اخبار، تخم مرغ عید پاک، بررسی ها، نظریه ها و شایعات


راهنمای ادامه دار جنگ ستارگان: آندور، شامل آخرین اخبار در مورد سری دیزنی+، تخم مرغ های عید پاک، شایعات، بررسی ها، تئوری ها و موارد دیگر.


اخبار جنگ ستارگان اندور، تخم مرغ عید پاک، بررسی ها، نظریه ها و شایعات

لینک های سریع

موارد زیر حاوی اسپویلرهایی است که دائماً به روز می شوند اندور، که در 21 سپتامبر در دیزنی پلاس به نمایش درآمد.

آخرین مورد اضافه شده به کتابخانه دیزنی + است اندور. در این سریال دیگو لونا در نقش اصلی کاسیان آندور بازی می‌کند و او را دنبال می‌کند که جاسوس اتحاد شورشیان می‌شود. بر خلاف اوبی وان کنوبی و کتاب بوبا فت، اندور حول یک شخصیت کلاسیک متمرکز نیست، بنابراین انتظارات از پیش تعیین شده ندارد. در واقع، سریال لحن بسیار پایه‌تری دارد.

مطالب مرتبط: نمایشی که خالق سری Andor برای طرفداران پرشور جنگ ستارگان ساخته شده است

بررسی های اولیه تبلیغ شد اندور به عنوان یکی از تاریک ترین جنگ ستارگان پروژه ها هنوز، و اولین سه قسمت آن را تایید کرد. زیاد جنگ ستارگان طرفداران برای محتوای بزرگسالان فریاد زده اند، بنابراین بین آندور تاریکی و لحن زمینی، بسیاری از طرفداران تا حد زیادی راضی بودند. منتقدان نیز تحت تأثیر قرار گرفتند زیرا آندور روتون تومیتز نمره 89 درصد بود که بالاترین امتیاز از آن زمان است ماندالوریان. تریلر جاسوسی با کیفیت سینمایی خود نیز به نظر می رسید که تحت تاثیر قرار دهد. این موارد زیادی است که باید دنبال کنید، بنابراین برای مطلع شدن از آخرین اخبار، بررسی ها، تخم مرغ های عید پاک، نظریه ها و شایعات مربوط به جنگ ستارگان: آندور، در اینجا راهنمایی برای جنگ ستارگان سلسله.

 • آندور خدمه و بازیگران

  اندور بیش از 200 بازیگر نامگذاری شده و بیش از 6000 بازیگر اضافی دارد که دامنه پروژه را نشان می دهد. در اینجا چند مورد از برجسته ترین شخصیت ها آورده شده است. دیگو لونا، بازیگر نقش کاسیان آندور در Rogue One: A Star Wars Story، قرار است دوباره نقش خود را ایفا کند و به گذشته تاریک این شخصیت بپردازد. شخصیت اصلی دیگر این سریال Mon Mothma از Genevieve O’Reilly است و طرفداران از زندگی درونی او تصویری نزدیک خواهند داشت. در حالی که Cassian در حال تبدیل شدن به یک جاسوس در دنیای زیرین کهکشان است، Mon Mothma وقت خود را در معرض دید عموم صرف نگه داشتن حواس امپراتوری خواهد کرد. همچنین بازگشت Forest Whitaker در نقش Saw Gerrera قابل توجه است. اندور همچنین با تعداد زیادی شخصیت جدید پر شده است.

  Mon Mothma در سه قسمت اول ظاهر نشد، اما کمک زیادی از Cassian وجود داشت. در “اپیزود 3″، او با لوتن رائل استلان اسکارسگارد ملاقات کرد که او را به شورش کشاند. نمایش برتر همچنین Maarva Andor از Fiona Shaw (مادر خوانده کاسیان)، Bix Caleen از Adria Arjona (یار دیرینه کاسیان) و Kyle Soller به عنوان Syril Karn (یک معاون جاه طلب در CorSec) معرفی شد. گروهبان الکس فرنز کوستک همچنین به تلاش برای دستگیری کاسیان کمک کرد. در نهایت، دنیس گوف نقش یک سرپرست امپراتوری به نام ددرا میرو را بازی می‌کند، زیرا این سریال به پلیس‌های امپراتوری فرصتی وحشتناک می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازیگران و شخصیت های آنها، به این مقالات نگاهی بیندازید.

