حلقه های قدرت آنلاین به صورت رایگان – هالیوود ریپورتر


این داستان با مشارکت پولی Amazon Prime Video ایجاد شده است.

تنها چهار قسمت از حلقه‌های قدرت، مورد انتظار (و بسیار گران‌قیمت) استودیو آمازون باقی مانده است. ارباب حلقه ها سریال دنباله‌ای که تحسین‌های اولیه را از سوی منتقدان به دست آورد.

برگرفته از سری کتاب های جی آر آر تالکین، حلقه های قدرت در عصر دوم – هزاران سال قبل از وقایع در هابیت و ارباب حلقه ها – و شخصیت های جدید و آشنا را به صفحه نمایش کوچک می آورد. فصل اول سریال اصلی استودیو آمازون که توسط پاتریک مک کی و جان پین ساخته شده است، هشت قسمت خواهد بود و بنجامین واکر در نقش الف شاه گیل گالاد، مرفید کلارک در نقش گالادریل جوان (با بازی کیت بلانشت در فیلم های پیتر جکسون)، رابرت جکسون در آن بازی می کنند. آرامایو در نقش الروند جوان (با بازی هوگو ویوینگ در فیلم ها)، چارلز ادواردز در نقش شاهزاده الف سلبریمبور، اوین آرتور در نقش شاهزاده دورون دورین چهارم و ماکسیم بالدری در نقش ایزیلدور.

لنی هنری در نقش سادوک باروز، نازنین بونیادی در نقش برونوین، اسماعیل کروز کوردووا در نقش آروندیر، دانیل ویمن در نقش غریبه، سوفی نوموت در نقش دیسا شاهزاده دورف و چارلی ویکرز در نقش هالبراند، به عنوان شخصیت‌های جدید به بازیگران می‌پیوندند.

همانطور که آمازون فقط حقوق صفحه نمایش را خریداری کرد هابیت، ارباب حلقه ها و ضمیمه های رمان، حلقه های قدرت رویدادهای قرون دوم و سوم، از جمله جعل حلقه های قدرت و آخرین اتحاد الف ها و انسان ها را بررسی می کند. (سه گانه جکسون در عصر سوم اتفاق افتاد.)

در چت اخیر در تجارت پادکست با گفت هالیوود ریپورترجکسون توضیح داد که کیم مسترز، “حدود چهار، پنج سال پیش، آنها از من پرسیدند که آیا به آن علاقه دارم یا نه… بنابراین من گفتم، “آیا فیلمنامه را دریافت کرده‌اید؟” چون می‌دانم نوشتن فیلمنامه‌ها برای فیلم‌ها چقدر سخت بود و افرادی را که فیلمنامه‌شان را می‌نویسند، نمی‌شناختم. آنها گفتند: “اوه نه، ما هنوز فیلمنامه ها را دریافت نکرده ایم، اما به محض دریافت، فیلمنامه ها را برای شما ارسال می کنیم.” بنابراین منتظر رسیدن فیلمنامه‌ها بودم و هیچ‌وقت نشد.»

این فیلمساز برنده جایزه اضافه کرد که همچنان سریال پیش درآمد آمازون را تماشا خواهد کرد. «من از آن دسته آدم‌هایی نیستم که آرزوی بدی داشته باشم. فیلمسازی به اندازه کافی سخت است. اگر کسی یک فیلم یا برنامه تلویزیونی خوب بسازد، باید آن را جشن گرفت. تنها چیزی که من مشتاقانه منتظرش هستم این است که آن را به عنوان یک بیننده کاملاً بی طرف ببینم.»

استودیو آمازون در بیانیه‌ای پاسخ داد: «در پیگیری حقوق نمایش خود، ما موظف بودیم سریال را متمایز و جدا از فیلم‌ها نگه داریم. ما برای پیتر جکسون و این ارباب حلقه ها فیلم ها و از اینکه او مشتاقانه منتظر تماشای آن است هیجان زده هستند حلقه های قدرت

طبق لاگ لاین سریال، این سریال بینندگان را به دورانی برمی‌گرداند که در آن قدرت‌های بزرگ شکل گرفتند، پادشاهی‌ها به شکوه رسیدند و نابود شدند، قهرمانان بعید آزمایش شدند، امید به بهترین نخ‌ها آویزان شد و بزرگترین شرور تاریخ از قلم تالکین سرازیر شد و تهدید کرد که تمام جهان را در تاریکی می پوشاند. این سریال که در زمان صلح نسبی شروع می‌شود، مجموعه‌ای از شخصیت‌های آشنا و جدید را دنبال می‌کند، زیرا آنها با ظهور مجدد شر به سرزمین میانه که مدت‌ها از آن ترسیده بود، روبرو می‌شوند. از تاریک‌ترین اعماق کوه‌های مه‌آلود، تا جنگل‌های باشکوه پایتخت جن‌ها لیندون، تا پادشاهی جزیره‌ای خیره‌کننده نومنور، تا دورترین نقاط نقشه، این پادشاهی‌ها و شخصیت‌ها میراث‌هایی را می‌سازند که مدت‌ها بعد زنده خواهند ماند. آنها رفته اند.»

