جزئیات راه اندازی مجدد فیلم و سریال Power Rangers لو رفت


جزئیات مربوط به راه‌اندازی مجدد فیلم و سریال تلویزیونی «پاور رنجرز» نتفلیکس به‌صورت آنلاین درز می‌کند که ظاهراً حداقل یک سوء ظن طرفداران را تأیید می‌کند.


جزئیات جدید در مورد آینده پاور رنجرز راه اندازی مجدد فیلم و سریال های تلویزیونی به صورت آنلاین ظاهر شده است.


مطابق ایلومینردیفاش شده تا حد زیادی از طریق کاربر توییتر Jinsaku، که چندین اسپویل بالقوه را برای راه اندازی مجدد فرنچایز مورد علاقه طرفداران مشخص کرده است. اینها شامل تأیید آشکار این است که فیلم بلند آینده با همان تیمی که مجموعه تلویزیونی بعدی بازی می کند، بازی خواهد کرد، که هر دو اثر در این فرنچایز لحن بزرگسالانه تر خواهند بود و رنجرزهایی که ظاهر می شوند یک تیم کاملاً جدید خواهند بود.

مطالب مرتبط: شرور Power Rangers برایان کرانستون اولین مجموعه لایتنینگ خود را دریافت کرد

حداقل مورد قبلی قبلاً تا حدی توسط آن تأیید شده بود پایان دنیای F***ing خالق و کارگردان جاناتان انتویستل، که رهبری نتفلیکس را بر عهده خواهد داشت پاور رنجرز کیهان سینمایی در کنار جنی کلاین که روی آن کار کرده است جسیکا جونز، ویچر و برنده شو بود موضوع درباره پم. انتویستل در رسانه های اجتماعی اظهار داشت که “جدید پاور رنجرز نشان می دهد که [Jenny Klein] و من دارم روی آن کار می‌کنم، کاملاً بخشی از دنیای سینمایی جدید است. بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با همه به زودی! شاید چند چهره آشنا… در دنیایی کاملاً جدید…”

خبری که نتفلیکس در حال توسعه خودش بود پاور رنجرز جهان در ژوئن 2022 توسط Entwistle تایید شد. کارگردان این خبر را در توییتر با به اشتراک گذاشتن مصاحبه قبلی با مایکل لومباردو، رئیس eOne، رئیس تلویزیون جهانی، به همراه زیرنویسی که به سادگی بیان می‌کرد، اعلام کرد: “حدس می‌زنم گربه از کیف خارج شده است! پاور رنجرز جهان به نتفلیکس می آید.”

مرتبط: اولین بازی MMPR’s Death Ranger همچنین Omega Rangers اصلی را معرفی می کند

انتظار می‌رود که راه‌اندازی‌های نتفلیکس پس از سی‌امین سالگرد ساخت این فرنچایز در سال 2023 دنبال شود. در ماه می، گزارش شد که هاسبرو از همه اعضای باقی‌مانده نسخه اصلی 1993 درخواست کرده است. رنجرز قدرتمند مورفین مجموعه های تلویزیونی به مناسبت نقطه عطف بازگشت. تا حالا. هنوز مشخص نیست که کدام یک از بازیگران اصلی برای بازی مجدد در نقش های اصلی خود یا ایفای نقش های جدید برای بازگشت امضا کرده اند.

سری 30 این فرنچایز توسط پاور رنجرز دینو فیوری تهیه کننده اجرایی سیمون بنت در ماه اوت به عنوان بخشی از پاور رنجرز روز 2022. بنت این خبر را در ویدئویی که برای مقام رسمی ارسال شد اعلام کرد پاور رنجرز حساب توییتر. این پست قول داده بود که بازیگران دینو فیوری برای سال 2023 بازخواهد گشت Power Rangers Cosmic Fury، برای اولین بار از زمان مورفین توانا ترکیبی که کل فهرست برای فصل سوم بازگشته است.

Power Rangers Cosmic Fury در سال 2023 در نتفلیکس نمایش داده می شود. در حال حاضر هیچ تاریخ اعلام شده ای برای فیلم یا سریال راه اندازی مجدد اعلام نشده است.

منبع: ایلومینردی

برای خواندن ضربه بزنید
قوی ترین دوستی هری پاتر بین هری و هرمیون بود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.