سری بعدی Breaking Bad Creator در Apple TV+ فرود آمد


رئا سیهورن، ستاره Better Call Saul، دوباره با وینس گیلیگان، خالق بریکینگ بد، برای سریالی که برای دو فصل توسط Apple TV سفارش داده شده است، متحد می شود.


بریکینگ بد سریال جدید وینس گیلیگان سازنده، سفارش دو فصلی را در Apple TV+ دریافت کرده است. بهتره با ساول تماس بگیری رئا سیهورن، بازیگر، قرار است به ایفای نقش بپردازد.


همانطور که توسط ضرب الاجل، سرویس استریم دستور مستقیم به سریال را برای نمایش بدون عنوان فعلی داده است. اپل در یک جنگ مناقصه برای این سریال در برابر هشت تا نه شبکه و استریمر دیگر، از جمله Prime Video و AMC، شبکه بریکینگ بد و بهتره با ساول تماس بگیری. طبق گزارش‌ها، سریال آینده با بودجه‌ای بیش از 15 میلیون دلار در هر قسمت ساخته شده است که آن را به گران‌ترین سریال گیلیگان تبدیل می‌کند. همراه با بازگشت به نقش خود به عنوان شوران پس از کناره گیری از نقش برای بهتره با ساول تماس بگیری، گیلیگان در کنار جف فراست و جف فراست تهیه کننده اجرایی این سریال خواهد بود سائول آلوم دایان مرسر. جن کارول همچنین از طریق High Bridge Productions گیلیگان این سریال را تولید خواهد کرد.

مطالب مرتبط: حمله به تایتان، سریال شکستن بد با بهترین اپیزودها


چیزی جدید از گیلیگان

سریالی که گویا با آن مقایسه شده است منطقه گرگ و میش، دومین همکاری گیلیگان و سیهورن است. “بعد از 15 سال، فکر کردم وقت آن رسیده است که از نوشتن ضدقهرمانان استراحت کنم… و چه کسی قهرمان تر از رئا سیهورن درخشان است؟ مدت زیادی است که او نمایش شخصی خود را داشت، و من احساس خوشبختی می کنم که با او روی آن کار می کنم. گیلیگان درباره این بازیگر نامزد جایزه امی گفت. “و چه تقارن خوبی بود که دوباره با زک ون آمبورگ، جیمی ارلیخت و کریس پارنل متحد شدیم! جیمی و زک اولین دو نفری بودند که به آن بله گفتند بریکینگ بد تمام آن سال ها پیش آنها تیم بزرگی در اپل تشکیل داده‌اند و من و شرکای قدیمی‌ام در تلویزیون سونی پیکچرز، هیجان‌زده‌ایم که با آنها تجارت می‌کنیم.”

سریال آینده گیلیگان که به عنوان «تفکر برانگیز اما نه یک داستان اخلاقی» توصیف می‌شود، انتظار می‌رود که انحرافی از دنیای جنایت‌آمیز آلبوکرکی باشد که در دو سری قبلی‌اش به‌طور کامل بررسی شده است. در عوض، نمایش در نسخه‌ای «بهینه‌سازی‌شده» از «دنیای ما» با یک «واقعیت خم‌کننده» که شخصیت‌های آن را «به شیوه‌ای غیرمنتظره و غافلگیرکننده» بررسی می‌کند، روایت می‌شود. دست نخورده باقی ماندن، ترکیبی از لحن‌های دراماتیک و کمدی برای جیلیان است.

مطالب مرتبط: والتر و جسی در جاده رنگین کمان در Zany Mario Kart Mashup بد می‌شکنند.

در حالی که این سریال احتمالاً در آینده ای قابل پیش بینی بیشتر زمان حرفه ای گیلیگان را اشغال خواهد کرد، مجری برنامه اعتراف کرده است که ممکن است به سریال بازگردد. بریکینگ بد کیهان روزی گیلیگان در ماه آگوست گفت: “قطعاً می توانم تصور کنم که دوباره آن را مرور کنم. از روی خودخواهانه، می خواهم این کار را انجام دهم تا این کار ادامه داشته باشد.” “من می‌توانم کارهای بیشتری با این جهان انجام دهم. و شاید روزی این کار را انجام دهم، به‌خصوص اگر در هر چیزی که در آینده پیش می‌آید شکست بخورم. سپس در حال خزیدن برمی‌گردم.”

پروژه بدون عنوان وینس گیلیگان تاریخ فعلی برای انتشار در Apple TV+ ندارد. بریکینگ بد و بهتره با ساول تماس بگیری هر دو اکنون برای پخش در نتفلیکس در دسترس هستند.

منبع: ضرب الاجل

برای خواندن ضربه بزنید
Caped Crusader می تواند در نتفلیکس، آمازون یا اپل فرود بیاید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.