برای خواندن ضربه بزنید
کارگران بازی های ویدیویی در ونکوور به اتحادیه IATSE - هالیوود ریپورتر بپیوندند

آمازون برای فصل اول این سریال که در نیوزلند فیلمبرداری شد، 465 میلیون دلار هزینه کرد. این استودیو غول‌پیکر تجارت الکترونیک همچنین قصد دارد پنج فصل بالقوه و مجموعه‌های احتمالی اسپین‌آف را در کشور فیلمبرداری کند.

اولین حلقه های قدرت تیزر در طول Super Bowl در ماه فوریه و تریلر اصلی در 14 جولای پس از یک دوره پیش نمایش انحصاری برای اعضای آمازون پرایم منتشر شد. مشترکین همچنین شانس خود را در برنده شدن یکی از 20 دعوت انحصاری به آن امتحان کردند حلقه های قدرت اولین نمایش جهانی در لندن

پیشاپیش، همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه تماشای آن بدانید، بیابید ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت مجموعه‌های پیش درآمد (از جمله رایگان) و جایی که می‌توان همه فیلم‌های پیتر جکسون را به‌علاوه برخی از بهترین‌ها دنبال کرد. LOTR کالا برای خرید

نحوه تماشا The Lord of the Rings: The Rings of پاور آنلاین

قسمت های جدید از ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت در آمازون پرایم ویدیو هر هفته پنج‌شنبه‌ها ساعت 9 بعد از ظهر به وقت محلی (یا جمعه 12 صبح به وقت شرقی) منتشر می‌شوند و پایانی در 14 اکتبر پخش می‌شود. این مجموعه هشت قسمتی در 1 سپتامبر با دو قسمت اول عرضه شد.

عضویت در Amazon Prime (سالانه 139 دلار یا ماهانه 15 دلار) یا سرویس مستقل Prime Video (ماهانه 9 دلار) برای تماشای مجموعه تلویزیونی جدید مورد نیاز است. مشترکین جدید می توانند تماشا کنند LOTR سری prequel به صورت رایگان در صورت ثبت نام برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای هر یک از گزینه ها.

برای خواندن ضربه بزنید
دیو باتیستا در فیلم ام نایت شیامالان - هالیوود ریپورتر بازی می کند

عضویت در Amazon Prime 15 دلار در ماه یا 139 دلار در سال است، یا می توانید با پرداخت 9 دلار ماهانه در سرویس مستقل Prime Video مشترک شوید.

عضویت پرایم آمازون

15 دلار ماهانه یا 139 دلار سالانه

هم اکنون خریداری کنید

علاوه بر دسترسی Prime Video و Prime Music، مشترکین Amazon Prime از مزایای تمام سال از جمله ارسال رایگان یک و دو روزه، تحویل در همان روز، تحویل رایگان دو ساعته در خواربارفروشی‌های آمازون تازه یا Whole Foods Market، معاملات انحصاری برخوردار می‌شوند. و رویدادهای فروش (مانند Prime Day)، Prime Try Before You Buy و خدمات خرید شخصی، معاملات شخصی‌شده در درب‌های آنلاین، ذخیره‌سازی نامحدود عکس در Amazon Drive و موارد دیگر. دارندگان کارت فروشگاه آمازون پرایم نیز 5 درصد پس از خرید دریافت می کنند.

اعضای Prime و Prime Video می‌توانند سریال‌های اصلی آمازون، از جمله نمایش‌های نامزد جایزه امی مانند خانم مایزل شگفت انگیز، لوسی و دسی، Lizzo’s Watch Out for Big Grrrls، پسران ارائه می دهد: شیطانی و بیشتر، و طرفداران ورزش به پخش آنلاین فوتبال پنجشنبه شب دسترسی انحصاری دارند.

عضویت ویدیو پرایم آمازون

9 دلار ماهانه

هم اکنون خریداری کنید

نحوه تماشای همه ارباب حلقه ها فیلم آنلاین

اگر در سرزمین میانه نیاز به تجدید نظر دارید، می توانید فیلم برنده اسکار پیتر جکسون کارگردان را اجاره یا خریداری کنید. ارباب حلقه ها سه گانه فیلم (2001 تا 2003) و هابیت سه گانه پیش درآمد (2012 تا 2013)، نسخه های توسعه یافته فیلم های لایو اکشن، و فیلم های انیمیشن (1977 تا 1980) در Amazon Prime Video، DirectTV، iTunes، Google Play Movies & TV، وودو و دیگر پلتفرم های ویدیویی بر اساس تقاضا با قیمت 4 تا 45 دلار. ( LOTR بسته‌های سه‌گانه در حال حاضر در Vudu با قیمت 30 دلار به فروش می‌رسند.)

