تیمبالند و سوئیز بیتز با تریلر در کت و شلوار 28 میلیون دلاری بر سر «ورزوز» توافق کردند – هالیوود ریپورتر


تیمبالند و سوئیز بیتز دعوای خود را علیه تریلر در مورد فروش آن به پایان رساندند ورزوز.

طبق اعلام دو طرف در اعلامیه توافق، تسویه حساب، سهام مالکیت شرکت مادر Triller Network را که به عنوان بخشی از قرارداد اصلی به تولیدکنندگان داده شده است، افزایش خواهد داد. شرایط بیشتر فاش نشد.

تیمبالند و سوئیز بیتز در ماه آگوست از تریلر به دلیل نقض قرارداد شکایت کردند و مدعی شدند که رقیب مشتاق TikTok نتوانسته است 28 میلیون دلار برای خرید این شرکت پرداخت کند. ورزوز. نمایش رپ بتل به مبلغ هشت رقمی در مارس 2021 در معامله ای که باعث شد این دو نفر سهامداران شرکت شوند خریداری شد.

این معامله با دعوی قضایی همراه بوده است. بر اساس این شکایت، پس از اینکه تریلر در ژانویه نتوانست به تولیدکنندگان موسیقی پرداخت کند، این شرکت در توافقی موافقت کرد که تا مارس 2020 به هر کدام 9 میلیون دلار و برای 10 ماه آینده 500 هزار دلار در ماه پرداخت کند.

این شکایت، تریلر را متهم به کوتاهی در انجام این پرداخت ها کرد.

این شرکت اظهار داشت که تولیدکنندگان در حال حاضر بیش از 50 میلیون دلار نقد و سهام دریافت کرده اند و آنها آستانه پرداخت های مورد مناقشه را رعایت نکرده اند.

بابی سارنوشت، رئیس اجرایی Triller در بیانیه‌ای گفت: سازندگان این کار را آغاز کردند و به ساخت آن ادامه خواهند داد. “این یک لحظه پیروز در رابطه تریلر و VERZUZ است که ما با هم به سمت بازارهای عمومی حرکت می کنیم. گوش به زنگ باشید.”

Swizz Beatz و Timbaland در بیانیه ای اعلام کردند که “خوشحال هستند که با Triller به توافقی دوستانه رسیده اند و همچنان به طرفداران موسیقی و جامعه ای که آنها از این برند می شناسند و دوست دارند” می دهند.

در سال 2019، پروکسیما مدیا رایان کاوانا اکثریت سهام تریلر را به دست آورد که با نقض دیگری از شکایت قراردادی که آن را متهم به پرداخت نکردن پرداخت‌های لازم می‌کند، مواجه شد. سونی موزیک در ماه آگوست از تریلر شکایت کرد و ادعا کرد که این شرکت برای استفاده از آهنگ‌های هنرمندانش در این برنامه پولی پرداخت نکرده است.

برای خواندن ضربه بزنید
مت دیمون و بن افلک می گویند که شرکت تولیدی جدید به دنبال تجربه استعدادهای "عادلانه تر" استمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.