پوسترهای شخصیت Hocus Pocus 2 به خواهران ساندرسون خوش آمدید


پوسترهای شخصیتی جدید دنباله‌ای که مدت‌ها در انتظار Hocus Pocus دیزنی بود، بازگشت خواهران ساندرسون جادوگر را جشن می‌گیرد.


مجموعه ای از سه پوستر شخصیت برای Hocus Pocus 2 به طرفداران نگاه جدیدی به خواهران نمادین ساندرسون ارائه می دهد.


پوسترها در اختیار مقامات رسمی قرار گرفت Hocus Pocus 2 صفحه توییتر که در هر کدام یکی از سه خواهر شرور ساندرسون وجود دارد. وینیفرد بته میدلر، مری کتی نجیمی و سارا سارا جسیکا پارکر هر کدام به ترتیب در نور سبز روشن و در عین حال شوم، قرمز و بنفش نقش آفرینی کرده اند. هر سه بازیگر برای ایفای مجدد نقش هایشان از فیلم کلاسیک کالت دیزنی در سال 1993 بازگشته اند. هوکوس پوکوس.

مطالب مرتبط: Hocus Pocus 2 ممکن است شامل Binx باشد – اما نه به عنوان یک گربه

اولین فیلم جهان را به خواهران ساندرسون به عنوان سه جادوگر تقریباً جاودانه از دهه 1600 معرفی کرد که به طور ناخواسته در عصر حاضر زنده شدند. Hocus Pocus 2خلاصه داستان رسمی نشان می دهد، “29 سال از زمانی که شخصی شمع شعله سیاه را روشن کرد و خواهران قرن هفدهمی را زنده کرد، می گذرد و آنها به دنبال انتقام هستند. اکنون سه دانش آموز دبیرستانی باید جلوی جنایت جادوگران را بگیرند. نوع جدیدی از ویرانی در سالم قبل از طلوع فجر در شب تمام عید».

امری کاتز، که در نقش مکس دنیسون در فیلم اصلی بازی کرد و در سال 2002 از بازیگری کناره‌گیری کرد، قبلاً درباره عدم درخواست برای بازگشت به دنباله صحبت کرده بود. کاتز تأیید کرد: «مردم پرسیده‌اند، و متأسفانه من در آن حضور ندارم. “من فکر می کنم برای همه کسانی که نسخه اصلی را دوست دارند خوب است! امیدوارم طرفداران آن را ببینند. می دانم که این کار را خواهم کرد.”

مطالب مرتبط: Hocus Pocus 2 یک پوستر شبح آور مناسب را احضار می کند

قبل از انتشار دنباله، خالق دیوید کیرشنر ایده خود را برای a Buffy the Vampire Slayer-بسیار هوکوس پوکوس سری اسپین آف کیرشنر توضیح داد: «در زیر تمام آن سنگ قبرها که وقتی بچه ها در مراسم می دوند و به زیر زمین می روند می بینید. [in the first film]… من واقعاً می خواستم دنیایی را کشف کنم که در زیر سالم زندگی می کند، از چیزهایی که در شب به هم می افتند بافی خون آشام یه جورایی”

Hocus Pocus 2 در روز جمعه، 30 سپتامبر در Disney+ نمایش داده می شود.

منبع: توییتر (1، 2، 3)برای خواندن ضربه بزنید
خانه ستاره اژدها از جفت محارم خود دفاع می کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.