10 شرور انیمه ای که نمی توان با آنها استدلال کرد


اکثر شرورهای انیمه ممکن است هیولاهای شیطانی و بی رحم باشند، اما آنها اغلب فراتر از عقل نیستند. به طور معمول، آنها مایلند با قهرمان سازش کنند، در موقعیت خود تجدید نظر کنند یا از نوعی برنامه پیروی کنند که بعداً آنها را در موقعیت بهتری قرار دهد.


مطالب مرتبط: 10 شخصیت انیمه قدیمی که همه هنوز از آنها می ترسند

با این حال، تعداد انگشت شماری از آنتاگونیست ها وجود دارند که به قدری آشکارا نامعقول هستند که نمی توان با آنها چانه زنی کرد، به آنها التماس کرد، یا به نحو دیگری منصرف شدند. آن‌ها چنان مصمم هستند که به اهداف مربوطه خود برسند یا مرتکب جنایات شوند که حتی متقاعدکننده‌ترین سخنران دنیا هم نمی‌تواند آنها را در غیر این صورت متقاعد کند.

10 خدای متعال خود را فراتر از انتقاد دید

هفت گناه کبیره

به عنوان رهبر فرشتگان در هفت گناه کبیره، خدای متعال احساس کرد که قوانینی که در مورد دیگران اعمال می شود در مورد او صدق نمی کند. او آنقدر متقاعد شده بود که طایفه شیطان باید نابود شود که دخترش را به خاطر سرپیچی از او نفرین کرد.

علاوه بر این، خدای متعال چهار فرشته خود را فرستاد تا از طرف او بریتانیا را به دست آورند. اگرچه آنها در کنار انسانیت راحت می جنگیدند، اما بهترین مصلحت آن را در ذهن نداشتند.

9 پیروت دیوانه برای تغییر خیلی شکسته بود

کابوی بی باپ

پیروت دیوانه به راحتی قوی‌ترین شرور بود کابوی بی باپ. با این حال، او احتمالاً نمی خواست اینگونه باشد. به هر حال، قدرت او ناشی از یک سری آزمایش های بی رحمانه بود که او را تا حد بی بازگشت آسیب دید.

اگرچه پیرو از افرادی که به او ظلم کردند انتقام گرفت، اما دیگر برای او دیر شده بود که به سمت شخصی که قبلا بود برگردد. در عوض، او شب‌های تنهایی را در جستجوی قربانیانی برای کشتن سرگردان می‌کند و اقدامات احتیاطی را انجام می‌دهد تا مطمئن شود کسی که او را می‌بیند زنده نمی‌ماند.

8 Spec هیچ انسانیتی نداشت که بتوان با آن استدلال کرد

باکی

از بین تمام محکومان فراری در باکیSpec به مراتب کمتر معقول بود. برخلاف دوریان، او گرفتار پارادوکس هرگز شکست نشدن نشد و آنقدر بی ثبات بود که برای اثبات یک نکته به گونه خود شلیک کرد.

اسپک به قدری توسط یک هدف مخرب هدایت می شد که علیرغم اینکه در سنین بالاتری بود، بدن او را به معنای واقعی کلمه کنار هم نگه داشت. پس از شکست توسط هانایاما، او به پوسته خشک شده یک مرد تبدیل شد. در پایان، خونخواهی و هدف Spec قدرتی بیشتر از هر تکنیکی که او استفاده می کرد، نشان داد.

7 شیگارکی توسط همه برای یک تلقین شد

آکادمی قهرمان من

او که به طور تصادفی خانواده خود را در سن جوانی کشته است، آکادمی قهرمان منتومورا شیگاراکی توسط All For One پذیرفته شد. در طول دوران کودکی خود، او توسط شرور تلقین شد، که کودکی ضعیف خود را مستقیماً به گردن قهرمانان ژاپن می انداخت.

مطالب مرتبط: 10 بدترین چیز در مورد همه ممکن است

به عنوان یک بزرگسال، شیگارکی عمداً استدلال کردن با او را عملاً غیرممکن کرده است. او از سازش با هیچ یک از قهرمانان امتناع می ورزد و فقط به صورت لحظه ای با Re-Destro بازی می کند تا موقعیت او از بین نرود. اشتهای شیگارکی برای نابودی حتی اربابش را تحت الشعاع قرار می دهد.

6 کاگویا از بشریت به خاطر کاری که با او کردند متنفر بود

ناروتو

مثل خیلی ها ناروتو کاگویا در ابتدا در طول اولین حمله خود به زمین کاملا منطقی بود. با این حال، پس از خیانت توسط ارباب انسانی خود، نفرت شدیدی نسبت به انسان های فانی پیدا کرد و علیه آنها توطئه کرد. ناروتو یا ساسوکه پس از باز شدن مهر و موم توسط زتسو، غیرممکن بود که با کاگویا استدلال کنند.

