کالین فارل، برندان گلیسون دسته بندی جوایز برای Banshees of Inisherin – هالیوود ریپورتر


تصمیم نهایی گرفته شده است که کالین فارل و برندان گلیسون برای دریافت جوایز در بخش‌های مختلف بازیگری – فارل برای بازیگر اصلی و گلیسون برای بازیگر نقش مکمل – برای کارشان در مارتین مک دونافیلم سرچ لایت بانشی های اینشیرین، هالیوود ریپورتر منحصرا آموخته است

این فیلم که پس از اکران جهانی خود در جشنواره فیلم ونیز (جایی که 12 دقیقه مورد تشویق ایستاده قرار گرفت) و اولین نمایش در آمریکای شمالی در جشنواره فیلم تورنتو، نقدهای تحسین برانگیز و سر و صدای اسکار را برانگیخت، درباره دو دوست صمیمی است که رابطه آنها به طور ناگهانی قطع می شود. توسط یکی (گلیسون)، که باعث ناراحتی قابل توجهی برای دیگری (فارل) می شود.

برخی معتقد بودند که هم فارل و هم گلیسون باید به عنوان بازیگران اصلی کمپین شوند، اما همه طرف‌ها در این مورد تصمیم گرفتند و به این نتیجه رسیدند که فارل نقش اول فیلم است و گلیسون، با زمان کمتری برای نمایش، از او حمایت می‌کند. (این رویکرد همچنین احتمال انصراف این دو نفر از یکدیگر در رای گیری را کاهش می دهد، نگرانی برای فیلم های دیگر با چندین بازیگر که به طور بالقوه در یک دسته یا دسته ها رقابت می کنند. زن پادشاه، فابلمن ها و زنان صحبت می کنند.)

نه فارل 46 ساله و نه گلیسون 67 ساله پیش از این هرگز نامزد اسکار نشده بودند. این دو قبلاً در یکی دیگر از فیلم های مک دونا به نام 2008 همبازی بودند در بروژ، که هر دو نامزد گلدن گلوب بازیگر نقش اول مرد شدند.

روز چهارشنبه اعلام شد که گلیسون میزبان خواهد بود شنبه شب زنده برای اولین بار در 8 اکتبر، قبل از اینیشریناکران محدود در 21 اکتبر.برای خواندن ضربه بزنید
کاهش دستمزد روپرت مرداک در سال 2022 - هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.