آندور سریالی است که طرفداران جنگ ستارگان منتظر آن بودند


Andor بهترین سریال Disney+ جنگ ستارگان است که برای کتاب بوبا فت که انتظارات را برآورده نمی کند و اوبی وان کنوبی را به سمت اصلی سوق می دهد، جبران می کند.


موارد زیر حاوی اسپویلرهایی از فصل 1 Andor، “قسمت 1-3” است که اکنون در دیزنی پلاس پخش می شود.

سال 2022 سال شلوغی بود جنگ ستارگان. در حالی که رده های بالای لوکاس فیلم برای تعهد به آینده سینمایی کهکشان بسیار دور مردد هستند، دیزنی + مملو از محتوا است. سال با شروع شد کتاب بابا فت و اوبی وان کنوبی خیلی عقب نبود این دو سریال ثابت کردند که آینده جنگ ستارگان روی صفحه نمایش کوچک است آندور اولین نمایش سه قسمت این ادعا را بیشتر کرده است.


ایده پیروی از یک نسبتا جزئی جنگ ستارگان شخصیت برای دو فصل کامل مانند یک دستیابی بود. حتی پس از موفقیت یک سرکش، اندورکل فرضیه او شبیه تحمیل داستانی بود که در آن لازم نبود. با این حال، سه قسمت اول هر چیزی جز اجباری بود. در حالی که بابا فت انتظارات طرفداران را برای شکارچی جایزه کلاسیک برآورده نکرد و کنوبی احساس جری تقلب به کانن، اندور دقیقا همین بود جنگ ستارگان هواداران به دنبال آن بودند.

مطالب مرتبط: جدای خاکستری را فراموش کنید – کاسیان آندور قهرمان تاریکی است که طرفداران جنگ ستارگان می خواهند

اندور کمی شبیه جنگ ستارگان. جدا از ارجاعات سریع به امپراتوری، سه قسمت اول احساس می‌کردند که می‌توانستند از هر سریال علمی تخیلی عمومی باشند. در حالی که بسیاری از طرفداران ممکن است با آن سبک نوشتن مخالفت کنند، این کار مفید بود اندور کاملا خوب این یک مدرک فوری بود که سریال و بازیگران درجه یک آن می‌توانند بدون اتصال روی همدیگر به تنهایی بایستند. جنگ ستارگان خواص تونی گیلروی خالق این موضوع به طرفداران هشدار داد اندور سرویس هواداران نخواهد بود، و اگر اولین نمایش اتفاقی بود، گیلروی به قول خود عمل می کند.

یک تخم مرغ عید پاک هوشمند در اولین نمایش وجود داشت. در «اپیزود 2»، مروا به اتاق کاسیان بازگشت و بینندگان یک عروسک بانتا را دیدند. در بسیاری دیده می شود جنگ ستارگان در پروژه ها، بانتاها توسط مهاجمان توسکن به عنوان کوه و توسط بسیاری از گونه های دیگر به عنوان غذا استفاده می شد. در حالی که این یک مرجع ساده بود، فقدان کلی جنگ ستارگان اتصالات آن را تندتر و تاثیرگذارتر کرد. این یک نمایش آشکار از خویشتن داری بود اندور نویسندگان

مطالب مرتبط: آندور می‌تواند یک سلاح عظیم را به دنیای جنگ ستارگان معرفی کند

علاوه بر نوشتن محدود آن، اندور از نظر بصری نیز عالی بود. در حالی که بودجه دقیق آن منتشر نشده است، شایعات اولیه حاکی از آن بود که آن را بالاتر از سایرین خواهد گذاشت جنگ ستارگان سریال چون اندور از استفاده از The Volume امتناع می کرد. بنابراین بخش زیادی از بودجه آن توسط مجموعه های واقعی آن تلف می شود. در حالی که استفاده از The Volume هیچ اشکالی ندارد، اندور ثابت کرد که عدم استفاده از فناوری می تواند سودمند باشد. همه چیز در سه اپیزود اول واقعی به نظر می رسید و با لحن زمینی متن مطابقت داشت.

در حالی که اندور ممکن است زمین شده باشد، همچنین تند بود. جنگ ستارگان درمورد اینکه گریدو یا هان اول به داخل شلیک کردند یا نه امیدی تازه، ولی اندور جنجال خود را ایجاد کرد. در دقایق ابتدایی «اپیزود 1»، کاسیان با خونسردی به پیشانی مردی غیرمسلح شلیک کرد. این عمل نشان دهنده تمایل او برای حفظ خود بود، اما همچنین نشان داد که سریال هیچ ضربه ای نخواهد زد. اندور سری بالغ تر است که جنگ ستارگان قبلا نداشته است — و یکی که بسیار بهتر از پیشینیان خود مطابقت دارد.

قسمت‌های جدید Andor چهارشنبه‌ها در دیزنی پلاس پخش می‌شود.

برای خواندن ضربه بزنید
پیش درآمد شیر شاه عنوان رسمی و پنجره انتشار می یابد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.