او به قدری متعهد به بازپس گیری چاکرای خود بود که هیچ چیزی نمی توانستند بگویند نظر او را تغییر نمی داد. با توجه به نقش کاگویا در تبدیل پسران علیه یکدیگر، آنها نیز شخصاً در رستگاری او سرمایه گذاری نکردند.

5 تنها درایو تونپا تماشای شکست دیگران بود

شکارچی در شکارچی

شکارچی در شکارچیبا وجود اینکه یکی از ضعیف‌ترین شخصیت‌های منفی سریال بود، استدلال کردن با Tonpa به طرز شگفت‌آوری دشوار بود. او فقط به امتحان شکارچی پیوست تا به افراد تازه کار در شکست خوردن کمک کند، که با توجه به سختی یافتن سال به سال، تقریباً چشمگیر است.

در طول آزمایش برج، تونپا عمدا آن را به گونه ای ساخت تا قهرمانان بدترین شانس ممکن را داشته باشند. او هیچ احساس همدردی واقعی برای مصیبت گون نداشت و نمی توانست توسط لئوریو تهدید شود. تنها چیزی که او می خواست این بود که یک مرد بدخواه باشد.

4 Nnoitra اجازه نمی دهد که دشمنانش از او دریغ کنند

سفید کننده

با اينكه سفید کنندهNnoitra نسبتاً خوب جمع شده بود، او شدیداً به هر کسی بهتر از او حسادت می کرد. ناامنی های او به حدی مشکل ساز شد که حتی منجر به اخراج نلیل از سازمان اسپادا شد.

مطالب مرتبط: 10 شخصیت خشن ترین انیمه، رتبه بندی شده

در طول مبارزه Nnoitra با Kenpachi، او با وجود اینکه شینیگامی آشکارا او را شکست داد، از پذیرش شکست خودداری کرد. او آنقدر مصمم بود که بجنگد که کنپاچی را ترغیب کرد تا او را تمام کند. در نهایت، Nnoitra ترجیح می دهد بمیرد تا اینکه با این آگاهی زندگی کند که کسی جنگجوی برتر از او است. شرمش باعث کشته شدنش شد

3 یوشیگیج کیرا از توقف کشتار خودداری کرد

ماجراجویی عجیب جوجو

یوشیگیج کیرا پس از فرار از دست جوسوکه و دوستانش در اولین بار، شانس نادری داشت که در گمنامی محو شود. این او را به اولین نفر تبدیل می کرد ماجراجویی عجیب جوجو آنتاگونیست اصلی تا با موفقیت از جنایات خود خلاص شود.

با این حال، کیرا نمی توانست از طبیعت یا اعتیاد خود پنهان شود. اگرچه با موفقیت در خانواده موریو نفوذ کرد، اما دیری نپایید که به روش های قدیمی خود بازگشت. در نهایت، کیرا حتی قصد کشتن “همسر” خود را داشت، وقتی متقاعد شد که گرمای کافی از او خارج شده است.

2 فید مرگ در مرگ دیگران

کسلوانیا

کسلوانیامرگ او را نمی توان با ذات خودش استدلال کرد. او به‌عنوان موجودی بدخواه غیرقابل درک از قلمروی متفاوت، از پایان روح‌های فانی تغذیه می‌کند و تلاش می‌کند تا بیشترین تعداد ممکن را به قتل برساند. برای این منظور، چانه زنی با مرگ حتی از دراکولا دشوارتر بود.

حداقل خون آشام هنگام دوئل پسرش و به یاد آوردن همسرش خویشتن داری نشان می داد. متأسفانه برای بلمونت و متحدانش، مرگ چنین قید و شرطی نداشت و با قدرت کامل و بی امان خود با او جنگید. این یک معجزه است که بلمونت از برخورد سرنوشت ساز آنها جان سالم به در برد.

1 هادی جونز یک نژادپرست خشن بود

یک تکه

در اوج جنگ برای جزیره مرد ماهی، پسران نپتون از هودی جونز پرسیدند که انسان ها چه کردند که او را تا این حد از آنها متنفر کردند. پاسخ او سرد کننده و به یاد ماندنی بود – “مطمقاً هیچ چیز.” به جای اینکه مستقیماً از انسان ها رنج ببرد، هودی توسط ماهی-مردان دیگری مانند آرلونگ تلقین شد تا مبارزات خود را علیه جهان سطح انجام دهد.

با توجه به اینکه او تمام زندگی خود را صرف این باور کرده است که انسان ها مستحق مرگ هستند، احتمالاً شخصیتی در یک تکه که می توانست او را از مأموریت فاسدش منصرف کند. رادیکالیسم هودی او را به یکی از واقع بینانه ترین و البته غیرمنطقی ترین شرورهای سریال تبدیل می کند.

بعدی: 10 شخصیت انیمه ای که می توانند قبل از لوفی تک تکه را پیدا کنند

برای خواندن ضربه بزنید
شوالیه های گاتهام شبکه سی دبلیو از شروع فیلمبرداری با لوگوی جدید خبر داد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.