برایس دالاس هاوارد در مورد فشار برای کاهش وزن برای Jurassic World 3 – هالیوود ریپورتر


برایس دالاس هاوارد در مورد مکالماتی با محوریت بدنش صحبت می کند که به گفته او قبل از جلسه برگزار شد. سلطه جهانی ژوراسیک شلیک.

این بازیگر که نقش کلر دیرینگ را در مقابل اوون گریدی ساخته کریس پرت در فرانچایز دایناسور محور یونیورسال پیکچرز بازی می کند، توسط این سوال پرسیده شد. مترو در مصاحبه ای که پنجشنبه منتشر شد تا درباره نقش او و آخرین فیلم برای حضور زنان در فیلم های اکشن هالیوود صحبت کند. هاوارد در پاسخ گفت: «از او خواسته شده است که از بدن طبیعی من در سینما استفاده نکند» اما کارگردان کالین ترورو برای حمایت از او وارد عمل شد.

“در فیلم سوم، در واقع به این دلیل بود که تعداد زیادی زن در آن حضور داشتند، این چیزی بود که کالین از نظر محافظت از من به شدت در مورد آن احساس می کرد… زیرا این گفتگو دوباره مطرح شد، “ما باید از برایس بخواهیم وزن کم کند.” ” او گفت. او می‌گفت: «انواع مختلفی از زنان در این سیاره وجود دارند، و زنان مختلفی در فیلم ما وجود دارند» و من باید شیرین‌کاری‌های زیادی انجام دهم که اگر می‌بودم امکان‌پذیر نبود. رژیم گرفته بود.»

هاوارد نقش هیچ فردی را مشخص نکرد که به وزن او می پردازد، اما گفت که امیدوار است سایر تولیدات بتوانند از آن درس عبرت بگیرند. سلطهکه در حال حاضر به عنوان دومین فیلم پرفروش سال 2022 در باکس آفیس جهان پس از تاپ گان: ماوریک.

“بنابراین من واقعا هیجان زده هستم [at] تمام کارهایی که باید انجام دهم و باید آن را با بدنم انجام دهم.» او در حداکثر قدرت خود بود و امیدوارم این نشانه دیگری از آنچه ممکن است باشد.

سلطه دواندا وایز که نقش خلبان کایلا واتس را بازی می‌کند و در این قطعه نیز نقل قول شده است، با هاوارد در مورد بررسی مداوم بدن زنان موافق است. وایز به این رسانه گفت: «این همیشه چیزی است. «مقاومت زیادی در برابر عضله بودن کایلا وجود داشت، به معنای زن بودن، شبیه یک زن بودن. این فقط از هر طرف است، بی امان و غیرممکن است.»

برای خواندن ضربه بزنید
تیلور سوئیفت اسرار ترانه سرایی خود را در سخنرانی جوایز فاش کرد - هالیوود ریپورتر

یکی از نمایندگان یونیورسال بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

در طول یک خودی هاوارد در مصاحبه ماه گذشته درباره گزارشی صحبت کرد مبنی بر اینکه برای دومین فیلم فرنچایز، یعنی 2018، 2 میلیون دلار کمتر از پرت دستمزد دریافت کرده است. دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده، با این بازیگر ادعا می کند که اختلاف دستمزد حتی بیشتر است.

زمانی که من مذاکره را برای ژوراسیکاو در آن زمان گفت، سال 2014 بود و دنیای متفاوتی بود و من در یک ضرر بزرگ قرار داشتم. و، متأسفانه، شما باید برای سه فیلم ثبت نام کنید، و بنابراین معاملات شما تعیین می شود.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.