پیدایش مخفی Batwheels می تواند بزرگترین اشتباه بتمن را بازسازی کند


موارد زیر حاوی اسپویلرهای فصل 1، قسمت 1 Batwheels، “Secret Origin of the Batwheels” است که اکنون در HBO Max در دسترس است.

قسمت اول از چرخ خفاش، با عنوان مناسب خاستگاه مخفی Batwheels، اسطوره های بتمن را به شیوه ای دلپذیر تازه کرد. به وسایل نقلیه موجود در غار خفاش می پردازد که در ترکیبی از جان می گیرند مبدل ها ملاقات می کند ماشین ها، به گاتهام قهرمانان جدید در بلوک می دهد. با این حال، آنها در اولین نمایش با همتایان سریع و خشمگین خود روبرو شدند، و به آنها یادآوری می شود که نیروهای شرور شهر همیشه در حال تکامل و آزمایش آنها هستند. خوشبختانه، وسایل نقلیه توانستند روز را نجات دهند و خانواده خفاش را از ربوده شدن نجات دهند. حضور آن‌ها بروس را شوکه کرد، اما کاساندرا (بت‌گرل) و دوک (رابین) را هیجان‌زده کرد. با این حال، مغز زنده شدن این ناوگان می تواند نابخشودنی ترین اشتباه بتمن را در کمیک ها بازسازی کند.


بزرگترین خطای بروس در قالب پروژه Brother Eye در سال 2005 رخ داد. او در ابتدا این سیستم نظارت ماهواره ای را برای پلیس زمین، تبهکاران و قهرمانان ساخت که باعث ایجاد فضای بی اعتمادی شد. این منجر به فاسد شدن هوش مصنوعی شد و ربات‌های OMAC در حال جنگ در این سیاره بودند. همچنین منجر به خونریزی های زیادی شد – از جمله اینکه Wonder Woman گردن مکس لرد را گرفت.

مرتبط: Teen Titans 2003 به اندازه Teen Titans Go بد اقتباس شد

این فاجعه تقریباً کل مردم را علیه قهرمانان معطوف کرد و لیگ عدالت را نسبت به کد خفاش واقعاً بدبین کرد. خوشبختانه، آنها از پس آن برمی‌آمدند، اما به همه یادآوری می‌کرد که دستکاری هوش مصنوعی چگونه می‌تواند به هم ریخته شود. که در چرخ خفاش، متاسفانه این پتانسیل دوباره وجود دارد که این موضوع تکرار شود.

در این اپیزود، رایانه بت (معروف به BC) از مادربردهای مخصوص برای دادن شخصیت به ماشین بتمن (بام)، دوچرخه کاس (بی بی) و کوپه اسپرت رابین (ردبرد) استفاده کرد. یک کامیون (باف) و هواپیما (بت وینگ) نیز جان گرفتند و BC به ویژه بودن مادربردها اشاره کرد. او اظهار داشت که او و بروس روی آنها کار کرده اند، اما همچنین به طور ضمنی آنها را ارتقا داده است، بدون اینکه خفاش بداند.

خوشبختانه، آنها لژیون زوم – ناوگانی متعلق به سرکشان خفاش – را پس از دزدیده شدن تعدادی مادربرد توسط رایانه بد و قرار دادن در آنها متوقف کردند. با این حال، چیزی که قابل توجه است این است که چگونه BC پس از شکست Zooms، یک چهره خودشیفته را در پایان برید. زمانی که ناوگان بت بتمن، رابین و بتگرل را نجات داد، بریتیش کلمبیا هوای شوم داشت که به نظر می رسید اعتبار را به خود اختصاص دهد. او در نهایت ماشین‌ها را به قهرمان‌ها واگذار کرد، بنابراین اینطور نیست که نیازی به پوشاندن داشته باشد. در عوض، او اعتبار را گرفت.

مطالب مرتبط: برک باسینگر از Stargirl ظاهراً یک کراس اوور Titans را اذیت می کند

این اشاره BC می تواند گاتهام و جهان را به شیوه خودش اداره کند و تصمیم بگیرد که او باید ژنرال همه باشد. او می‌توانست غار و همچنین ناوگان را در دست بگیرد، زیرا در وهله اول این عملیات را مهندسی کرده بود. بنابراین، BC می‌تواند به یک خواهر چشم تبدیل شود، و ناوگان را کارآمدتر و قوی‌تر زیر نظر او می‌داند – کنترل را به دست می‌گیرد، آنها را فاسد می‌کند یا برخی را در جنگ داخلی در Wayne Manor به سمت تاریکی فریب می‌دهد.

شکستن بد قبل از میلاد باعث ایجاد یک قوس مغزی می‌شود که هر دو طرف را به این فکر می‌اندازد که نکته‌ای دارند، و چیزی جزئی‌تر از یک شرور که صرفاً از فناوری استفاده می‌کند، ایجاد می‌کند. تار و پود خانواده خفاش را پاره می‌کند و بروس را به این فکر می‌اندازد که آیا باید به مداخله در فناوری ادامه دهد و خدا را بازی کند. اگر این اتفاق بیفتد، امیدواریم که خیلی مخرب نباشد و بتوان در اسرع وقت مرتب شد، اما اگر آشفتگی رخ دهد، BC ممکن است برتری داشته باشد، نه فقط به خاطر سلاح‌هایش، بلکه به خاطر تمام بینشی که در مورد انسان‌ها دارند. رو به رو

Secret Origin of the Batwheels Episode 1 در HBO Max در دسترس است و این سریال اواخر امسال به Cartoon Network خواهد رسید.

برای خواندن ضربه بزنید
نقد و بررسی فیلم مروارید A24 و Ti West

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.