دیو باتیستا در فیلم ام نایت شیامالان – هالیوود ریپورتر بازی می کند


چیزی آخرالزمانی در اولین تریلر M. Night Shyamalan در راه است در کابین ضربه بزنید.

در اولین نگاه تقریباً سه دقیقه ای به فیلم آینده یونیورسال پیکچرز به کارگردانی قدیمی و خدمتگزار هلمر، جاناتان گروف و بن آلدریج نقش دو پدری را بازی می‌کنند که دخترشان (کریستن کوی) را به سفری به کلبه‌ای در جنگل می‌برند.

اما وقتی خانواده در حال جا افتادن هستند، فرار آرامش‌بخش آن‌ها از جنگل به چیزی شبیه یک کابوس تبدیل می‌شود، زمانی که چهار نفر – با بازی دیو باوتیستا، روپرت گرینت، نیکی آموکا برد و ابی کوین – می‌آیند و آنها را گروگان می‌گیرند. و دلیل حضور آنها در آنجا ممکن است ترسناک تر از وضعیت مخمصه ای باشد که در آن قرار دارند.

این چهار بازدیدکننده برای جلوگیری از آخرالزمان آمده اند و خانواده سه نفره باید انتخابی دشوار برای متوقف کردن پایان جهان داشته باشند. در حالی که تریلر چیز دیگری را خارج از طرح اصلی – از جمله لوکیشن زیبا و در عین حال وهم‌آور داستان و نگاهی اجمالی به بازیگران آشنا – به نمایش می‌گذارد – نگاه اول، به سبک شیمالانی، چیزی پرپیچ و خم (و پیچ‌خورده) را آزار می‌دهد.

این فیلم از یونیورسال پیکچرز به همراه تولید Blinding Edge Pictures، ویژگی های FilmNation و Wishmore Entertainment گرفته شده است. بر اساس پرفروش ترین کابین در انتهای جهان توسط پل ترمبلی، در کابین ضربه بزنید توسط شیامالان، استیو دزموند و مایکل شرمن نوشته شده است.

این فیلم توسط شیامالان، مارک بینستاک و اشوین راجان تهیه شده است و استیون اشنایدر، کریستوس وی. کنستانتاکوپولوس و اشلی فاکس به عنوان تیم تهیه کنندگان اجرایی آن خدمت می کنند.

در کابین ضربه بزنید قرار است در تاریخ 3 فوریه 2023 در سینماها اکران شود.برای خواندن ضربه بزنید
جاناتان میجرز در حماسه جنگ سخت کره - هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.