تریلر فصل چهارم شاهزاده اژدها وعده جادو، ضرب و جرح و هرج و مرج فانتزی را می دهد


تریلر فصل چهارم شاهزاده اژدها با عنوان Mystery of Aaravos، رایلا، کالوم و ازران را می‌بیند که بزرگ‌ترین دشمن خود را تا به امروز می‌پذیرند.


نتفلیکس از تریلر حماسی این فیلم رونمایی کرد شاهزاده اژدها فصل 4.


عنوان شده است رمز و راز آراووستریلر بر روی جن همنام که مسئول دستکاری جادوگر تاریک ویرن است تمرکز دارد. در حالی که جزئیات مربوط به قسمت‌های آینده کمیاب است، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که قهرمان‌های داستان، Rayla، Callum و Ezran به دنبال شکست دادن Aaravos و جلوگیری از گسترش جادوی شیطانی خود در دنیای فانتزی Xadia باشند.

مطالب مرتبط: هنر شاهزاده اژدها یک شیرجه عمیق شگفت انگیز در پشت سریال نتفلیکس است

پس از سه سال وقفه، بسیاری از طرفداران شاهزاده اژدها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فصل چهارم این سریال انیمیشنی که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، در حال غوغا هستند. در این میان، این فرنچایز به بازی‌های ویدیویی، بازی‌های رومیزی، رمان‌ها و کتاب‌های کمیک تبدیل شد که برخی از آنها به ایجاد زمینه برای قسمت‌های جدید و قوس داستانی کمک می‌کنند. صحبت در مورد اینکه آیا این اجزای اضافی برای لذت بردن بهتر مورد نیاز هستند یا خیر رمز و راز آراووس، یکی از خالقان، آرون ایحاس تایید کرد که این رمان گرافیکی است از طریق ماهکه بین فصل 3 و 4 تنظیم می شود، طعم بیشتری را ارائه می دهد. “خواندن بسیار مفید است از طریق ماه اما ما در نظر گرفته‌ایم که برخی افراد نخوانده‌اند و به توضیحی نیاز خواهند داشت. آره این همان داستان بزرگ است، اما یک چیز جدید و خاص وجود دارد که به سرعت در موضوع مشخص می شود. من مبهم هستم چون نمی توانم زیاد خراب کنم…”


شاهزاده اژدها برای حماسه می رود

با توجه به شاهزاده اژدهادر آینده، تیم خلاق هنوز داستان های زیادی برای گفتن دارد. نتفلیکس با اعلام اینکه چهار فصل دیگر از این سریال را روشن کرده است، طرفداران را شگفت زده کرد که انتظار می رود روایت مرکزی Xadia را بیشتر عمیق تر کند. Ehasz گفت: “ما چیزهایی داریم که خیلی دورتر از آنها برنامه ریزی کرده بودیم و زمانی که در ابتدا با نتفلیکس ملاقات کردیم، آنها به ما دستور محدودی دادند، اما هنوز کاملاً یک تعهد هستند.” مجری برنامه توضیح داد که اگر نتفلیکس فصل های آینده را تایید نمی کرد، تیم داستان را از طریق رمان ها ادامه می داد.

مطالب مرتبط: شاهزاده اژدها: کتاب اول – ماه دوباره فصل اول را معرفی و گسترش می دهد

در حالی که روایت اصلی از شاهزاده اژدها در حال حاضر اولویت است، این موضوع سازندگان را از حدس و گمان در مورد اینکه یک نمایش اسپین آف بالقوه می تواند شبیه به چه شکلی باشد، متوقف نکرده است. Ehasz توضیح داد: “قطعا بخش‌های دیگری از جهان و جدول زمانی وجود دارد که فکر می‌کنیم ارزش کاوش در برخی مواقع را دارند.” در حال حاضر، ما روی چیزی که به عنوان حماسه اصلی فکر می کنیم، تمرکز کرده ایم، داستان این شخصیت ها در این لحظه از زمان.

شاهزاده اژدها: رمز و راز آراووس نوامبر امسال در نتفلیکس می آید.

منبع: یوتیوب

برای خواندن ضربه بزنید
سوپرمن و لوئیس چاد کلمن از The Walking Dead را در نقش برونو مانهایم ایفا می کنند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.