15 بهترین شینیگامی در انیمیشن، رتبه بندی شده است


دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود مخاطبان به سمت انیمیشن کشیده شوند. این رسانه می‌تواند داستان‌های بسیار متنوعی را بیان کند و همچنین برخی موضوعات کاملاً غیرمتعارف را بررسی کند. انیمه اغلب دارای افراد معمولی است که با موجودات ماوراء طبیعی یا حتی تغییراتی در خدایان کلاسیک در می آمیزند.


مطالب مرتبط: 20 انیمه دلخراش که شما را به گریه می‌اندازد

راه های زیادی برای کشف چنین مطالبی وجود دارد، اما مفهوم Shinigami چیزی است که سریال های زیادی را مصرف می کند. شینیگامی به عنوان عامل مرگ نیز شناخته می شود و در انیمه ها به اشکال مختلف ظاهر می شود. این ارواح مرگ، انسان را به سوی مرگ و زندگی پس از مرگ، چه مسالمت آمیز و چه با زور، هدایت می کنند. چه به عنوان دوست، چه دشمن یا چیزی در این بین، Shinigami بیش از یک تن از نمایش های مختلف انیمیشن است.

به روز شده در 22 سپتامبر 2022 توسط دانیل کورلند: با وجود خلاقیت بی‌پایانی که در انیمه به نمایش گذاشته می‌شود، شاید تعجبی نداشته باشد که سریال‌های زیادی به جلادان فراطبیعی که عاشق مرگ هستند، می‌تابانند. شینیگامی افراد ترسناکی هستند که اغلب در دنیای انیمه های مربوطه خود به اهداف اساسی و ارزشمندی خدمت می کنند. شینیگامی می‌تواند به‌عنوان فیگورهای پیش‌بینی ظاهر شود یا به‌عنوان حضوری بازیگوش ظاهر شود. وقتی صحبت از شینیگامی به میان می‌آید، هرگز نمی‌توان حدس زد، اما برخی از این کلاس منتخب، هم به صورت مجازی و هم به معنای واقعی کلمه بالاتر از بقیه هستند.

فهرست پست

15 تاکوتو شینیگامی است که به کاتارسیس اهمیت می دهد

ماه کامل یا ساگاشی

ماه کامل یا ساگاشی رویکردی غم انگیز را برای شینیگامی اعمال می کند که بیشتر به مطالعه شخصیت برشی از زندگی منجر می شود تا سفری اکشن-محور برای جمع آوری روح. دنیای غم انگیز انیمه، شینیگامی را به عنوان کسانی معرفی می کند که جان خود را گرفته اند و اکنون باید به عنوان مجازات روح درو کنند.

تاکوتو یک شینیگامی جدید است که وظیفه دارد روح میتسوکی، خواننده نوپایی که به تومور مبتلا شده است را بگیرد. این سرنوشت نزدیک به خانه برای تاکوتو اتفاق می افتد، که سعی می کند به میتوسکی کمک کند تا در آخرین سال زندگی خود به هدف خود برسد. بر این اساس، تاکوتو ترسناک ترین شینیگامی نیست، به خصوص در گوش های گربه ای علامت تجاری اش.

14 کوماچی اونوزوکا یک داستان سست شینیگامی است

خاطرات فانتاسم

در حالی که از نظر فنی یک سری OVA ساخته شده توسط طرفداران است، خاطرات فانتاسم برگرفته از یک سری محبوب بازی های ویدیویی است که سرشار از شینیگامی در هر شکل و اندازه است. کوماچی اونوزوکا احتمالاً اولین شینیگامی نیست که برای جمع آوری روح فراخوانده می شود، اما او به یکی از مشهورترین شخصیت های سریال تبدیل شده است.

مطالب مرتبط: 9 خدای انیمه ای که ضعیف تر از آنچه به نظر می رسند

کوماچی یک تنبل همیشگی است، و در حالی که مسئولیت های شدید شینیگامی را بر دوش دارد، به جای جمع کردن روح برای رئیسش، سیکیکی، به صرف بحث درباره مرگ و پاتوق کردن، راضی است. نگرش اصلاح ناپذیر کوماچی به سختی قابل انکار است و یک تغییر سرعت سرگرم کننده برای شینیگامی است.

