5 چیز قابل انتظار در فصل 2 – هالیوود ریپورتر


مدرسه در ABC با بازگشت روز چهارشنبه کمدی برنده امی توسط پخش کننده دیزنی دوباره شروع به کار کرد. ابوت ابتدایی.

این کمدی با بازی و خلق مشترک کوئینتا برانسون، برنده تازه جایزه امی، فصل دوم خود را چهارشنبه ساعت 9 شب با فصلی بزرگ آغاز می کند که نمایش را فراتر از دیوارهای مدرسه مرکزی خود گسترش می دهد.

در اینجا پنج نکته برای دانستن فصل دوم کمدی وجود دارد که برانسون در ابتدا به عنوان یک نمایش انیمیشن ساخته شد.

1. گسترش دنیای نمایش

فصل اول تا حد زیادی بر روی روزمره در مدرسه ابتدایی ویلارد آر ابوت متمرکز بود، اما دوره دوم، دنیای نمایش را گسترش خواهد داد. پاتریک شوماکر، یکی از مجریان برنامه گفت: “ما شروع به بررسی بیشتر زندگی شخصی این شخصیت ها در خارج از مدرسه خواهیم کرد.” 5 پادکست برتر تلویزیون هالیوود ریپورتر. “فصل اول، ما واقعاً قصد نداشتیم مدرسه را ترک کنیم – هنوز دلیلی برای این کار وجود نداشت – و اکنون قرار است با برخی از اعضای خانواده ملاقات کنیم … و علایق عشقی. اما بله، جهان در حال گسترش است.» در عین حال، برانسون اخیراً در تور مجازی مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی به خبرنگاران گفت که مهم است که ابوت ابتدایی کمدی محل کار در مرکز آن باقی بماند. «برای اینکه کمی بیشتر به داستان‌های این شخصیت‌ها بپردازیم و به بینندگان چیزی بدهیم که در فصل اول نداشتند، فکر می‌کردیم خیلی خوب است که هرازگاهی به داستان‌های پس‌زمینه و زندگی‌شان برویم. . و خانه مکانی عالی برای یادگیری بیشتر در مورد یک شخصیت است. همانطور که گفتم، ما از لحاظ فنی در آنجا زندگی نمی کنیم، اما فکر می کنیم این یک تجربه واقعا سرگرم کننده برای مخاطبان و خودمان است که بیشتر در مورد اینکه این افراد از کجا آمده اند، بیاموزیم.

2. ستاره های مهم مهمان

ابوت ابتدایی در دسامبر گذشته به عنوان بخشی از برنامه میان فصل ABC منتشر شد و کل فصل اول قبل از اولین فیلمبرداری آن فیلمبرداری شد. با توجه به اینکه این برنامه اکنون به عنوان یک بازیکن برتر و جوایز تأیید شده است، جذب ستاره های مهمان برجسته برای برانسون و شرکت بسیار آسان تر است و این کار با پخش فصل دوم آغاز می شود. شوماکر گفت: “ما چند ستاره مهمان قابل تشخیص خواهیم داشت.” 5 تاپ برتر تلویزیون اولین پخش فصل دوم یک سلبریتی دوست داشتنی در فیلادلفیا دارد که آن طرفداران در سراسر کشور و سراسر جهان او را خواهند شناخت، و من آن را کنار می گذارم. در حالی که تهیه کنندگان (و مطبوعات) سوگند یاد کرده اند که رازداری کنند، در اینجا چیزی است که برانسون درباره آن صحبت کرد. [spoiler alert!] ورود به فصل دوم، با تغییر نام و ضمایر برای محافظت از آشکار:[Spoiler] برای روح خاص فیلادلفیایی این نمایش به همان اندازه حیاتی است که ایگلز یا استیک پنیر یا چوب شور. بنابراین گرفتن [spoiler] مثل یک رویا بود من بالای ماه بودم من ستاره زده بودم.» به عبارت دقیق‌تر، ستاره‌های مهمان که قبلاً برای فصل دوم رزرو شده‌اند، عبارتند از Leslie Odom Jr.، Lauren Weedman و Keyla Monterroso Mejia. اودوم (همیلتون) نقش دریموند، صاحب رشته ای از مدارس چارتر در منطقه را بازی می کند که از ابوت بازدید می کند. علف هرز (رضایت) نقش کریستین ماری را بازی خواهد کرد، معلمی سرسخت از یک مدرسه همسایه که شباهت زیادی به یکی از خود ابوت دارد، در حالی که مجیا (اشتیاق خود را مهار کنید) اشلی، دستیار معلم در ابوت است که شخصیت همراه با جریان به هرج و مرج کلاس کمک می کند. هر سه نقش مهمان مکرر خواهند داشت.

