دیو چاپل، جان مایر، باب ساجت را در Scleroderma Benefit – هالیوود ریپورتر


دوستان دیرینه باب ساجت، جان مایر، جف راس، جیمی کیمل و دیو چاپل روز چهارشنبه گرد هم آمدند تا از این کمدین فقید تقدیر کنند تا از هدفی که او 30 سال در آن نقش داشته است حمایت کنند.

مایر، راس و کیمل میزبان رویداد جمع‌آوری کمک مالی سالانه بنیاد تحقیقات اسکلرودرما با نام «کمدی جالب، غذای داغ» در بورلی هیلز بودند، که همچنین به عنوان شب ادای احترام به ساجت بود که در ژانویه در سن 65 سالگی پس از ضربه تصادفی به سر درگذشت.

این فول هاوس این بازیگر از زمانی که خواهرش گی را به دلیل این بیماری از دست داد – یک بیماری خودایمنی نادر و اغلب تهدید کننده زندگی که می تواند باعث فیبروز در پوست و سایر اندام های حیاتی شود – در سال 1994، مشتاقانه از بنیاد تحقیقات اسکلرودرمی دفاع کرد. ساجت به هیئت مدیره بنیاد تحقیقات اسکلرودرمی پیوست. در سال 2003، اما او مشارکت خود را در سال 1991 از طریق “کمدی جالب، غذای داغ” – به عنوان یک شرکت کننده، یک مجری و در نهایت به عنوان یک چهره کلیدی در سازماندهی و تولید این رویداد آغاز کرد.

امسال، به جای او، کیمل شب احساساتی و طنز تاریک را آغاز کرد و با کنایه گفت که «این رزروها از زمان مرگ باب واقعاً بسیار بهبود یافته اند»، با بیل بور، رزی اودانل و کتی گریفین در میان استندآپ های این برنامه. دست کیمل راس و مایر را بیرون آورد تا او را دنبال کنند. مایر خاطرنشان کرد که چگونه «این اولین بار است که من به مزایای اسکلرودرمی می‌رسم که باب، همانطور که جیمی گفت، از من نخواست این رویداد را انجام دهم، اما در حالی که از من خواست این رویداد را انجام دهم، شدیداً عذرخواهی کرد.»

او ادامه داد: «امشب چه جالب است، تنها چیزی که در آن جالب است، این است که به باب نشان می‌دهیم که می‌خواستیم این کار را انجام دهیم، ما همیشه می‌خواستیم این کار را انجام دهیم.» راس اضافه کرد: “من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است این جشن را برگزار کنم. همه باید دوستی مثل باب ساجت داشته باشند. امشب یک ادای احترام است، اما همچنین جشنی است که همه ما با آن مرد آشنا شدیم، که او این تأثیر را در زندگی ما داشت. شما واقعاً باب را نمی شناختید تا زمانی که او را میزبان یک شام تحقیقاتی اسکلرودرمی دیدید – این باب ساجت واقعی بود. او احساساتی بود، او صمیمانه ترین کسی بود که تا به حال او را روی صحنه دیدم، به غیر از زمانی که در برادوی بازی می کرد یا چیز دیگری.»

برای خواندن ضربه بزنید
«کورساژ» برنده جایزه برتر جشنواره فیلم لندن BFI 2022 - هالیوود ریپورتر

همسر ساجت، کلی ریزو نیز به عنوان رئیس مشترک این شب، همراه با فرزندان و خانواده بزرگش در کنار اعضای هیئت مدیره SRF، رجینا هال و سرآشپز سوزان فنیگر، نورمن لیر، جوئل مک هیل، کوین نیلون، ست گرین و هووی مندل در این شب حضور داشتند. ساجت فول هاوس بازیگران فیلم جان استاموس، لوری لافلین و جودی سویتین نیز در این مراسم حضور داشتند.

Feniger از بخش «آشپزی داغ» در شب مراقبت کرد، که به حراجی تبدیل شد که بیش از 1 میلیون دلار برای بنیاد جمع آوری کرد (و شامل دو گیتار شخصی مایر بود). استاموس روی صحنه رفت تا ویدیوی ادای احترامی را برای ساجت معرفی کند، پس از یک سری شوخی که به جمعیت گفت: «من آنقدر درباره او صحبت کرده‌ام، آنقدر درباره او نوشته‌ام، و فقط او را آنقدر دوست دارم که هر چیزی را برای داشتنش می‌دهم. او را برگرداند.»

یکی از موضوعات رایج در سراسر این رویداد همچنین شوخ طبعی کثیف ساجت بود، با مک هیل که اعلام کرد “باب همدل ترین و کثیف ترین فرد روی کره زمین بود… هیچ فرد کثیف موفقی وجود نداشت که محبوب تر باشد” و برخی از رتبه های R را به اشتراک گذاشت. متن هایی که ساجت در طول سال ها برای او فرستاده بود.

برای بخش کمدی شب، نیلون و مندل مجموعه های کوتاهی را قبل از حضور مهمان ویژه توسط چاپل، یکی دیگر از دوستان دیرینه ساجت اجرا کردند. چاپل – که بعد از قفل شدن تلفن های تماشاگران روی صحنه رفت – اعتراف کرد: «امشب مست شدم چون باب را خیلی دوست دارم. باب، امشب می توانم تو را در این اتاق احساس کنم.»

چاپل پس از بررسی مطالب استندآپ فعلی خود – که شامل مستندسازی حمله او روی صحنه در هالیوود بول در ماه مه بود – بور را متقاعد کرد که به او روی صحنه بپیوندد در حالی که آن دو به شوخی های یکدیگر می پرداختند. چاپل به افتخار ساجت روی صحنه نوشیدنی نوشید و یک پیام ویدیویی برای جمعیت پخش کرد که او چند ماه قبل از مرگش چاپل را فرستاده بود، جایی که ساجت عشق و قدردانی خود را برای دوستش ابراز کرد.

برای خواندن ضربه بزنید
چگونه «منو» منیت و بهره‌برداری را در غذاخوری خوب بررسی می‌کند

چاپل گفت: “چه انسان خارق العاده ای” و همچنین اشاره کرد که ساجت چگونه از فواید اسکلرودرما در طول سال ها برای او یاد کرده بود و وقتی چاپل بالاخره یک سال آمد، ساجت گریه کرد. این کمدین گفت که اکنون به لطف ساگت برای همیشه ادامه خواهد داد، و اگرچه در سرتاسر مجموعه خود درباره احساسش در حال بمباران شوخی می کرد، اما خاطر نشان کرد که حضور در آنجا باعث افتخار است.

مایر شب را با اجرای احساسی و داستانی به پایان رساند و توضیح داد که چگونه نه ماه پس از مرگ ساجت هنوز برای او غیرممکن است که بفهمد ستاره در واقع از بین رفته است، زیرا خاطرات او از او بسیار واضح است. مایر فاش کرد که در حال نواختن گیتاری است که ساجت در آخرین نمایش خود در فلوریدا نواخته بود – ریزو آن را ردیابی کرده و آن را خریده بود، سپس آن را به مایر هدیه داد که به گفته او یکی از ارزشمندترین دارایی های او بود. او سپس، همانطور که خودش گفت، “آهنگ های مورد علاقه باب” را پخش کرد.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.