 • داستان آندور

  اندور در 5 BBY، که پنج سال قبل از وقایع بود یک سرکش. اتحاد شورشیان هنوز در روزهای اولیه خود است و بیشتر فعالیت‌های شورشیان به صورت حوادث جداگانه انجام می‌شود. از سوی دیگر، امپراتوری قدرت خود را بر کهکشان تثبیت کرده است و آزادی را از مردم خفه می کند. سناتور Mon Mothma در راه ایجاد و ایجاد اتحاد شورشیان، در نهایت نقش مهمی در کشیدن رشته ها و اتصال بازیگران اصلی، که می خواهند با امپراتوری پالپاتین مخالفت کنند، ایفا خواهد کرد.

  با این حال، Mothma در سه قسمت اول ظاهر نشد و امپراتوری نیز حضور نداشت. در عوض، قسمت‌های اول بر روی Cassian Andor متمرکز شدند. او در سیاره‌ای به نام فریکس زندگی می‌کرد، اما زمانی که افسران CorSec می‌خواستند به خاطر پول او را تکان دهند، کشته شد. این باعث دردسر و تحقیق شد، بنابراین کاسیان دکمه بیرون را فشار داد. او از دوستش بیکس خواست که با Rebel Contact – Luthen Rael – تماس بگیرد. در پایان اپیزود، او عملاً به اتحاد شورشیان پیوسته بود و در راه تبدیل شدن به یکی از مشهورترین جاسوسان در شورش بود. در حالی که همه اینها اتفاق می افتاد، سکانس های فلاش بک به سیاره کناری وجود داشت. یک کاسیان جوان توسط زنی به نام ماروا “نجات” داده شد، اما چیزی در کل آن وضعیت احساس ناراحتی کرد. برای جزئیات بیشتر در آندور طرح، مقالات زیر را بررسی کنید.

 • تخم مرغ عید پاک اندور و منابع

  زیرا اندور هست یک ستاره جنگ ها این پروژه، اکثر طرفداران انتظار دارند که تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک وجود داشته باشد. با این حال، این مورد نیست. آندور رویکرد به تخم‌مرغ‌های عید پاک و کامئوها با اکثر موارد دیگر متفاوت است جنگ ستارگان سلسله. تونی گیلروی مجری برنامه — که آدم بزرگی نیست جنگ ستارگان طرفدار — واضح بوده است اندور فقط به خاطر خدمات طرفداران، کامیوهای “بدبینانه” را شامل نمی شود. با این اوصاف، در سه قسمت اول چند تخم مرغ عید پاک وجود داشت. برای اولین بار، یک عروسک Bantha وجود داشت، و همچنین علامت‌های غیریکنواخت جمهوری وجود داشت که باعث می‌شد طرفداران این سوال را مطرح کنند که آیا واقعاً این امپراتوری بود که دنیای کاسیان را نابود کرد یا اینکه جمهوری چیزی را پوشانده بود. این مطمئناً یک نکته در آینده خواهد بود. در اینجا می توانید لیست به روز شده تخم مرغ های عید پاک را پیدا کنید.

 • نظریه ها و شایعات آندور

  بیشتر شایعات پیرامون اندور به نحوه اتصال سری به بزرگتر مربوط می شود جنگ ستارگان کائنات. طرفداران می‌دانند که این سریال مستقیماً به آن منجر خواهد شد یک سرکش، بنابراین باید برخی از اتصالات وجود داشته باشد. برخی از طرفداران فکر می کنند که یک Jyn Erso جوان ظاهری کوتاه خواهد داشت. سایر طرفداران بر این باورند که کاسیان با تلاش برای نفوذ به امپراتوری، خود را در پروژه Stardust کار می کند. قسمت‌های 1-3 هیچ کاری برای پیشبرد این نظریه‌ها انجام ندادند، اما طرفداران را جذب کردند. علاوه بر این، برخی از طرفداران واقعاً علاقه مند به دیدن سلاح جالب و جدیدی هستند که یکی از اسپات های تلویزیونی معرفی شده است. برای بازدید از شایعات، این مقالات را بررسی کنید.

 • قسمت‌های جدید Andor چهارشنبه‌ها از دیزنی پلاس پخش می‌شود.

برای خواندن ضربه بزنید
10 وبتون برای خواندن اگر فیلم های استودیو گیبلی را دوست دارید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.