برای خواندن ضربه بزنید
«لبه چاقو»، رمان هیجان انگیز توسط مجری کهنه کار بریتانیایی سیمون مایو، در حال اقتباس به عنوان سریال تلویزیونی (اختصاصی)

3. همچنان برای مربیان موضوعی خواهد بود

برانسون، که در ابتدا این نمایش را پس از تجربه مادرش به عنوان یک معلم ساخته بود، ابتدا داستان را از موقعیت کمدی طرح می‌کند، اما همچنان مسئولیت دارد بحران معلمان در آمریکا را به تصویر بکشد. “کاری که ما انجام می دهیم این است که با واقعیت موقعیت های خود شروع کنیم. ما فقط می‌گوییم، “مدرسه‌ای مانند ابوت روزانه با چه چیزی سروکار دارد؟” و طبیعتاً چیزهایی از این دست وارد بازی می شوند. بنابراین حتی در دو قسمت اول، شباهتی از آن وجود دارد.» این برنده جدید امی اشاره کرد که موضوعات موضوعی از جمله بحران تحصیلی زمانی به وجود می آید که نویسندگان بر ایجاد تنش برای شخصیت هایی مانند ملیسا (لیزا آن والتر) و آوا (جانل جیمز) تمرکز می کنند. او می‌گوید: «هرچه بیشتر روی شخصیت‌هایمان و چهار دیواری که در ابوت داریم تمرکز کنیم، بیشتر درباره این مسائل مهم صحبت می‌کنیم.»

4. جانین و گرگوری: می‌خواهند یا نمی‌کنند؟

وقتی از برانسون پرسیده شد که آیا بینندگان عاشقانه‌های نوپای بین‌شان را بیشتر می‌بینند، لجبازی کرد پم و جیم جنین و گریگوری (تایلر جیمز ویلیامز) در فصل دوم. او با کنایه گفت: “من می گویم حتماً برنامه را تماشا کنید.” “من فکر می کنم هدف ما انجام کارهایی است که قبلاً ندیده اید. هیچ تضمینی وجود ندارد. من فکر می‌کنم هیچ علم دقیقی در این مورد وجود ندارد یا – شما حتی نمی‌دانید قرار است با این دو نفر به عنوان فردی چه اتفاقی بیفتد. بنابراین من قطعا می گویم هماهنگ کنید زیرا در مورد آن هیجان زده هستم. و اگر در خانه بودم و این برنامه را تماشا می کردم و آن را نمی ساختم، واقعاً هیجان زده می شدم تا ببینم چه اتفاقی می افتد.”

5. بزرگتر بهتر است

در نشانه نهایی موفقیت سریال، ABC یک فصل کامل 22 قسمتی را برای فریم دوم سفارش داده است. تعداد بسیار کمی از برنامه های تلویزیونی چیزی را دریافت می کنند که قبلاً برای برنامه های پخش داده می شد. شایان ذکر است که فصل اول شامل 13 قسمت بود. با سفارش تمام فصل ابوت ابتدایی به صفوف پادشاهان پخش می پیوندد قانون و نظم: SVU و آناتومی گری برای رفتن به فاصله همچنین به این معنی است که برانسون و نویسندگان اپیزودهایی را با زمان چرخش محدودتر – و در زمان واقعی – با پایان فصل خواهند ساخت. برانسون درباره این چالش گفت: «قسمت‌های بیشتر هیجان‌انگیز بوده‌اند، اما همچنین، من می‌خواهم مطمئن شوم که هر هفته چیزهایی داریم که مردم باید با آن‌ها هماهنگ شوند و در مورد آنها هیجان‌زده شوند. “این کار با 22 سخت است. با 13، می دانستم که می توانم چیزی را در آنجا قرار دهم که باعث شود مردم ظاهر شوند. در این آب و هوای دائماً در حال تغییر اما ارزش پرخوری، این چیزی نیست که مردم بتوانند فوراً پرخوری کنند. بنابراین، می‌خواهم مطمئن شوم که هر هفته که روی آنتن می‌رویم، آنها با ما برمی‌گردند.»

برای خواندن ضربه بزنید
ممنوعیت خروج رضا درمیشیان از ایران به دلیل اظهارات اعتراض آمیز

ابوت ابتدایی چهارشنبه ها از شبکه ABC پخش می شود. برای شنیدن بیشتر در مورد ابوت ابتدایی، کامل گوش کنید 5 تاپ برتر تلویزیون پادکست با همکاری شوماکر و جاستین هالپرن در اینجا، به علاوه برانسون در مورد روند توسعه نمایش در اینجا.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.