رمزگذاری بازی عالی هالووین است


برگ‌ها تغییر می‌کنند، باد زوزه می‌کشد، و فروشگاه‌های لباس‌های اسپیریت هالووین در مراکز خرید متروکه در سراسر کشور پیدا می‌شوند. این فقط می تواند یک چیز داشته باشد: زمان بازی است رمزگذاری، یکی از بهترین بازی های مستقل سال 2021.


رمزگذاری ممکن است به خوبی بهترین بازی هالووین در اطراف باشد. بازی به‌عنوان یک سازنده دک‌ساز تا حدی متعارف و متعارف در رگه‌های موفقیت‌های مستقل مانند مناره را بکش، اگرچه از پرش مشخص است که رمزگذاری کمی بیشتر از آن زیر کاپوت می گذرد. بازیکن در ابتدا تنها با یک شخصیت آشنا می شود – پیرمردی وحشتناک به نام لشی که به نظر می رسد قهرمان داستان را در کابین خود به دام انداخته است. لشی در اکثر نبردهای کارتی به عنوان “دشمن” عمل می کند و با هر برخورد مانند یک استاد سیاه چال که به طرز چشمگیری بیش از حد درگیر شده است رفتار می کند.

مرتبط: چرا جاودانگی از بازیکنان می‌خواهد از کنترلر استفاده کنند

Leshy یکی از ناراحت کننده ترین دشمنان بازی های ویدیویی در حافظه اخیر است. از آنجایی که بازیکن زمان زیادی را صرف مکالمه یک طرفه با شخصیت عجیب و غریب می کند، به طرز ناراحت کننده ای با او آشنا می شود. تصمیم به اختصاص چنین مقدار قابل توجهی از زمان اجرا به رابطه بازیکن با یک آنتاگونیست ناراحت کننده که آنها هرگز نمی توانند واقعاً انتقام بگیرند، تقریباً جلسات منظم کلاریس استارلینگ با هانیبال لکتر را تداعی می کند. سکوت بره ها.

Leshy تنها عنصر نیست رمزگذاری که آن را به یک بازی جذاب هالووین تبدیل می کند. یکی از رمزگذاریبزرگترین نقطه قوت این است که هیچ چیز دیگری در بازی به اندازه Leshy ترسناک نیست. عناصر ناراحت کننده و شبح آور دیگری نیز وجود دارد، اما هیچ چیز دیگری به اندازه رویارویی لشی با بازیکن ناراحت کننده نیست. منرمزگذاری ns تعادل ظریفی بین ترسناک و وحشتناک ایجاد می کند و این تعادل چیزی است که بازی را بسیار لذت بخش می کند. هیچ گور وحشتناکی وجود ندارد و جامپ اسکرها بسیار کم هستند. به جای وحشت بی امان از چیزی شبیه به ماندگاری یا بیگانه: انزوا، رمزگذاری نوعی ترس دلپذیر هالووین را ارائه می دهد که همه می توانند با آن سرگرم شوند.

تازه واردان به رمزگذاری بدون شک یکی از جذاب‌ترین و عجیب‌ترین روایت‌های بازی‌های ویدیویی در تاریخ معاصر مجذوب خواهد شد، اما اکنون زمان خوبی برای طرفداران کهنه‌کار است تا برای اطلاعات بیشتر بازگردند. رمزگذاری اخیراً برای پلی استیشن 5 منتشر شده است، و در حالی که اساساً همان تجربه قبلی است، پشتیبانی DualSense برخی از عناصر جدید نگران کننده را معرفی می کند. به عنوان مثال، نوار نور کنترلر، گهگاه تغییر می کند تا با نور کابین لشی مطابقت داشته باشد و مقداری از رمزگذاری وحشت به اتاق نشیمن

مطالب مرتبط: نقد و بررسی: Metal: Hellsinger تصویری تازه و شیطانی در یک FPS ریتم ارائه می‌کند

یک تغییر اساسی‌تر که پس از عرضه بازی معرفی شد، این است Kaycee’s Mod گسترش، که تبدیل می شود رمزگذاری در حالی که به بازیکنان اجازه می دهد زمان بیشتری را در کابین لشی بگذرانند، به یک تجربه سرکشی کمی سنتی تر تبدیل می شوند. در حالی که رمزگذاریروایت قوی‌ترین عنصر آن است، گیم‌پلی‌اش هم خیلی کثیف نیست. Kaycee’s Mod از آن گیم پلی استفاده می کند و در عین حال به کسانی که داستان را می دانند کمی زمان بیشتری در یکی از محیط های هیجان انگیز در هر بازی ویدیویی می دهد. علاوه بر این که یک تجربه داستانی بسیار هیجان انگیز و مبتکرانه است، رمزگذاری همچنین به لطف Kaycee’s Mod، یک سازنده عرشه خانه خالی از سکنه در گیم پلی جذاب.

رمزگذاری زمانی که در ابتدا در سال 2021 منتشر شد، یک بازی عالی برای هالووین بود و تازه واردان این بازی شایسته تجربه کامل داستان آن در طول این فصل ترسناک هستند. کسانی که قبلاً از پیچش‌ها و چرخش‌های فراوان این عنوان لذت برده‌اند، باید نگاهی دوباره به آن داشته باشند، نه تنها به این دلیل که حتی پس از چندین بازی، تجربه‌ای عالی است، بلکه به دلیل محتوای واقعاً متحول کننده آن پس از عرضه.

برای خواندن ضربه بزنید
10 ترسناک ترین جایگاه در ماجراجویی عجیب جوجو، رتبه بندی شده است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.