10 قهرمان انیمیشن که بر خلاف طبیعت خود هستند


برخی از بهترین لحظات در سفرهای شخصیت‌های مورد علاقه ما زمانی اتفاق می‌افتد که آنها بازی می‌کنند خارج از شخصیت مردم عمیقاً پیچیده و لایه‌لایه هستند و اغلب اوقات وقتی در مخمصه‌ای مخاطره‌آمیز قرار می‌گیرند، بر خلاف طبیعت خود می‌روند. گاهی اوقات این تضادها با ماهیت آنها در شخصیت آنها تنیده می شود و راه را برای پیشرفت های جالب تر در این راه هموار می کند.


مطالب مرتبط: 10 بهترین قهرمان انیمه با بدترین شهرت

شخصیت هایی که بر خلاف طبیعت خود عمل می کنند چندین انیمه مختلف را در بر می گیرند. نگرش‌های متناقض، درگیری‌های درونی، و اشتباهات در قضاوت، همگی طیفی از شیوه‌هایی را تشکیل می‌دهند که یک شخصیت ممکن است برخلاف حساسیت‌های معمول خود رفتار کند، و نتیجه همیشه داستان‌گویی غنی و پیچیده است.

10 ایزوکو میدوریا یک بچه گریه شجاع است

آکادمی قهرمان من

میدوریا یک دختر دبیرستانی ترسو و گوسفند است. ترساندن او آسان، قلدری آسان است و در صورت مواجهه با هر نوع سلطه، نقشی مطیع به عهده می گیرد. او یک گوسفند سیاه است – به عنوان یک بچه ناتوان در دنیای ابرقهرمانان به حاشیه رانده شده است.

میدوریا همان طور که خروار است، برخی از رام نشدنی ترین شجاعت های این مجموعه را به نمایش می گذارد. این همان شجاعت است که چشم بزرگترین ابرقهرمان تاریخ را به خود جلب می کند: All Might. میدوریا ضعیف است، اما پیوسته به نام خدمت به دیگران بر خلاف طبیعت ترسناک خود می رود.

9 Vash The Stampede یک صلح طلب خطرناک است

تریگون

شهرت Vash The Stampede پیش از او است: او یک قانون شکن است و 60 میلیارد دلار جایزه برای سرش دارد. به او زنگ می زنند طوفان انسانی به دلیل توانایی او در ایجاد ویرانی مطلق در کل شهرها. او به عنوان خطرناک ترین مرد مسلح روی کره زمین در نظر گرفته می شود. او همچنین کاملا احمق است، هرگز کسی را نکشت، و یک صلح‌طلب ذاتی است.

مطالب مرتبط: 10 بهترین انیمیشن سرگردان

شهرت او برخلاف شخصیت واقعی اوست. وش مردی واکنشی است، اما در نهایت، برخلاف طبیعت منفعل خود می رود و فعالانه شروع به جستجوی برادرش، نایوز می کند. این نقطه اوج قوس نهایی Vash را آغاز می کند زیرا او خود را تغییر می دهد تا تغییری را ایجاد کند که می خواهد هم در زندگی خود و هم در دنیایی که می خواهد از آن محافظت کند.

8 ارن می خواهد مردم را نجات دهد، پس آنها را می کشد

حمله به تایتان

وقتی بینندگان با ارن ملاقات می کنند حمله به تایتان، آنها به این نتیجه رسیدند که او بچه ای است که به فکر نجات نسل بشر از وحشت تیتان های هیولایی است که آنها را مانند گاو دور نگه می دارد. نیت او کاملا منطقی به نظر می رسد، روحیه او شکست ناپذیر است و بینندگان معتقدند که اگر کسی می تواند نسل بشر را از دست تایتان ها نجات دهد، باید ارن باشد.