13 Rinne Rokudo از یک خط طولانی شینیگامی می آید

رین-نه

رومیکو تاکاهاشی مسلماً برای سریال شونن سازنده اش محبوب ترین است. رانما ½ و اینویاشا، اما او همچنین مسئول یک حماسه کوتاه مدت شینیگامی است، رین-نه. که در رین-نهرین روکودو به دلیل بدگمانی های پدرش زیر بار بدهی وظیفه شینیگامی می شود، اما او به آرامی با جن گیری و کمک به ارواح در یافتن آرامش میل می کند.

ماموریت رین به لطف کمک ساکورا مامیا، که توانایی دیدن ارواح را دارد، بسیار آسان تر می شود. رین تهاجمی شینیگامی های دیگر در انیمه را ندارد، اما همچنان خدایان مرگ ترسناک را از بین می برد.

12 Lisara Restall یک وسوسه Tsundere Shinigami است

بنابراین، من نمی توانم H بازی کنم!

بر اساس یک سری رمان سبک به همین نام، بنابراین، من نمی توانم H بازی کنم! یک جشن 12 قسمتی از احساسات و جن گیری است. ریوسوکه کاگای هورمونی با لیزارا ریستال، دختری مغرور که اتفاقاً شینیگامی معتبری نیز هست، قراردادی اشتباه می بندد.

لیسارا از روحیه ی چرند ریوسوکه برای تقویت وظایف گریم ریپر خود استفاده می کند و شیمی الکتریکی بین این دو وجود دارد، تا آنجا که ممکن است دوست نداشته باشد اعتراف کند. مهارت‌های شینیگامی لیسارا نیز مکرراً آتشی را به داس ترسناک او می‌آورد که قطعاً تأثیری بر جای می‌گذارد.

11 Zarame یک شینیگامی جانبی کوتاه با سبکی زیاد است

زامبی-قرض

زامبی-قرض یک براندازی سرگرم کننده از منگنه های شینیگامی است که عشق کافی دریافت نمی کند. بیشتر شخصیت های انیمه چیز جدیدی را به این ژانر می آورند و Zarame نیز از این قاعده مستثنی نیست. Zarame می تواند به طور جادویی یک داس تولید کند و طراحی آزاردهنده ای دارد که در آن تمام بدن او – به جز چشم چپش – با بانداژ پوشانده شده است.

این باعث ترس بیشتر دشمنان می شود، به جز این واقعیت که Zarame در نتیجه از دست دادن هسته خود به حالت “چیبی فوق العاده تغییر شکل یافته” محدود می شود. این او را به یک طلسم شینیگامی تبدیل می کند، علی رغم قدرتی که همچنان دارد.

10 Decim باید یک ابدیت را از طریق یک بازی ساده تعیین کند

رژه مرگ

رژه مرگ یک مطالعه شخصیت شیوا است که تا حد زیادی مانند یک مجموعه گلچین عمل می کند. هر قسمت به بررسی زندگی دو روح گمشده جدید می پردازد که مجبور به رقابت با یکدیگر می شوند و همه تحت نظارت Decim مرموز و دور افتاده هستند.

چه چیزی باعث می شود رژه مرگ بنابراین منحصر به فرد است که این افراد باید در فعالیت های تفریحی بی ضرر مانند بیلیارد یا دارت شرکت کنند تا سرنوشت روح خود را تعیین کنند. دسیم متصدی رواقی است که این مسابقات را مشاهده می کند، اما او نسبت به نقش خود ناراضی و بی حس شده است تا اینکه اخیراً در مورد هدف خود صحبت می کند.

9 بوتان به قلب تپنده انیمه شونن تبدیل می شود

یو یو هاکوشو

یو یو هاکوشو یک مجموعه انیمه پایه شونن از دهه 90 است که از شینیگامی به خوبی استفاده می کند، اما آنها را به نقطه کانونی مجموعه تبدیل نمی کند. یوسوکه اورامشی یک بزهکار نوجوان است که با پایانی غیرمنتظره روبرو می شود. بوتان، شینیگامی ساکن انیمه، مداخله می‌کند تا هدف جدیدی به او بدهد.

