سوپرمن در حال پذیرش یک بچه دیگر است


بتمن و سوپرمن دو قهرمان کاملا متفاوت هستند. این بخشی از چیزی است که آنها را به یکی از بهترین دوتایی ها در کمیک تبدیل می کند. از قدرت‌ها و شخصیت‌هایشان گرفته تا تهدیداتی که با آن‌ها روبرو هستند، تقریباً به اندازه دو قهرمان متفاوت هستند. با این حال، آن‌ها دارای چند ویژگی غیرمنتظره هستند، همانطور که در آن دیده می‌شود بتمن/سوپرمن: بهترین های جهان شماره 7 (توسط مارک وید، دن مورا، تامرا بون ویلن و استیو واندز).


این شماره یک قهرمان جدید با ریشه های مشابه مرد فولادی، دیوید سیکلا را معرفی می کند که یک پناهنده جوان از زمین اکنون مرده یک جهان جایگزین است. سوپرمن پس از بحث با بتمن در مورد آنچه که باید با آن پسر باشد، تصمیم گرفت دیوید را به فرزندی قبول کند.

مطالب مرتبط: بتمن Unhinged DC ممکن است یک رابین مخفی داشته باشد

این واقعیت که سوپرمن اکنون سرپرست قانونی این کودک است، ادامه روند نسبتاً اخیر مرد فولادی در نقش یک شخصیت پدری است. این همچنین نشان می‌دهد که او یک ویژگی شخصیتی شگفت‌انگیز مشترک با بتمن دارد، بتمن که به دلیل تمایلش به پذیرش بچه‌های یتیم و شکل دادن به آن‌ها به شکل تصویر خود شناخته شده است. با فرزندخوانده جدید سوپرمن/همراه (که نام Boy Thunder را برگزیده است)، او رسماً سه فرزند تحت مراقبت خود در جریان اصلی DC داشته است.

به غیر از دیوید، کلارک پسر بیولوژیکی خود، جاناتان و کریستوفر، فرزند خوانده کمتر شناخته شده او را نیز دارد. اگرچه دیوید جدیدترین معرفی برای خانواده سوپرمن است، زیرا این داستان در گذشته اتفاق می افتد، او از نظر زمانی اولین فرزند مرد فولادی است. کریس کنت اولین بار در سال 2006 ظاهر شد سوپرمن: آخرین پسر (توسط ریچارد دانر، جف جانز و آدام کوبرت). او فرزند ژنرال زود متولد منطقه فانتوم بود و توسط پدر و مادرش لُرزد نامیده شد. جان کنت بعداً در سال 2015 معرفی شد همگرایی رویداد، و دوران کودکی او یکی از نقاط کانونی دوران تولد دوباره دی سی بود.

مطالب مرتبط: رابین نسخه رسمی خود از بدنام ترین میم بتمن را دریافت می کند

در حالی که به نظر می‌رسد بتمن هیچ مشکلی برای مقابله با بخش‌های جوان ندارد، این قبلاً بخش عمده‌ای از داستان سوپرمن نبوده است. اگرچه او پدر بزرگی برای جون است، اما مرد فولادی نگرش خوبی نسبت به فرزندپروری نداشت. قبل از پذیرش کریس، او برای اولین بار با سوپر پسر کانر کنت آشنا شد. علیرغم اینکه قهرمان نوجوان از DNA او شبیه سازی شد، سوپرمن در واقع ایده پسر بودن کانر را رد کرد. با این حال، او به بازی در نقش یک خواهر یا برادر بزرگتر رضایت داد، داستانی که به طور برجسته در انیمیشن بازی می شد. عدالت جوان سلسله.

با توجه به حقایق مربوط به گذشته و سفر او به سمت پدر شدن، سوپرمن به احتمال زیاد Boy Thunder را شکست خواهد داد. این ممکن است در نهایت قهرمان اصلی او شود که در آینده تلاش می کند والدین بهتری برای کریس و جان باشد. نقش سوپرمن به عنوان یک پدر از نکات برجسته دوران تولد دوباره بود و داستان در حال حاضر در بهترین های جهان به احتمال زیاد توضیحی در مورد چگونگی تکامل او در نقش ارائه خواهد داد.

برای خواندن ضربه بزنید
Liefeld Homages a Classic Liefeld New Mutants Cover برای Spider-Man #1

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.