Liefeld Homages a Classic Liefeld New Mutants Cover برای Spider-Man #1


راب لیفلد کاور متفاوت خود را برای مرد عنکبوتی شماره 1 اکتبر منتشر کرد که کاور خودش را برای New Mutants شماره 98 در سال 1990 تقدیم می کند.


راب لیفلد، یکی از خالقان ددپول، کاور نسخه رسمی خود را برای مارول کامیکس فاش کرد. مرد عنکبوتی شماره 1، که نوید رسیدن به “پایان آیه عنکبوتی” را می دهد.


لیفلد مرد عنکبوتی نسخه شماره 1 به هنر جلد خود لیفلد ادای احترام می کند جهش یافته های جدید شماره 98، با خود اسپایدی که برای ددپول ایستاده است، با چیزی که به نظر می رسد یک جفت شمشیر ساخته شده از تار است. علاوه بر این، Venom به جای گیدئون و Scream به جای دومینو. چهره شرورانی مانند کرکس، دکتر اختاپوس و گرین گابلین در پس زمینه بزرگ به چشم می خورد. به نظر می‌رسد لیفلد پست اولیه خود را که شامل نسخه تمام رنگی جلد بود حذف کرده است، اگرچه پستی که نسخه لاین آرت را نشان می‌دهد زنده باقی می‌ماند.

مطالب مرتبط: مایلز مورالس تیم خلاق جدیدی در زیگلار، ویسنتینی اسپایدر-پانک پیدا می کند

این اولین بار نیست که لیفلد یک جلد جدید بر اساس هنر جلد کلاسیک خود برای آن می سازد جهش یافته های جدید #98. در واقع، این هنرمند اخیراً این کار را برای جشن انجام داد جهش یافته های جدید شماره 30، که مصادف با چهلمین سالگرد است مردان ایکس عنوان اسپین آف در ابتدا در دسامبر 1990 منتشر شد (با تاریخ جلد فوریه 1991)، جهش یافته های جدید شماره 98 برای اولین حضور ددپول و دومینو و همچنین صنایع Ophrah متشکل از گیدئون، آدام و حوا قابل توجه است.


پایان آیه عنکبوتی اینجاست

در همین حال، اولین شماره از سری جدید، مرد عنکبوتی شماره 1 از تیم خلاق نویسنده دن اسلات و هنرمند مارک باگلی، دو خالق که به خاطر کارشان بر روی عنوان پرچمدار دیوار خزنده شناخته شده اند، می آید. مرد عنکبوتی شگفت انگیز. مرد عنکبوتی جلد اصلی شماره 1 از باگلی و آلخاندرو سانچز رودریگز می آید. علاوه بر لیفلد، این شماره از هنرمندانی مانند آرتور آدامز، فرانک میلر و رایان استگمن نیز متفاوت است.

مطالب مرتبط: شصتمین سالگرد مرد عنکبوتی شامل نیل گیمن، استیو دیتکو کامئو می شود

“پایان آیه عنکبوتی” اینجاست!” درخواست رسمی برای مرد عنکبوتی شماره 1 می خواند. “Morlun بازگشته است و او تنها نیست. با یکی از قدرتمندترین موجودات شناخته شده توسط Spider-Verse، ترسناک ترین Spider-Villain تمام دوران در حال ساخت بزرگترین بازی خود است و هیچ عنکبوتی در امان نیست. به خصوص نه خود انتخاب شده Spider. پیتر پارکر. با کار پیتر برای نورمن آزبورن و استفاده از گلایدر… آیا او آماده است؟ این یکی از رکوردها خواهد بود!”

نوشته دن اسلات و تصویرگری مارک باگلی، مرد عنکبوتی شماره 1 در تاریخ 5 اکتبر از مارول کامیکس به فروش می رسد و به دنبال آن شماره 2 در 9 نوامبر و شماره 3 در 7 دسامبر عرضه می شود.

منبع: توییتربرای خواندن ضربه بزنید
10 نمادین ترین شرور نینتندو (که Bowser نیستند)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.