مرتبط: 10 باهوش ترین خدایان در انیمیشن، رتبه بندی شده است

بوتان نمونه ای از یک شینیگامی مهربان و همدل است نه یکی از دروهای تهاجمی که در انیمه های دیگر وجود دارد. با تشدید سفر یوسوکه، بوتان تا حد زیادی در حاشیه می ماند، اما او همچنان بخش مهمی از انیمه است.

8 شینیگامی با درو کردن روح مانند یک کار روزانه خسته کننده رفتار می کند

نوادگان تاریکی

نوادگان تاریکی به نوعی شبیه اگر است دفتر در مورد شینیگامی بود، یا اگر مرده مثل من تبدیل به یک سریال انیمه شد نوادگان تاریکی پر از شینیگامی است، اما به مرگ و برداشت روح به عنوان یک کار یکنواخت نگاه می کند تا به عنوان یک تجربه وحشتناک یا نبرد هیجان انگیز.

تسوزوکی آساتو یک شینیگامی بسیار ماهر است، اما با پر شدن روزافزون موقعیتش با کاغذبازی، اشتیاق خود را از دست داده است. آساتو یک شریک جدید دریافت می کند و اشتیاق جدیدی برای کار خود پیدا می کند و این یک زاویه بسیار منحصر به فرد در دنیای شینیگامی است.

7 مومو باید از فساد جلوگیری کند

مومو، دختر خدای مرگ

مومو، دختر خدای مرگ برداشت جالبی از Shinigami ارائه می دهد زیرا داستانی مشابه بسیاری از این انیمیشن های دیگر را روایت می کند، اما مامو به دلیل چشم انداز منحصر به فردی که برای انیمه اساسی است، طنین انداز می شود.

مطالب مرتبط: 15 قدرتمندترین شرور زن در تاریخ انیمیشن

مومو در تجارت شینیگامی تازه کار است و انیمه به این موضوع می پردازد که آیا مسیری پر از مرگ و برداشت روح، معصومیت مومو را از بین می برد و او را به فردی متفاوت تبدیل می کند. مومو، دختر خدای مرگ یک ساعت سریع تنها با شش قسمت است، اما در آن زمان چیزهای زیادی می گوید و جنبه نرم تری از Shinigami را بررسی می کند.

6 Rory Mercury ترکیبی گیج کننده از شایان ستایش و مرگبار است

دروازه

انیمه‌های زیادی وجود دارند که برخلاف انتظار عمل می‌کنند و نشان می‌دهند که قضاوت نکردن کتاب از روی جلد آن مهم است. GATE’s ساکن شینیگامی، روری مرکوری درو، نمونه کاملی از مشکلات بزرگی است که ممکن است در یک بسته کوچک ایجاد شود.

روری شبیه یک دختر بی گناه به نظر می رسد، اما او یک نیمه الهه جاودانه با قدرت فوق العاده است. داس قدرتمند او که از کسانی که سر راه او قرار می گیرند سریع کار می کند. روری می‌تواند هر آسیبی را که وارد می‌کند بازسازی کند و هوش بالای او باعث می‌شود تا بتواند راه‌های خروج از اکثر موقعیت‌ها را به طرز درخشانی طراحی کند.

5 Boogiepop کل شهر را گروگان ترس خود نگه می دارد

بوگی پاپ فانتوم

را بوگی پاپ فرنچایز از دهه 90 وجود داشته است. اگرچه برای سال‌ها خاموش مانده است، اما همیشه برای یک اقتباس جدید بازمی‌گردد، دقیقاً شبیه شخصیت اصلی Boogiepop. بوگی پاپ فانتوم به شینیگامی با وضعیتی اسطوره ای نگاه می کند که ظواهر پراکنده او را احاطه کرده است که منجر به هرج و مرج و ترس می شود.

