پیرس برازنان بلک آدام می گوید دکتر سرنوشت یک “لعنت و یک برکت” دارد


پیرس برازنان کنت نلسون/دکتر فیت را در فیلم آینده بلک آدام توصیف می‌کند که هم “نفرین و هم برکت” در کلاه نبو دارد.


پیرس برازنان می گوید که کلاه نبو برای کنت نلسون/دکتر فیت “یک نفرین و یک نعمت” است. آدم سیاه.


در مصاحبه با GQ برازنان که در یوتیوب پست شد، نمادین ترین نقش های سینمایی خود را شکست. آخرین نفری که آمد نوبت او بود که نلسون وارد شد آدم سیاه. برازنان گفت: “دکتر فیت کلاه نبو را دارد، که یک نفرین و نعمت است، زیرا او به قدرت کلاه ایمنی بسته شده است. این یک اعتیاد است. این یک نفرین است. وقتی در مورد آن صحبت می کنید، همه چیز بسیار فروفرو به نظر می رسد. این‌طور است، اما چیزهایی است که اگر به سراغ اسطوره‌شناسی آن بروید، چه دکتر فیت یا جیمز باند، باید دلتان را به آن‌ها وام دهید.»

مطالب مرتبط: پیش درآمد Black Adam از DC دارای نقص در کمد لباس به اندازه هالک است


دکتر فیت کیست و چگونه به بلک آدام گره خورده است؟

نلسون که توسط گاردنر فاکس و هوارد شرمن خلق شد، در سال 1940 شروع به کار کرد. کمیک های سرگرم کننده بیشتر شماره 55. کنت، پسر باستان‌شناس سون نلسون، در سفری با پدرش، مقبره نابو حکیم را کشف می‌کند. این موجود قدرتمند به کنت جادو می آموزد و تجهیزات نمادین خود از جمله کلاه خود را به او می دهد. در کمیک ها، او به همراه بسیاری از تیم های دیگر یکی از اعضای کلیدی یا متحد انجمن عدالت آمریکا و لیگ عدالت بوده است.

از نظر اینکه نلسون چگونه با آن جا می شود آدم سیاهدر آن فیلم، تث آدام (دواین جانسون)، شخصیت اصلی، پس از گذراندن هزاران سال در زندان بازگشته است. روش‌های وحشیانه او برای متوقف کردن شرورها به زودی او را در تقابل با انجمن عدالت آمریکا قرار می‌دهد که متشکل از نلسون، کارتر هال/هاکمن (آلدیس هاج)، آلبرت روتشتاین/اتم اسمشر (نوح سنتینئو) و ماکسین هونکل/سایکلون (کوئینتسا سویندل) است. . بلک آدام علاوه بر مبارزه با آن تیم، ظاهراً باید با ساباک، رهبر جنایتکار گروه جنایی Intergang با توانایی هایی که با شخصیت اصلی فیلم رقابت می کند نیز مبارزه کند.

مطالب مرتبط: به‌روزرسانی‌شده تیزر بلک آدام، فیلم لیگ عدالت جوس ویدون

تولید در آدم سیاه روند بسیار کندی بوده است. در ابتدا، جانسون برای اولین بار به عنوان نقش این شخصیت در سال 2014 تایید شد و قرار بود در شازم!. با این حال، در عوض فیلم انفرادی خودش را به او دادند، چیزی که جانسون گفته است برایش «سخت جنگید». این پروژه به دلیل همه‌گیری COVID-19 که باعث تعطیلی تولید در سراسر صنعت شد، به تعویق افتاد.

به کارگردانی Jaume Collet-Serra بر اساس فیلمنامه Adam Sztykiel، Rory Haines و سهراب نوشیروانی. آدم سیاه قرار است در تاریخ 21 اکتبر در سینماها اکران شود.

منبع: یوتیوب

برای خواندن ضربه بزنید
15 کارتون آمریکایی که تحت تأثیر انیمه قرار گرفتند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.