“کشور شب” 5 نفر به بازیگران اضافه می کند – هالیوود ریپورتر


بازگشت HBO از کارآگاه واقعی در حال تکمیل بازیگران خود است.

جان هاکس (چوب مرده، استخوان زمستان)، کریستوفر اکلستون (دکتر هو، باقی مانده هافیونا شاو (کشتن حوا، هری پاتر فرنچایز)، فین بنت (دومینا، The Nevers) و آنا لمبه (سه کاج، حیله گر) به فهرست فصل چهارم گلچین درام جنایی اضافه شده است که در حال حاضر در مرحله پیش تولید است.

جودی فاستر و کالی ریس، همانطور که قبلاً اعلام شده بود، فصل آینده را هدایت می کنند کشور شب. کارآگاه واقعی آخرین بار در سال 2019 پخش شد.

لاگین برای فصل چهار، True Detective: Night Country، می نویسد: «وقتی شب طولانی زمستان در انیس، آلاسکا فرا می رسد، شش مردی که ایستگاه تحقیقاتی قطب شمال تسالال را اداره می کنند، بدون هیچ اثری ناپدید می شوند. برای حل این پرونده، کارآگاهان لیز دانورز (فاستر) و اوانجلین ناوارو (ریس) باید با تاریکی که در خود حمل می‌کنند مقابله کنند و حقیقت‌های خالی از سکنه را که در زیر یخ‌های ابدی مدفون شده‌اند حفاری کنند.

فصل پیش رو دوباره نشان دهنده بازیگران، لوکیشن و داستان جدید و همچنین یک بازسازی خلاقانه در پشت دوربین است.

عیسی لوپز مجری برنامه، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی، با ستاره فاستر تهیه‌کننده و همچنین بری جنکینز، آدل رومانسکی و مارک سریک برای PASTEL است. ماری جو وینکلر; کریس موندی؛ نویسنده آلن پیج آریاگا؛ مطالب ناشناس؛ متیو مک کانهی؛ وودی هارلسون؛ کری جوجی فوکوناگا; و نیک پیزولاتو

پرنسس Daazhraii Johnson، Cathy Tagnak Rexford و Sam Breckman تهیه کنندگان هستند.

کارآگاه واقعی در سال 2014 با داستانی از پیزولاتو با بازی مک کانهی و هارلسون و کارگردانی فوکوناگا برای اولین بار در سال 2014 با محبوبیت و تحسین گسترده روبرو شد. آنها تولید کننده اجرایی باقی مانده اند.

توضیحات شخصیت های جدید به شرح زیر است: هاکس نقش هنک پریور را بازی می‌کند، یک افسر پلیس با کینه‌های قدیمی که زیر یک سطح ساکت پنهان شده است. اکلستون نقش تد کورسارو، رئیس پلیس منطقه و یک حیوان سیاسی با سابقه طولانی را بازی می کند که او را به لیز دانورز (فاستر) می بندد. شاو نقش رز آگوینیو را بازی می‌کند، یک بقا با گذشته‌ای پر از راز. بنت نقش پیتر پریور، شاگرد و شاگرد لیز دانورز را بازی می‌کند – چه خوب و چه بد. و لمبه نقش Kayla Malee را بازی می‌کند، پرستار جوانی که برای هر کسی که خانواده‌اش را به هم می‌ریزد صبر کمی دارد.

برای خواندن ضربه بزنید
خشن ترین لباس سلبریتی های سال - هالیوود ریپورتر

هاکس توسط هنرمندان مبتکر و Thruline Entertainment تکرار شده است. Eccleston توسط Independent and Principal Entertainment. Shaw توسط Independent و CAA. Bennett توسط Tavistock Wood; و Lambe توسط آژانس استعدادهای درخشان کرک، LBI Entertainment و Yorn Levine Barnes.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.