هویت مخفی نایت وینگ ممکن است برای مدت طولانی امن بماند


مقاله زیر حاوی اسپویل هایی از نایت وینگ شماره 96، در حال فروش است.

جنگ نایت وینگ علیه بلاک باستر زمانی که هویت مخفی او در معرض دید او قرار گرفت، چرخشی تاریک به خود گرفت. با این حال، Blockbuster اندکی بعد توسط Heartless در پایان کشته شد نایت وینگ شماره 96 (توسط تام تیلور، برونو ردوندو، کایو فیلیپه، آدریانو لوکاس و وس ابوت). در حالی که به نظر می رسد این موضوع را به پایان می رساند، هنوز این احتمال وجود دارد که راز نایت وینگ در جایی بیرون باشد، یک بمب ساعتی که می تواند در بدترین لحظه ممکن منفجر شود.


بلاک باستر مرده است، هیچ کس این را انکار نمی کند. با این حال، در حالی که امپراتوری او ممکن است در اطراف او در حال فروپاشی باشد، او هنوز یک شبکه در اختیار داشت. در فاصله زمانی بین فرار او و کشتن Heartless، این احتمال وجود دارد که او هویت واقعی نایت وینگ را به کسی گفته باشد. این حتی عادت DC Universe به احیای شرور را نیز در نظر نمی گیرد. بلاک باستر ممکن است زمانی با بزرگترین راز دشمن خود به زندگی بازگردد.

مرتبط: چگونه [SPOILER]’s Return Change Nightwing’s Status Quo؟

در پایان داستان، قطعاً همه چیز مطابق با بلاک باستر پیش نمی رفت. افشاگری اوراکل مبنی بر اینکه او یکی از بدترین زندان های خصوصی شهر را اداره می کرد و از بدبختی جنایتکاران آنجا سود می برد، عملاً کل امپراتوری او را علیه او تبدیل کرد. مسئله این است که این فقط یک پاسخ محلی بود. هیچ راهی برای تشخیص سرعت یا کندی این خبر وجود ندارد.

این بدان معناست که بلاک باستر هنوز هم افرادی را داشت که قبل از کشته شدن او به او وفادار بودند. آنها به احتمال زیاد برای مدت طولانی وفادار نخواهند بود، چیزی که او می دانست، اما یک مرد ناامید وقتی به گوشه ای برسد، حتی به کوچکترین امیدی روی خواهد آورد. او می‌دانست که بدون کمک راهی برای رهایی از این وضعیت وجود ندارد، بنابراین احتمالاً با شبکه گسترده‌ای که هنوز تا حدودی در اختیارش بود تماس می‌گیرد و احتمالاً از هویت نایت‌وینگ در ازای کمک استفاده می‌کند، یا شاید حتی به عنوان وسیله‌ای به آنها می‌گوید. از انتقام کوچک

مطالب مرتبط: شبیه‌ساز Nightwing در مسیری تاریک رفت

متأسفانه برای او، ورود Heartless هیچ شانسی را برای دیدن کار خود تا پایان متوقف کرد. این امکان دیگری را ایجاد می‌کند – Heartless در حال ردیابی Blockbuster در خیابان‌ها بود. اگر Blockbuster حقیقت را در مورد نایت وینگ به کسی می گفت، پس Heartless می توانست آن را شنیده باشد. قبلاً نشان داده شده بود که Heartless از دیک گریسون تعقیب می کند، اما دانستن اینکه او و نایت وینگ یکی هستند می تواند چشم انداز نبرد آنها را به کلی تغییر دهد.

او مدتی است که یک بازیکن پس‌زمینه بوده است، اما با از بین رفتن Blockbuster، به نظر می‌رسد قصد دارد شهر را برای خودش ادعا کند. این البته او را در مسیر برخورد با نایت وینگ قرار می دهد و دانستن هویت مخفی او برای از بین بردن او بسیار ارزشمند است. باز هم، همیشه این شانس وجود دارد که بلاک باستر دوباره زنده شود. شرورها عادت بدی دارند که به زندگی برگردند، اگر او برگردد، ممکن است بتواند یک بار برای همیشه به نایت وینگ پایان دهد.

برای خواندن ضربه بزنید
فیلمبرداری فصل دوم Halo از Paramount+ در ایسلند آغاز شد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.