گوینده مارک مستر از KTLA – هالیوود ریپورتر اخراج شد


KTLA چند روز پس از اینکه مارک مستر مجری را به دلیل اینکه از فیلمنامه خارج شد و از نحوه برخورد ایستگاه با استعفای همکار قدیمی اش لینیت رومرو تعلیق شد، اخراج کرد. هالیوود ریپورتر یاد گرفته است.

مدیر کل ایستگاه، جانن درافز اعلام کرد که مستر در جلسه اتاق خبر روز پنجشنبه اخراج شده است. را لس آنجلس تایمز گزارش شده است.

در 14 سپتامبر، KTLA اعلام کرد که رومرو پس از 24 سال حضور در ایستگاه، تصمیم گرفته است به کار خود ادامه دهد و فرصت دیگری را دنبال کند، علیرغم اینکه ایستگاه امیدوار بود که او بقیه دوران کاری خود را با آنها سپری کند.

سام روبین مجری برنامه در طول یک پخش گفت: “KTLA سخت کار کرد تا این اتفاق بیفتد.” “لینت، ما برایت آرزوی موفقیت می کنیم، دلمان برایت تنگ شده است و از تو برای تمام کارهایی که برای KTLA انجام داده ای تشکر می کنیم. از طرف همه اینجا، ما برای شما و خانواده تان چیزی جز بهترین ها آرزو نمی کنیم.»

پس از کناره گیری رومرو، مستر بخشی از برنامه خود را در 17 سپتامبر سپری کرد تا از طرف شبکه از بینندگان عذرخواهی کند و گفت که نحوه برخورد با استعفا “بی ادبانه بود، بی رحمانه بود، نامناسب بود. و ما بسیار متاسفیم.»

مستر، رومرو را “بهترین دوست” خود خواند و گفت: “شما لیاقت این را نداشتید.” “این یک اشتباه بود، و ما امیدواریم که شما بتوانید آن را در قلب خود بیابید و ما را ببخشید.”

KTLA به آن پاسخ نداد THRاو درخواست اظهار نظر در مورد خروج مستر را داشت، اما بیانیه‌ای درباره خروج رومرو از برنامه به اشتراک گذاشت.

پیت سایرز، مدیر اخبار ایستگاه گفت: «پس از 24 سال، لینیت رومرو تصمیم گرفته است که از گویندگی اخبار صبح آخر هفته ما خارج شود. ما واقعاً می‌خواستیم او بماند و مدیریت KTLA سخت تلاش کرد تا این اتفاق بیفتد. لینت تصمیم گرفت برای فرصتی دیگر آنجا را ترک کند. ما امیدوار بودیم که او پیام خداحافظی را برای بینندگان ضبط کند اما او نپذیرفت. لینیت عضو فوق العاده ای از خانواده KTLA بوده است و برای او و خانواده اش بهترین ها را آرزو می کنم.

برای خواندن ضربه بزنید
رتبه بندی جریان برای 22-28 اوت - هالیوود ریپورترمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.