چارلی کولیر فاکس در حال ترک برای پیوستن به Roku – هالیوود ریپورتر


چارلی کولیر در حال حرکت است.

کهنه کار تلویزیون و رئیس شرکت Fox Entertainment شرکت را ترک می کند تا به Roku بپیوندد، جایی که او رئیس رسانه خواهد بود. Collier بر تجارت تبلیغات Roku و همچنین تجارت محتوای آن از جمله کانال Roku نظارت خواهد کرد.

Collier به طور رسمی در ماه اکتبر به Roku ملحق خواهد شد و در نیویورک مستقر خواهد شد. او از سال 2018 با فاکس بود و بر تجارت سرگرمی آن نظارت داشت و برنامه هایی مانند این را توسعه می داد خواننده نقابدار و خانم نظافتچی. قبل از پیوستن به فاکس، او رئیس AMC بود.

او به عنوان بخشی از یک بازسازی بزرگتر به Roku ملحق می شود و شرکت فناوری استریم نیز دو مدیر اجرایی دیگر را ارتقا می دهد. مصطفی ازگن رئیس دستگاه های Roku خواهد شد و گیدئون کاتز به عنوان رئیس بخش تجربه مصرف کننده خدمت می کند. هر سه به مدیر عامل Roku آنتونی وود گزارش خواهند داد.

فاکس Roku را به خوبی می شناسد و نه تنها به عنوان شریک محتوا (از طریق Tubi و Fox Nation) و به عنوان یک سهامدار قبلی خدمت می کند. فاکس سهام خود را در Roku در سال 2020 فروخت و از وجوه آن برای خرید Tubi استفاده کرد.

Roku بیشتر به خاطر جعبه‌ها و استیک‌های استریم خود شناخته می‌شود، اما تبلیغات داستان بزرگ رشد آن بوده است و گزینه پخش رایگان آن، Roku Channel، محرک اصلی آن است.

وود در بیانیه‌ای گفت: «فرصتی فوق‌العاده برای تسریع و تکامل بیشتر کسب‌وکار Roku به‌عنوان پلتفرم استریم ساخته شده برای تبلیغات وجود دارد، و چارلی فرد ایده‌آلی است که به ما کمک می‌کند تا در لحظه سرمایه‌گذاری کنیم». او یک رهبر اثبات شده است که تجربه وسیع، تاریخچه کسب و کار در حال تکامل، غرایز خلاقانه قوی، روابط استعدادها، و سابقه ای در افزایش درآمد و رشد به ارمغان می آورد. او نقش مهمی در کمک به ما برای دستیابی به موفقیت بیشتر به عنوان یک شرکت رسانه ای نسل بعدی ایفا خواهد کرد.»

برای خواندن ضربه بزنید
نمایش های کارولینا هررا، براندون ماکسول بهار/تابستان 2023 – هالیوود ریپورتر

Collier افزود: “Roku پیشگام در پخش تلویزیون است و روابط گسترده و قابل توجهی با شرکای ما به دست آورده است که همچنان منحصر به فرد و ارزشمند در این زمان مهم در صنعت خواهد بود.” به عنوان یک شریک Roku، من از نزدیک قدرت و پتانسیل این پلتفرم را برای تبلیغ‌کنندگان، شرکا، سازندگان محتوا و مصرف‌کنندگان مشاهده کرده‌ام. من مشتاق کار با تیم با استعداد Roku هستم تا به نوآوری، رشد و رساندن شرکت و شرکای آن به سطح بعدی ادامه دهم.»

در همین حال، لاکلان مرداک، مدیرعامل فاکس کورپ نیز در بیانیه‌ای از کولیر تمجید کرد:

مرداک گفت: “ما می خواهیم قدردانی خود را از چارلی به خاطر رهبری، کمک ها و اشتیاق افسارگسیخته اش ابراز کنیم.” او و تیمش استراتژی خلاقانه‌ای را به روش‌های کارآفرینانه و سودآور اجرا کرده‌اند که رهبری پخش ما را برای ایجاد و حمایت از کسب‌وکارها برای موقعیت‌یابی ما برای رشد آینده تحت تأثیر قرار داده است. برای چارلی در نقش جدیدش آرزوی موفقیت می کنیم.»

بلافاصله مشخص نیست که چه کسی جایگزین کولیر در فاکس خواهد شد. منابع در این شبکه می گویند که مدیران حدود یک ساعت قبل از انتشار این خبر از رفتن کولیر مطلع شدند.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.