Well Go USA تریلر جنایی ژاپنی را خریداری کرد – هالیوود ریپورتر


Well Go USA تمام حقوق آمریکای شمالی را برای فیلم جنایی سنگین کنسوکه سونومورا کارگردان ژاپنی به دست آورده است. شهر بد

ادامه فیلم مهیج قاتل کارگردان این ژانر هیدرا از سال گذشته، شهر بد در Austin’s Fantastic Fest در روز جمعه نمایش داده می شود و پس از آن در ماه اکتبر در Sitges یک بازی درون مسابقه ای برگزار می شود.

Well Go ابتدا فیلم را از طریق پخش کننده تخصصی هنرهای رزمی خود Hi-YAH منتشر خواهد کرد! به عنوان یک سلام YAH! اورجینال، به دنبال آن یک فیلم سینمایی و پخش گسترده‌تر VOD در اواخر امسال.

داستان فیلم در شهر کایکو می گذرد، مکانی که توسط فساد و خشونت گسترده در میان یک شرکت خصوصی، یاکوزا و حتی مقامات از هم گسیخته شده است. اما پس از اینکه یک تاجر مرتبط با مافیا برای شهرداری نامزد می شود و به طور سیستماتیک مخالفان خود را حذف می کند، یک کاپیتان پلیس سابق که به جرم قتل زندانی شده بود، در آخرین تلاشی ناامیدکننده برای سرنگونی این سرمایه دار فاسد آزاد می شود.

ستاره شهر بد هیتوشی اوزاوا (گوزو; زنده یا مرده؛ شلیک کن دارلین من) هیدتو کاتسویا (Kamen Rider W, Kamen Rider Zero-Oneماسانوری میموتو (Hydra, Baby Assassins, Enter the Fat Dragon)، آکان ساکانوئه (Ultraman X، چشمان تو می گویند)، ماسایا کاتو (گودزیلا، برادر، جنگنده در باد)، یوشیوکی یاماگوچی (Kamen Rider Kabuto، Bushido Man) و لیلی فرانکی (دزدان فروشگاه، آخرالزمان یاکوزا).

Well Go به‌خاطر انتشار منظم عناوین اکشن هیجان‌انگیزش از سراسر آسیا در آمریکای شمالی، با عناوین نیمه اخیر از جمله دنباله زامبی‌های کره‌ای Peninsula، روزهای بهتر هنگ‌کنگ یا First Love ژاپن از Takashi Miike شناخته می‌شود.برای خواندن ضربه بزنید
بازیگر زن شیر شاه برادوی، موتاون ۶۶ ساله بود – هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.