هواداران چند فصل بعد دچار شوک زندگی خود می شوند، وقتی مشخص می شود که ارن قصد دارد بیشتر جمعیت جهان را قربانی کند تا گوشه کوچکی از جهان را نجات دهد. ارن خودش تبدیل به هیولا می شود که هزاران تایتان عظیم الجثه را بر روی سطح جهان رها می کند و کشورها و مردم آنها را صاف می کند. تغییر ماهیت او یکی از وحشتناک ترین تغییرات تاریخ انیمه است.

7 هاروهی یک دختر فقیر در دنیای یک مرد ثروتمند است

باشگاه میزبان دبیرستان اوران

هاروهی یک دختر جوان با بورسیه تحصیلی در یک مدرسه بسیار معتبر برای بچه های فوق ثروتمند است که زمان زیادی در اختیار آنهاست. او شیطون است و با موهای کوتاه و لباس پسرانه اش، حتی همکلاسی هایش او را با یک پسر اشتباه می گیرند. فاش شدن جنسیت او تا پایان قسمت اول ارائه نمی شود، و تا آن زمان او قبلاً به عنوان میزبان مرد برای کلوپ میزبان تلقین شده است تا بدهی خود را پرداخت کند.

هاروهی خوشحال است که به ادعاهای دروغین ادامه می دهد تا به پولی که بدهکار است ادامه دهد. ماهیت واقعی او به عنوان یک دختر معمولی و طبقه متوسط، دائماً با دنیای مجلل مردانی که خودش را به عنوان بخشی از آنها تظاهر می کند، در تضاد است.

6 تاکمیچی یک گانگستر ترسو است

انتقام جویان توکیو

وقتی طرفداران تاکمیچی را ملاقات می کنند، او مرد جوانی ترسو و فروتن است. او پرهایش را خش خش نمی کند و زندگی بسیار خسته کننده ای دارد. او همچنین واقعاً مهربان است و بیشتر یک صلح طلب است. اینها ویژگی های معمول رئیس یک سندیکای باند بزرگ نیست، اما به نوعی تاکمیچی خود را در این مسیر می یابد.

مطالب مرتبط: انتقام جویان توکیو: 11 نزدیکترین دوست تاکمیچی

تاکمیچی برای محافظت از دوستانش از ترس های خود (و سطوح مناسبی از حفظ خود) عصبانی می شود. در حالی که او در هر قسمت دیگر از نظر فیزیکی تحت فشار قرار می گیرد، ثابت قدم می ماند. تاکمیچی با ماهیت خود به عنوان یک شخصیت واکنشی/منفعل مقابله می کند که فعال می شود – این تنها راهی است که او می تواند دوستانش را نجات دهد.

5 گرگ و میش خانواده می شود

خانواده جاسوس ایکس

همه چیزهای فوق محرمانه و محرمانه در چرخ‌خانه Twilight به عنوان یک جاسوس وجود دارد، اما آخرین ماموریت او مستلزم چیزی است که محدودیت‌های تخصص او را جابجا می‌کند – پدر بودن. با نام مستعار Loid Forger، به Twilight دستور داده می شود که برای یک ماموریت مخفی یک زن و یک فرزند به دست آورد.

گرگ و میش بلافاصله توانایی او را برای موفقیت در چنین درخواست وحشیانه ای زیر سوال می برد. این عدم اعتماد به نفس تنها زمانی نشان داده می شود که در مورد این مأموریت خاص باشد. واضح است که عناصر مربوط به یک واحد شبه خانواده او را از حالت عادی خارج می کنند و جاسوس معمولاً سرسخت و نترس مضطرب و دلهره می شود. گرگ و میش برخلاف طبیعت او به عنوان یک گرگ سرد و تنها می رود و وارد دنیای گرما، اتحاد و عشقی می شود که در خانواده یافت می شود.