همچنین می‌توانید فیلم‌ها را به صورت رایگان در آن پخش کنید HBO Max10 دلار در ماه (یا 100 دلار در سال) برای طرح مبتنی بر آگهی یا 15 دلار ماهانه (یا 150 دلار در سال) برای بسته بدون آگهی هزینه دارد. مشترکین جدیدی که تا 30 اکتبر برای HBO Max ثبت نام کنند، می توانند بیش از 40 درصد (معادل پنج ماه رایگان) پس انداز کنند.

بهترین سفارش برای تماشای همه ارباب حلقه ها و هابیت فیلم ها لزوما بر اساس تاریخ اکرانشان نیستند. اگر برای اولین بار است که به سراغ فرنچایز فانتزی بالا می روید، در اینجا همه موارد وجود دارد LOTR فیلم برای تماشا به ترتیب زمانی:

  • هابیت: یک سفر غیرمنتظره (2012)
  • هابیت: ویرانی اسماگ (2013)
  • هابیت: نبرد پنج ارتش (2014)
  • ارباب حلقه ها: یاران حلقه (2001)
  • این ارباب حلقه ها: دو برج (2002)
  • ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه (2003)

اگر فیلم‌های انیمیشن قبلی را تماشا کنید، امتیاز جایزه می‌گیرید، هابیت (1977) ارباب حلقه ها (1978) و بازگشت پادشاه (1980).

بهترین ارباب حلقه ها مجموعه کتاب و موارد دیگر برای خرید آنلاین

ورق زدن صفحه را به تماشای زیاد ترجیح می دهید؟ ما تعدادی از جالب ترین نسخه ها را گردآوری کرده ایم ارباب حلقه ها رمان‌ها، و همچنین کتاب‌های همراه و سایر کالاها برای طرفداران (یا کسانی که برای یکی از آنها هدیه می‌خرند). انتخاب های برتر ما را در زیر بررسی کنید.

برای خواندن ضربه بزنید
گلن وایس و ریکی کرشنر به عنوان تهیه کنندگان نود و پنجمین جوایز اسکار معرفی شدند - هالیوود ریپورتر

1. ارباب حلقه ها جلد گالینگور نسخه پنجاهمین سالگرد اثر جی آر آر تالکین

با حسن نیت از آمازون

نسخه پنجاهمین سالگرد ارباب حلقه ها اثر جی آر آر تالکین

84.99 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

2. هابیت & ارباب حلقه ها مجموعه جعبه شومیز 4 کتاب

با حسن نیت از آمازون

مجموعه جعبه‌دار 4 کتابی هابیت و ارباب حلقه‌ها

18.54 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

3. انحصار: ارباب حلقه ها نسخه بازی تخته

آمازون

بازی رومیزی Monopoly: The Lord of the Rings Edition

44.99 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

4. پاپ! فیلم مجسمه فرودو بگینز

آمازون

ترکیدن! فیلم مجسمه فرودو بگینز

15.99 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

5. مجموعه Noble رسماً به The One Ring مجوز داد

آمازون

مجموعه Noble رسما مجوز The One Ring را صادر کرد

99.00 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

6. تی شرت سالانه Mordor Fun Run از Middle-Earth

آمازون

تی شرت سالانه Mordor Fun Run در Middle-Earth

22.99 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

7. هابیت & ارباب حلقه ها مجموعه جعبه‌ای: نسخه مصور

آمازون

8. گردنبند آویز نقره عیار Arwen Evenstar

آمازون

گردنبند آویز نقره ای آرون ایون استار

149.00 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

9. ارباب حلقه ها: مجموعه کتاب های گالینگور 5 جلدی کامل نوشته ها

آمازون

Juniper Books Lord of the Rings: The Complete Writings

244.99 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

10. لیوان آبجو چوبی پرنسینگ پونی

آمازون

لیوان آبجو چوبی پرنسینگ پونی

43.99 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

11. سیلماریلیون نسخه مصور توسط جی آر آر تالکین

آمازون

سیلماریلیون اثر جی آر آر تالکین

58.50 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

12. ماهیت سرزمین میانه توسط JRR Tolkien، ویرایش شده توسط Carl F. Hostetter

آمازون

ماهیت سرزمین میانه نوشته جی آر آر تالکین، ویرایش شده توسط کارل اف. هاستتر

18.36 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

13. تاریخچه سرزمین میانه مجموعه جعبه ای

آمازون

مجموعه تاریخچه جعبه‌ای از سرزمین میانه

158.70 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنید

14. داستان های بزرگ سرزمین میانه توسط جی آر آر تالکین

با حسن نیت از آمازون

داستان های بزرگ سرزمین میانه نوشته جی آر آر تالکین

40.49 دلار

در Amazon.com

هم اکنون خریداری کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.