کارآگاهان پسر مرده دی سی، لوکاس گیج از ایفوریا را بازی می کنندسریال ماوراء طبیعی DC آینده HBO Max کارآگاهان پسر مرده یک بازیگر جدید پیدا کرده است رضایتلوکاس گیج.


مطابق با تنوع، گیج — همچنین برای نقش هایش در نیلوفر سفید و آنجلین — ظاهر خواهد شد کارآگاهان پسر مرده در مقام تکراری به عنوان پادشاه گربه، که به عنوان یک “فریبکار جذاب و روح گربه دوره گرد، که علاقه شدیدی به ادوین دارد” توصیف می شود. گیج جایگزین الکساندر کالورت شدماوراء الطبیعه، ژنرال V) در نقش.

مطالب مرتبط: کارآگاهان پسر مرده مرد شنی امسال در یک سری جدید اسپین‌اف دی سی بازمی‌گردند

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا گربه‌کینگ یک شخصیت کاملاً جدید است یا احتمالاً با شخصیت موجود در کتاب‌های مصور DC، کارل کایل/پادشاه گربه‌ها، برادر فراموش‌شده سلینا کایل/گربه‌زن، مرتبط است. پادشاه گربه‌ها که توسط بیل فینگر و لو سیره شوارتز خلق شد، اولین بار در بتمن شماره 69، به تاریخ فوریه 1952. این شخصیت برای بیش از چهار دهه از دنیای DC غایب بوده و آخرین بار در سال 1981 ظاهر شد. خانواده سوپرمن #211.


Dead Boy Detectives دی سی به HBO Max می آید

خلق شده توسط نیل گیمن، مت واگنر و مالکوم جونز سوم، چارلز رولند و ادوین پین – که در مجموع به عنوان کارآگاهان پسر مرده شناخته می شوند – اولین بار در سال 1991 ظاهر شدند. مرد شنی شماره 25 به عنوان بخشی از فصل مه قوس داستانی چارلز و ادوین ارواح دو کودک مرده هستند که تصمیم گرفتند به جای ورود به زندگی پس از مرگ، روی زمین بمانند و کارآگاهان ماوراء الطبیعه شوند. پس از اولین حضور آنها در مرد شنی، Dead Boy Detectives همچنان در سرتاسر کمیک سرگیجه دی سی که اکنون از بین رفته است ظاهر می شد.

مطالب مرتبط: سریال Constantine Reboot Dead در HBO Max، ممکن است در جای دیگری خریداری شود

برای خواندن ضربه بزنید
اجاره‌ی تعطیلات آتش‌خانه‌ی Ghostbusters، بهترین گریز برای هالووین است

در سال 2021، فصل سوم HBO Max گشت عذاب Dead Boy Detectives را با بازی سباستین کرافت و تای تنانت به ترتیب در نقش چارلز و ادوین و مدالین هورچر در نقش همدم متوسط ​​آنها، کریستال پالاس، وارد اکشن زنده کردند. در همان سال، HBO Max دستور خلبانی برای یک کارآگاهان پسر مرده سریال، با استیو یوکی به عنوان مجری برنامه.

آوریل گذشته، کارآگاهان پسر مرده رسما سفارش سریال در HBO Max دریافت کرد. با این حال، کرافت، تنانت و هورچر در این پروژه حضور ندارند. در عوض، جورج رکس استرو در نقش ادوین، جیدن ریوری در نقش چارلز و کاسیوس نلسون در نقش کریستال بازی می‌کنند. گفته می‌شود، روث کانل قرار است نقش خود را در نقش پرستار شب بازی کند گشت عذاب. دیگر بازیگران سریال جدید عبارتند از: بریانا کوکو در نقش جنی قصاب، یویو کیتامورا در نقش نیکو و جن لیون در نقش استر. ژوئن گذشته، بث شوارتز (فلش، دندون شیرین) سوار شد کارآگاهان پسر مرده به عنوان همکار.

مطالب مرتبط: عادات تماشای «پیچیده» تماشاگران سندمن تصمیم تمدید نتفلیکس را کند کرده است

“این برداشتی تازه از داستان ارواح است که از دست دادن، اندوه و مرگ را از دریچه دید ادوین پین (جورج رکس استرو) و چارلز رولند (جایدن ریوری)، دو نوجوان مرده بریتانیایی و دوست بسیار زنده آنها، کریستال پالاس (کاسیوس) بررسی می کند. نلسون)،” یک توضیح رسمی برای HBO Max کارآگاهان پسر مرده می خواند. “بنابراین، این بسیار شبیه یک سریال پلیسی قدیمی است — فقط تیره تر و اسیدی.”

منبع: تنوع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.