تریلر فصل دوم Wolfboy and the Everything Factory Drops


مجموعه انیمیشن ماجراجویی جوزف گوردون-لویت Wolfboy and the Everything Factory اولین تریلر پر جنب و جوش و اکشن فصل 2 را منتشر می کند.


اولین تریلر فصل دوم سریال Apple TV+ ساخته جوزف گوردون لویت، تهیه کننده اجرایی Wolfboy and the Everything Factory به طرفداران یک نگاه اجمالی از اقدام آینده می دهد.


این تریلر در 21 سپتامبر در کانال رسمی Apple TV+ YouTube منتشر شد و پسر Wolfboy را می‌بیند که با دوستان خارق‌العاده‌اش وارد ماجراجویی‌های جدیدی می‌شود. طرفداران همچنین نگاهی دزدکی به قدرت هایی خواهند داشت که قهرمان جوان جوان در چند قسمت پایانی فصل اول سریال از آن بهره می برد.

مطالب مرتبط: تریلر فصل چهارم شاهزاده اژدها وعده جادو، ضرب وشتم و هرج و مرج فانتزی را می دهد


Wolfboy برای چیست؟

ساخته شده توسط تاف مازری و ادوارد جسی و بر اساس آثار هنری مازری، Wolfboy and the Everything Factory این سریال در 24 سپتامبر 2021 در Apple TV+ پخش شد. این سریال به دلیل سبک انیمیشن پر جنب و جوش و در عین حال ساده و داستان دلچسب و همچنین صداپیشگان تحسین برانگیزش مورد ستایش منتقدان و مخاطبان قرار گرفت. کاسیان اختر صداپیشگی تیتراژ را بر عهده دارد پسر گرگ، یک بازیکن عجیب و غریب جوان که یک قلمرو جادویی را در مرکز زمین کشف می کند که در آن همه چیزهای جهان ساخته شده اند. در طول راه، Wolfboy دوستان جدیدی در Sprytes پیدا می کند، قدرتی برای زنده کردن تخیل خود، و مبارزه ای باستانی بین نیروهای آفرینش و تخریب با او در مرکز.

پسر گرگ اختر با Sprytes Floof، Xandra و Sprout ملحق می شود که صداپیشگی دومی توسط Archie Yates، ستاره درام تایکا Waititi برنده جایزه در جنگ جهانی دوم 2019 انجام می شود. جوجو خرگوش. Wolfboy and the Everything Factory همچنین دارای صداپیشگی مهمان توسط John Lithgow، Flula Borg و مرد شنی ستاره کربی هاول باپتیست.

مطالب مرتبط: سری جدید Breaking Bad Creator در Apple TV+ با Better Call Saul Star وارد شد

گوردون-لویت قبل از شروع سریال، درباره منشأ نامتعارف سریال صحبت کرد. گوردون-لویت توضیح داد: “منشأ این پروژه با هنرمندی به نام تاف مازری است. من تاف را از طریق HitRecord که یک انجمن آنلاین است که مدت‌هاست آن را اداره کرده‌ام می‌شناختم. همه چیز در مورد خلاقیت و همکاری است.” یک بار از او پرسیدم: “اگر اصلاً می توانستی کاری انجام دهی و آن را به یک برنامه تلویزیونی تبدیل کنی، چه چیزی را می ساختی؟” او آمد Wolfboy and the Everything Factory. برای من، همه اینها حمایت از تخیل و خلاقیت این هنرمند است که دوستش دارم و منشأ آن نیز همین است.”

حرفه گوردون-لویت در هالیوود از زمان ایفای نقش اصلی او در کمدی کمدی دهه 90 به طور پیوسته افزایش یافته است. سومین سنگ از خورشید. در سال‌هایی که او در ده‌ها فیلم و برنامه تلویزیونی اجرا، کارگردانی و تهیه‌کنندگی داشته است. در ماه آگوست، اعلام شد که گوردون-لویت با قراردادی که مدت ها انتظارش را می کشید، امضا کرده است پلیس بورلی هیلز دنباله‌ای که قرار است ادی مورفی ستاره سریال را برای اولین بار در نقش اکسل فولی از سال 1994 نشان دهد. پلیس بورلی هیلز 3.

Wolfboy and the Everything Factory فصل دوم در 30 سپتامبر در Apple TV+ پخش می‌شود.

منبع: یوتیوب

برای خواندن ضربه بزنید
بهترین فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی در Disney+ و Paramount+ برای 10-11 سپتامبر 2022

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.