Jon Seda از La Brea و Zyra Gorecki درباره Falling Down the Sinkhole بحث می کنند


10000 سال قبل از میلاد قبل از میلاد هیچ جایی برای هیچ کس از امروز نیست، اما این دقیقاً جایی است که ساکنان لس آنجلس پس از باز شدن یک فروچاله در فصل 1 خود را پیدا کردند. لا برا. از جمله افرادی که به گذشته سفر کردند، سام (جان سدا)، یکی از اعضای ارتش ایالات متحده است که در افغانستان جنگید و پس از بازگشت به خانه، پزشک شد. پدر رایلی (ورونیکا سنت کلر)، سم نیز از PTSD رنج می برد که در حال بدتر شدن است.


در بالا، دیگران از خانواده خود جدا شده اند، از جمله ایزی (زیرا گورکی). ایزی علیرغم رابطه جنگی با برادرش، هر کاری می کند تا او و مادرش را به خانه بازگرداند. با وجود اینکه ایزی در جوانی پای خود را در یک تصادف رانندگی از دست داد، اما وقتی گاوین شروع به تحقیق در مورد منشأ این فروچاله‌ها کرد، در نهایت به یکی از چاله‌ها در سیاتل پرید. ایزی شجاعانه به دنبال او رفت و وقتی فصل 2 شروع شد، او در زمان به عقب منتقل شد و به زودی متوجه می شود که توسط یک شکارچی وحشی شکار می شود. CBR اخیراً با Seda و Gorecki در مورد ضربه روحی، شرایط پزشکی، حیوانات اولیه و آنچه که سام مایل است برای پیوستن به خانواده‌اش انجام دهد صحبت کرد.

مطالب مرتبط: جک مارتین از La Brea و ورونیکا سنت کلر ماجراجویی دهه 80 خود را در S2 تیز می کنند

CBR: جان، سم در مورد PTSD خود صحبتی نکرده است. از آنجایی که دارو در حال حاضر دیگر در دسترس نیست، چگونه می‌تواند برای او مشکل ایجاد کند؟

جون صدا: روند کاهشی وجود دارد. او هیچ داروی پشتیبان ندارد. به علاوه، این واقعیت وجود دارد که او در افکار خود فرو می‌رود. این یک نوع چیز خاموش و روشن است. این چیزی نیست که به راحتی با کسی به اشتراک بگذارد. سام وقت خود را پر می کند و می خواهد تا آنجا که می تواند به افراد زیادی کمک کند تا از افکار خود دور شوند. این چیزی است که ما با آن بازی می کنیم، به خصوص در چند قسمت اول.

زیرا، ایزی معلولیت دارد. او چگونه با این چالش در این محیط جدید برخورد می کند؟

زیرا گورکی: حالش خوبه اون یه آدم بدجنسه [Director] دیوید آپلبام واقعاً در مورد ایزی شگفت انگیز است نه فقط در مورد پای او. واقعاً زمانی وجود ندارد که مشکل بزرگی باشد، علاوه بر اینکه اتفاقی برای پای او می افتد. غیر از این، او کاملاً خوب است. وقتی چیزی برای پای او اتفاق می افتد، آنها واقعا باید بنشینند و شکل بگیرند [it] بیرون “چگونه می خواهید این کار را انجام دهید؟” ما چیزی برای رفع آنها نداریم. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که از آنچه در دست داریم استفاده کنیم، یعنی همه چیز در 10000 سال قبل از میلاد.

جان، سم مشتاق است که دوباره با دخترش متحد شود. از چه طریقی به سیلاس سرایت می کند؟

صدا: از آنجایی که خودم پدر هستم، هر کاری که لازم است انجام می دهی تا به دخترت برسی. اگر کسی هست که اطلاعاتی دارد، یا فکر می‌کنید اطلاعاتی در مورد چگونگی انجام آن دارد، اگر کمی لجباز است یا نمی‌خواهد آن اطلاعات را کنار بگذارد، ممکن است مجبور شوید اقدامات شدیدی انجام دهید. این اتفاق بیفتد سام می خواهد بداند چگونه دخترش را پس بگیرد.

مطالب مرتبط: La Brea’s Cast Dishes on their Season 2 Character Arcs

به عنوان یک نیروی دریایی سابق، او باید ترفندهای ناخوشایندی را در آستین خود داشته باشد.

صدا: وجود دارد که. ممکن است برخی از ترفندهای تاکتیکی وجود داشته باشد که او ممکن است برای دریافت پاسخ به آنها متوسل شود.

زیرا، ایزی سریال را با مادرش شروع می کند اما درست بعد از فروچاله در کنار پدرش است. چگونه این رابطه آنها را تغییر داده است؟

گورکی: ایزی همیشه یک دختر بابا بوده است. او همیشه در همه چیز در کنار او بوده است. او در مورد رؤیاهایش به او اعتقاد داشت. آنها در فصل اول به نوعی به این سفر رفته اند. در طول دوم، او باید پیدا کند که او کیست و به چه چیزی اعتقاد دارد، در حالی که همچنان آن رابطه را حفظ می کند و همچنان به او احترام می گذارد و او را دوست دارد. در مورد رابطه او با مادرش هم جالب است. این تجربه عجیبی است که با یکی از والدین موافق هستید و والدین دیگر احساس انزوا می کنند. برقراری رابطه با یکی از والدین بسیار دشوار است، به خصوص زمانی که والدین اختلاف نظر دارند… بنابراین، چیزهای زیادی در جریان است. اتفاقات زیادی با پدرش می افتد.

سریال هایی با اسطوره های متراکم پر از پیچ و خم هستند. وقتی فیلمنامه‌هایتان را دریافت می‌کنید، چند بار لحظات «اوه تلخ» را تجربه کرده‌اید؟

صدا: این خیلی اتفاق می افتد. کاملا. من یک فیلمنامه دریافت می کنم و علاقه مندم ببینم چه اتفاقی می افتد. من چیزی می خوانم و می روم، “من آن آمدن را ندیدم. این دیوانه است.” من این را زیاد می گویم.

مطالب مرتبط: La Brea Showrunner پاسخ هایی را به نمایش Cliffhangers در S2 می دهد

زیرا تو هم متوجه شدی؟

گورکی: همیشه. نمایش خیلی بزرگ است. خیلی اتفاق می افتد. پویایی های بسیار متفاوتی با مردم وجود دارد. همچنین، تمام حیوانات در تلاش برای کشتن شما هستند. مردم هم همینطور مدام می‌گوید: “چی؟ یعنی چه؟” خواندن فیلمنامه برای اولین بار و سپس دیدن پخش آن واقعاً سرگرم کننده است.

چه چیز دیگری شما را در مورد این فصل هیجان زده کرده است؟

صدا: سال گذشته با معرفی کل این مفهوم و برقراری روابط در آن پایین علامت گذاری کرد. آنها این فصل را حتی بالاتر از این قرار دادند. همانطور که زیرا می گفت این نمایش بزرگ است و بزرگتر هم شده است. جلوه های ویژه، داستان، برخورد دو جهان و نحوه برخورد آنها واقعا جالب است. من مشتاقانه منتظرم تا ببینم آنها چگونه همه چیز را کنار هم می گذارند و طرفداران چه واکنشی نشان می دهند.

فصل 2 La Brea در 27 سپتامبر از NBC پخش می شود.

برای خواندن ضربه بزنید
عکس های پایان هالووین نشان می دهد که مایکل مایرز و لوری استرود در نبرد قفل شده اند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.