4 ادوارد حتی وقتی که مومن است نیست

کیمیاگر تمام فلز

ادوارد الریک یک پسر جوان ساینده و تند مزاج است که بر روی شانه اش تراشه ای دارد. در طی یک دگرگونی ممنوع، ادوارد خود را در فضایی دنیوی دیگر می‌بیند – جایی بین مرگ و زندگی. وقتی ادوارد با رز و پدر کورنلو مواجه می‌شود، آن را مسخره می‌کند ایده بسیار از یک خدا

ادوارد ادعا می کند که یک آتئیست است، و بین علم و روح مرزی سخت می کشد. بارها در طول سریال وجود دارد که ادوارد برخلاف طبیعت خود به عنوان یک بی ایمان عمل می کند، حتی یک بار پیشنهاد می کند که آلفونس باید دعا کند. این رفت و برگشت گواهی بر درگیری های درونی دلخراش ادوارد است و ناهماهنگی بین تجربیات زیسته او و پایبندی سرسختانه او به عملی بودنش را برجسته می کند.

3 تانجیرو یک قاتل نیست، او فقط باید باشد

شیطان کش

زندگی تانجیرو به سرعت توسط قتل عام مادر و چهار خواهر و برادرش ویران می شود و تنها یک خواهر “زنده” باقی می ماند. تانجیرو مصمم است خواهر شیطان خود را برگرداند و برای یافتن پاسخ تصمیم می گیرد تا تبدیل به یک قاتل شیطان شود.

جن کشان زندگی خشونت آمیزی دارند – در مقابل طبیعت تانجیرو به عنوان پسری بی آزار و مهربان. او با دلسوزی صادقانه به هر یک از ترورهای خود نزدیک می شود. او با هر دیو کشته شده هنگام عبور می نشیند و ماهیت اولیه انسانی آنها را یادآوری می کند و در آخرین لحظات با آنها همراهی می کند.

2 کاتارا دزدان دریایی از دزدان دریایی

آواتار

کاتارا یک آبگیر پرورش دهنده، مستقل و از نظر اخلاقی عادل در گاانگ است. اغلب می‌توان روی رفتار با اخلاقیات سالم حساب کرد و انتظار دارد اطرافیانش نیز همین کار را انجام دهند. به همین دلیل است که وقتی او یک طومار باستانی آب خمیده را از دزدان دریایی به جیب بر می زند، در قسمت 9 بسیار شوکه کننده است.

مطالب مرتبط: آواتار: 10 بار کاتارا خارج از شخصیت عمل کرد

در حالی که کاتارا اشاره می‌کند که دزدان دریایی احتمالاً خودشان طومار را از یک آب‌بند ربوده‌اند، وقتی با این واقعیت مواجه می‌شود که دوستانش را به خاطر این آیتم در معرض خطر قرار داده است، به سرعت هوشیار می‌شود. این لحظه دزدی نشان می‌دهد که در حالی که او معمولاً از نظر اخلاقی سالم‌تر است، کاتارا یک انسان است – و در عین حال یک کودک.

1 Yuta Lights Up In Jujutsu Kaisen 0

دوست دوران کودکی یوتا، ریکا، یوتا را به عنوان نفرین در بیشتر عمرش دنبال می کند و از او برخلاف میلش محافظت می کند. او غیرقابل کنترل است و هر کسی را که تهدیدی برای یوتا بداند به طرز وحشیانه ای می کشد. در نتیجه، یوتا دچار تنفر و افسردگی عمیقی از خود می‌شود و ناامید می‌شود که در صورت آسیب رساندن ناخواسته به دیگران، از خود دور بماند.

یوتا در طول مدتی که در Jujustu High بود، یاد می‌گیرد که از ریکا نترسد و در عوض شراکتی غیرمحتمل با او برقرار می‌کند. یوتا برخلاف طبیعت خود نفرت‌انگیز خود حرکت می‌کند و همراهی ریکا را به همان شکلی که هست کشف می‌کند – گواهی بر عشق دوستی جوان آنها.

بعدی: 10 شخصیت انیمه ای که ترجیح می دهند از آنها بترسید تا دوست داشته شوند

برای خواندن ضربه بزنید
تجسم بعدی Hocus Pocus ممکن است در برادوی به پایان برسد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.