Chater Communications Taps کریس وینفری رئیس، مدیرعامل. تام راتلج به عنوان رئیس اجرایی – هالیوود ریپورتر


غول کابلی Charter Communications روز چهارشنبه اعلام کرد که کریس وینفری را به عنوان رئیس و مدیر عامل اجرایی خود از اول دسامبر منصوب کرده است.

تام راتلج، که پس از 50 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک تکنسین در سال 1972 در کالج، اعلام کرده است که قصد دارد به عنوان مدیر عامل بازنشسته شود، در حالی که تا پایان سال به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره منشور خدمت می کند، نقش رئیس و مدیرعامل خود را ترک خواهد کرد. قرارداد فعلی او در نوامبر 2023 است.

وینفری اخیراً پس از بیش از یک دهه به عنوان مدیر ارشد مالی شرکت، به عنوان مدیر عملیاتی چارتر خدمت کرده است. وینفری به عنوان مدیرعامل، به هیئت مدیره چارتر گزارش خواهد داد.

این شرکت گفت: «راتلج نظارت بر امور دولتی منشور را در آن زمان حفظ خواهد کرد و راهنمایی و تخصص خود را برای اطمینان از انتقال آرام و موفقیت آمیز ارائه خواهد کرد.

راتلج گفت: “در 10 سال گذشته رهبری چارتر و این تیم باورنکردنی باعث افتخار و لذت بوده است.” ما شرکت را از طریق نوآوری و سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک رشد داده‌ایم و منشور را به گونه‌ای قرار داده‌ایم که بهترین محصولات و خدمات اتصال همگرای موجود امروز را ارائه کنیم. در طول 50 سال فعالیتم در این صنعت، به طور مستقیم شاهد توانایی آن برای تکامل مستمر و تغییر جهان بوده‌ام، و فرصت امروز ما بیشتر از هر زمان دیگری است، زیرا اتصال همه‌جانبه محور همه کارهایی است که ما انجام می‌دهیم.»برای خواندن ضربه بزنید
"کشور شب" 5 نفر به بازیگران اضافه می کند - هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.