چگونه صحنه جایزه وانگ و مدیسین با یک اسناگی آغاز شد


پتی گوگنهایم توضیح می‌دهد که ایده صحنه نمادین مدیسین و وانگ در فیلم She-Hulk: Attorney at Law از کجا شروع شد.


She-Hulk: وکیل دادگستری پتی گوگنهایم، ستاره تازه‌کار و تازه‌وارد دنیای سینمایی مارول، درباره چگونگی شکل‌گیری بهترین صحنه خود در این سریال صحبت می‌کند.


صحبت کردن با مارولاز گوگنهایم در مورد فرآیند پشت سر گذاشتن سکانس پس از اعتبارسنجی با شخصیت حباب‌باز و دختر مهمانی او مدیسین کینگ و جادوگر سوپریم فعلی MCU – وونگ پرسیده شد. گوگنهایم توضیح داد که از زمانی شروع شد که کارگردان کت کویرو “این ایده را داشت که این برچسب را روی آن بگذارد. او به معنای واقعی کلمه چنگ زد. [a blanket] از دخترش و اینطور بود، “ما از این استفاده خواهیم کرد.” من می گفتم، “بله، بله ما هستیم.”

مرتبط: She-Hulk یک Avenger D-List مورد علاقه طرفداران را به MCU معرفی می کند

“[The crew] پاپ کورن درست کردم و بعد نشستیم و میدونی بنی [Wong] گوگنهایم به یاد می‌آورد: «ما کمی شبیه به این بودیم که چه کنیم؟ [Kat] پرسیده شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنند؟ برانچ بالا آمد. بنابراین، این کار را شروع کردم، مثل این که من سعی کردم توضیح دهم برانچ برای او چیست. سپس به این نوشیدنی ها تبدیل شد و بسیار سرگرم کننده بود.”

گوگنهایم اولین حضور خود در MCU را در قسمت چهارم سریال انجام داد She-Hulk: وکیل دادگستری، با عنوان “این جادوی واقعی نیست؟” همانطور که قربانی یکی از هک توهم پرداز استیج Donny Blaze نشان می دهد. مدیسین پس از وارد شدن به یک بعد جهنمی، تحت مراقبت جادوگر برتر بندیکت وانگ قرار گرفت که بلیز را به دلیل سوء استفاده از قدرت جادویی خود به دادگاه می برد. مدیسین یک شبه در میان طرفداران هیجان انگیز شد، که به سرعت رسانه های اجتماعی را با تمجیدها و الگوهای رفتاری اختصاص داده شده به این شخصیت پر کردند.

مطالب مرتبط: She-Hulk یک تیم بزرگ ابرشرور مارول را دوباره اختراع می کند

She-Hulk: وکیل دادگستریکه تاتیانا ماسلانی در نقش اصلی آن ایفای نقش می کند، به دلیل لحن و طنزش مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرفته است. کارگردان آنو ولیا قبلاً در مورد اینکه چقدر از آن صحبت کرده است او هالکالهام کمدی او از اولین حضور خود تایکا وایتیتی در MCU در سال 2017 بود. ثور: راگناروک. ولیا گفت: “مثلاً، او این را به خوبی متعادل کرد. فکر می‌کنم شاید این موضوع خارج از فیلم‌های مارول، مانند پیشروترین ذهن من بود.”

خود ماسلانی نیز به آنچه جدا می کند دست زده است She-Hulk: وکیل دادگستری از داستان های مرسوم ابرقهرمانی. ماسلانی اظهار داشت: «او واقعاً نقطه مقابل اکثر روایت‌های ابرقهرمانی است. “این عنصر بزرگ انکار در او وجود دارد که قابل ربط است. برای من، این موضوع در مورد رد کردن اتفاقات رخ داده تا زمانی که می توانستم بود، زیرا این چیزی است که باعث تنش سرگرم کننده بین جنیفر و شی هالک می شود.”

She-Hulk: وکیل دادگستری در حال حاضر در دیزنی + پخش می شود. قسمت های جدید هر پنجشنبه تا 13 اکتبر پخش می شود.

منبع: مارول

برای خواندن ضربه بزنید
طراحی های پوکمون در حال تکرار شدن هستند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.