Boogiepop زیباترین و ممتازترین دانش‌آموزان دبیرستان را به وحشت می‌اندازد و آنها را مجبور می‌کند تا پیش از موعد با مرگ و میر خود مقابله کنند. بوگی پاپ فانتوم به این دلیل کار می کند که شینیگامی عنوان آن بیشتر شبیه یک قاتل سریالی مرموز است تا یک خدای بی طرف.

4 همانطور که شینیگامی علیه کیشین جنگ می کند، مرگ تعادل را حفظ می کند

روح خوار

شینیگامی مرکزی هستند روح خوارطرح می کند، و این ایده را در یک زمینه درخشان تعمیم می دهد. روح خوار پر از مایسترها و سلاح های زنده است که به عنوان دو نفر عمل می کنند تا روح ها را در داس های مرگ خود جذب کنند قبل از اینکه نیروهای شیطانی به طور نادرست آنها را ادعا کنند.

مطالب مرتبط: 10 هیولاهای انیمه اشتباه فهمیده شده، رتبه بندی شده

کسانی که در آکادمی Death Weapon Meister آموزش می بینند، همگی از قدرت استثنایی برخوردارند، اما در راس همه اینها خود مرگ قرار دارد، یک خدای مرگ شینیگامی. روح خوار افسانه شینیگامی را به روش های هیجان انگیزی زیر و رو می کند و این مفهوم را به چیزی بزرگتر و پیچیده تر تبدیل می کند.

3 گرل یک توپ شل است که فراتر از عقل است

ساقی سیاه

ساقی سیاه با پیمان نامطمئنی که Ciel Phantomhive و Sebastian Michaelis با هم منعقد می کنند، پیچ و تاب عجیبی را در کنوانسیون های شینیگامی اعمال می کند. سباستین ممکن است برجسته ترین شینیگامی باشد، اما گرل چنین است باتلر سیاه شرورترین عامل مرگ

گرل آشکارا قوانین شینیگامی را به نفع اجبارهای خشونت آمیز خود نادیده می گیرد. او گرسنگی مرگ دارد که بی نظیر است. این واقعیت که او داس مرگ خود را به یک اره برقی تبدیل می کند تا بتواند مجازات احشایی بیشتری را اجرا کند، باید دلیل کافی بر ماهیت پیچ خورده گرل باشد.

2 Soul Reapers باید شینیگامی را به بخشی ثابت از زندگی خود تبدیل کنند

سفید کننده

سفید کننده بیش از 350 قسمت از ماموریت ایچیگو کوروساکی برای اثبات خود به عنوان یک روح درو قدرتمند است. سفید کننده شینیگامی را به نقشی رایج تر تبدیل می کند و ایچیگو را وارد یک ماجراجویی خطرناک می کند که در آن او ارواح شیطانی توخالی را که بیگناهان را تهدید می کنند، بیرون می آورد.

ایچیگو تبدیل به یک شینیگامی مرگبار می شود، اما بلیچ به این موضوع نگاه می کند که چگونه این مسئولیت می تواند بار سنگینی باشد و چگونه زندگی او را تحت الشعاع قرار می دهد. مانند بنیانگذاران آکادمی شینیگامی، Soul Reapers قوی تری در این سری وجود دارد، اما ایچیگو بیشترین تأثیر را دارد.

1 Ryuk به نمادین ترین شینیگامی انیمه تبدیل شده است

یادداشت مرگ

یادداشت مرگ یک مجموعه انیمیشنی تحسین شده است که با ایده های پیچیده و تصاویری آزاردهنده دست و پنجه نرم می کند. یادداشت مرگ فرضیه حول یک نوت بوک قدرتمند می چرخد ​​که به صاحبش این قدرت را می دهد که با نوشتن نام ها در دفترچه، جان خود را بگیرد.

این کتاب به یک شینیگامی گره خورده است که در مورد یادداشت مرگ لایت یاگامی، ریوک است. Ryuk کل سناریوی Death Note را روی بشریت پیش می برد زیرا از مسئولیت های خود به عنوان یک شینیگامی خسته شده است. او شخصیت قدرتمندی است، اما در نهایت خود را به یک موقعیت حمایتی استعفا می دهد.

بعدی: 10 شرور انیمه ای که لباس نمی پوشند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.