟ من آن را اداره کردم. هیچ کس نباید بداند. من مجبور نیستم اعتبار این تهیه کننده آسیایی آمریکایی را لکه دار کنم. من مجبور نیستم اعتبار نمایش را لکه دار کنم.»

وو این تجربه را “تروماتیک” نامید. این بازیگر که اخیراً در مقابل کریس پرت در آمازون بازی کرده است لیست ترمینال، در آستانه انتشار خاطراتش پای مصاحبه نشست ساخت صحنه، در 4 اکتبر از Simon & Schuster. او گفت که ناشر او را تشویق کرد تا تجربیاتش در کمدی را شرح دهد، اگرچه او به دلیل استقبال از آن مقاومت نشان داد.

وو ادامه داد: “در نهایت متوجه شدم که صحبت کردن در مورد آن مهم است.” «آن نمایش برای آمریکایی‌های آسیایی تاریخی بود. این تنها برنامه تلویزیونی شبکه در بیش از 20 سال بود که آمریکایی‌های آسیایی‌آمریکایی را در آن بازی می‌کرد و من نمی‌خواستم شهرت برنامه‌ای را که به نمایندگی از ما داشتیم، تحقیر کنم.»

همچنین در طول حضورش، وو در مورد جنجال‌هایی که در مورد توییت‌هایی که با ابراز تاسف از تمدید نمایش منتشر کرد، صحبت کرد. «من می‌خواستم صفحه‌ای تازه داشته باشم که مجبور نباشم نمایشی را با این همه خاطرات سوءاستفاده شروع کنم. چند نفر می دانستند [the harrasment] اتفاق می‌افتاد، و هر روز سر کار رفتن و دیدن افرادی که می‌دانستند او مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دهد، هر بار مثل یک خیانت احساس می‌کردم.» من همه اعضای آن گروه را دوست داشتم، و دوست داشتم روی آن سریال کار کنم، اما آن سابقه سوء استفاده را داشت، که با آن شروع شد، و حتی اگر بعد از دو سال آن را مدیریت کردم، مشتاقانه منتظر یک لوح تمیز بودم.

برای خواندن ضربه بزنید
"Better Caul Saul's" Vince Gilligan، Rhea Seehorn برای سریال Apple TV+ متحد می شوند

هالیوود ریپورتر برای اظهار نظر در مورد اتهامات وو با نماینده ABC تماس گرفته است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.