تیم های ایلومینیشن با آلوم نتفلیکس مایک مون برای لیبل جدید – هالیوود ریپورتر


مایک مون که نزدیک به پنج سال را برای نظارت بر انیمیشن بزرگسالان در نتفلیکس گذراند، به مینیون ها استودیو Illumination Entertainment.

Moon با هدف ایجاد پروژه‌هایی فراتر از هزینه‌های خانوادگی که Illumination به آن شهرت دارد، برچسب خود را با نام Moonlight راه‌اندازی خواهد کرد. او عنوان رئیس Moonlight را بر عهده خواهد گرفت و به عنوان مشاور خلاق ارشد Illumination که قرارداد توزیع با یونیورسال پیکچرز دارد، خدمت خواهد کرد.

مون که در ماه جولای نتفلیکس را ترک کرد، قراردادهای کلی با استعدادهایی مانند دهان بزرگ و منابع انسانی تیم Brutus Pink و روی پروژه هایی از جمله کار کرد داخل جاب از Shion Takeuchi و آینده انترکهکشانی، از کنیا باریس و کید کودی.

کریس ملداندری، مدیرعامل و موسس ایلومینیشن، گفت: «ما گروه فوق‌العاده‌ای از هنرمندان، فیلم‌سازان و تهیه‌کنندگان در ایلومینیشن داریم و معتقدیم که هیچ تعریفی بهتر از مایک و شرکت جدیدی که برای ساختن آن شریک هستیم برای این تیم وجود ندارد. او ذوق استثنایی، تجربه عمیق و دید قوی برای فیلم هایی دارد که قصد داریم با هم بسازیم. من مشتاقانه منتظر مایک و مهتاب هستم که سهم قابل توجهی در آینده ایلومینیشن داشته باشند.”

فعالیت 15 ساله مون در انیمیشن شامل کار برای سونی، دیزنی و کارتون نتورک بوده است. و پروژه هایی مانند انجیل نیمه شب، Spider-Man: Into the Spider-Verse، میچل در مقابل ماشین ها، آبشار جاذبه و خانه فاستر برای دوستان خیالی.

مون که از دفاتر ایلومینیشن در سانتا مونیکا مستقر خواهد بود، گفت: “من از پیوستن به تیم شگفت انگیز Illumination هیجان زده هستم.” کریس معیاری برای شخصیت، داستان ها و نوآوری در فیلم های انیمیشن ایجاد کرده است و من مفتخرم که بخشی از آینده این استودیوی رویایی باشم.

پروژه های روشنایی، از جمله من نفرت انگیز فرنچایز، بیش از 8 میلیارد دلار در سطح جهان به دست آورده اند. تخته سنگ آتی آن شامل برادران سوپر ماریو فیلم، صداپیشگی کریس پرت و قرار است در 7 آوریل 2023 در سینماها اکران شود. جدیدترین پروژه آن، جولای Minions: The Rise of Gru، 364 میلیون دلار در سطح جهانی به دست آورده است و در بحبوحه همه گیری همه گیر، به عنوان یک پیروزی در بازگرداندن خانواده ها به سینماها تلقی می شود.

برای خواندن ضربه بزنید
لیست چیزهای مورد علاقه اپرا در سال 2022 مملو از یافته های آماده برای هدیه در روز دوشنبه سایبری است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.