پتی گوگنهایم از She-Hulk، میم های مدیسین شما را دوست دارد


پتی گوگنهایم، ستاره She-Hulk و دنیای سینمایی مارول که مورد علاقه طرفداران است، درباره پشتیبانی آنلاین مدیسین کینگ صحبت می کند.


شکست She-Hulk: وکیل دادگستری ستاره پتی گوگنهایم بر روی میم های طرفداران که به شخصیت او اختصاص داده شده است، سرازیر می شود.


صحبت کردن با Marvel.com، گوگنهایم درباره پاسخ آنلاین به نقش خود در نقش مدیسین کینگ صحبت کرد. وقتی از گوگنهایم پرسیده شد که شخصیت جدید مورد علاقه همه مارول بودن چه احساسی دارد، گوگنهایم به صراحت پاسخ داد: “فکر نمی کنم به طور کامل معنای آن را پردازش کرده باشم.”

مرتبط: She-Hulk یک Avenger D-List مورد علاقه طرفداران را به MCU معرفی می کند

او ادامه داد: “احساس سرگرم کننده است که بدانم کاری که انجام دادم با افراد در سطوح مختلف طنین انداز می شود.” “اول از همه، مردم در حال حاضر در مورد زندگی به طور کلی هیجان زده هستند، مردم می خواهند فقط حضور داشته باشند. من احساس می کنم مردم خود را در او می بینند زیرا او به این دنیا می افتد و سپس با جادوگر عالی می گذرد. ​​واقعاً سرگرم کننده بود. هیجان مردم را در مورد او بشنوید، و میم ها خنده دار هستند.”


مدیسین آخرین ستاره MCU است

گوگنهایم اولین بازی خود را در نقش مدیسین انجام داد او هالک: وکیل دادگستریقسمت چهارم، “این جادوی واقعی نیست؟” شخصیت او به عنوان اولین قربانی از بسیاری از قربانیان دانی بلیز معرفی شد، یک توهم‌پرداز ارزان قیمت با حداقل درک از هنرهای عرفانی واقعی که در نمایش صحنه خود به کار می‌برد. نوبت مدیسین حبابی و اغلب غافل به عنوان داوطلب بلیز، او را به سفری در جهنم می برد و با تبدیل شدن او به همراه و بهترین دوست بعید به وانگ، جادوگر فعلی دنیای سینمایی مارول، که توسط بندیکت وونگ به تصویر کشیده می شود، به پایان می رسد. .

مطالب مرتبط: چشم سوم دکتر استرنج در Multiverse of Madness به چه معناست؟

مدیسین از زمان اولین حضورش در MCU، به شخصیت مورد علاقه طرفداران تبدیل شده است. رسانه‌های اجتماعی به سرعت از عملکرد گوگنهایم و همچنین رابطه آرام غیرمنتظره شخصیت او با وونگ پر شد. Madisynn همچنین موضوع هنرهای زیادی از طرفداران بوده است، با بینندگان ایجاد الگوهای رفتاری بی‌شماری، از جمله کارت‌های عنوان و پوستر برای خواص بالقوه Madisynn.

She-Hulk: وکیل دادگستری تاتیانا ماسلانی در نقش جنیفر والترز، پسر عموی بروس بنر/هالک، که پس از آلوده شدن به خونش به همین شکل دگرگون می شود، بازی می کند. این سریال به دنبال بازگشت جنیفر به یک زندگی عادی پس از تبدیل شدن به قهرمان عنوان است. ماسلانی قبلاً در مورد اینکه چگونه سفر شخصیتش تا این حد از سفری که طرفداران هالک می‌دانند فاصله دارد، صحبت کرد. ماسلانی توضیح داد: «زیرا از نظر اجتماعی به زنان آموزش داده شده است که احساسات خود را سرکوب و کنترل کنند تا زنده بمانند. “بنابراین او می گوید، “من در مقابله با خشم خود بسیار خوب هستم. من دائماً با آن مقابله می کنم. من دائماً با ترس مقابله می کنم.” بنابراین او می‌تواند بدون دردسر آن را طی کند.”

او هالک در حال حاضر در دیزنی پلاس پخش می شود و قسمت های جدید هر پنجشنبه تا 13 اکتبر پخش می شود.

منبع: Marvel.com

برای خواندن ضربه بزنید
بهترین فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی در Disney+ و Paramount+ برای ۵ تا ۶ نوامبر ۲۰۲۲

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.