کالن آلن با WME امضا می کند (اختصاصی) – هالیوود ریپورترکالن آلن که توسط الن دی جنرس به عنوان یک خالق دیجیتال کشف شد، با WME قرارداد امضا کرده است.

این بازیگر، تهیه‌کننده، خواننده، ترانه‌سرا و شخصیت تلویزیونی زمانی که در فضای مجازی پخش شد کالن واکنش نشان می دهد ویدیوی غذا توجه دی جنرس را به خود جلب کرد و آلن را مهمان او کرد نمایش الن. این به یک معامله برای آلن به عنوان یک مشارکت کننده مهمان برای نمایش و سیستم عامل های دیجیتال آن تبدیل شد.

آلن برای سریال دیجیتال هفتگی خود برنده جایزه وببی 2020 شد OMKalen و در جوایز Shorty 2019 نامزد بهترین کمدین یوتیوب شد. او همچنین در آمازون پرایم ظاهر شده است با عشق و HBO Max نمایش طرح بانوی سیاه.

و آلن در Food Network’s قاضی بوده است کیک آلیک و فروشگاه سوپرمارکت، و میزبانی کرد بادی در مقابل داف او اولین بازی بلند خود را در ست روگن در سال 2020 انجام داد یک ترشی آمریکایی عکس برای HBO Max، و اولین موسیقی او با آلبوم تعطیلاتش بود به خاطر کریسمس!

آلن از سازمان های غیرانتفاعی مانند The Point Foundation، The Trevor Project، GLSEN، GLAAD و Better Brothers LA پشتیبانی می کند. او فارغ التحصیل دانشگاه تمپل است و در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد در برنامه روزنامه نگاری در دانشگاه نیویورک ثبت نام کرده است.

آلن همچنان توسط 3 Arts و هانسن، جاکوبسون، تلر، هابرمن، نیومن، وارن، ریچمن، راش، کالر، گلمن، میگز و فاکس نمایندگی می شود.برای خواندن ضربه بزنید
برایان کاکس از روش جانشینی در نقش "ش** آمریکایی" - هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.