صحبت های آدریا آرجونا برای پیوستن به کهکشان جنگ ستارگان، داستان بیکس – هالیوود ریپورتر


[This story contains spoilers for Andor’s first three episodes.]

در اوج همه گیری، اندور ستاره آدریا آرجونا تمام راه را به لندن رساند تا در کنار دیگو لونا تست بازیگری بدهد و در عرض ده دقیقه، تونی گیلروی خالق سریال از او استقبال کرد. جنگ ستارگان. آرجونا نقش بیکس کالین را بازی می کند که مکانیک و یکی از قدیمی ترین دوستان کاسیان آندور در سیاره فریکس است. در اولین صحنه با هم در کسب و کار کوچک بیکس، گفته می‌شود که این دو شخصیت نسبت به یکدیگر احساسات دست‌نخورده‌ای دارند و در نتیجه علاقه عشق فعلی بیکس، تیم (جیمز مک‌آردل)، با گزارش کاسیان به امنیت امپراتوری، با حسادت به او خیانت می‌کند.

به گفته آرجونا، داستان پس زمینه رابطه بیکس و کاسیان هنوز در میان است.

آرجونا می‌گوید: «آن‌ها دوستان دوران کودکی‌اند، و این رمز و راز وجود دارد: «آیا آنها واقعاً عاشق بوده‌اند؟» هالیوود ریپورتر. بنابراین واقعاً به نوعی ناشناخته است، اما از طریق دوستی طولانی آنها، اعتماد ایجاد شد و سپس شکسته شد و سپس دوباره ایجاد شد و دوباره شکسته شد. اما او همیشه او را برای همه چیز انتخاب می کند، و این به نوعی بد است.”

اندورسه اپیزود اول این سریال اکنون در دیزنی پلاس پخش شده است، و پاسخ بسیار مثبت بوده است، زیرا این سریال یک انحراف از سریال قبلی است. جنگ ستارگان نشان می دهد. آرجونا به یک فرد برای این مسیر جدید اعتبار می دهد.

«تصمیماتی که در طول نمایش گرفته می‌شود – با نوشتن، صحنه‌ها، لباس‌ها و دنیاها – بسیار تونی هستند. [Gilroy]، رفتن، “فکر می کنم این است، فکر می کنم آن است، و فکر می کنم همین است.” و به همین دلیل [Andor] کار می کند زیرا ما یک رهبر شرور داشتیم.

در گفتگوی اسپویلر اخیر با THRآرجونا همچنین داستانی را به یاد می‌آورد که چگونه مادرش به او تقویت مثبت لازم برای پرواز به لندن و آزمون آزمایشی را در طول دوره ناپایدار همه‌گیری داده است.

برای خواندن ضربه بزنید
تموئرا موریسون در نقش پادشاه مائویی در فیلم «رئیس جنگ» جیسون موموآ - هالیوود ریپورتر

خب بالاخره می‌توانیم نام Bix Caleen را بگوییم.

خدا را شکر! من می خواستم بیکس را خالکوبی کنم.

می دانم که به دلیل ترس از اسپویلر آن را به تعویق انداخته اید، اما آیا هنوز هم قصد دارید آن را دریافت کنید؟

آره، قراره انجامش بدم یه جورایی میرم جنگ ستارگان خالکوبی، اما من مطمئن نیستم که چیست.

وقتی در آوریل صحبت کردیم، شما بیکس را یک زن عملی توصیف کردید. منظورتان این بود که او یک نوع مکانیک است؟

بله، صحبت کردن در مورد او در این مرحله اولیه سخت است. منظورم اوست است فوق العاده عملی و بی باک و جسور و وفادار، حتی گاهی به ضرر خودش. او عمیقاً به مردم اطراف خود اهمیت می دهد و واقعاً او را به یک سفر می برد. بنابراین من به نوعی عاشق او هستم. فقط فکر می کنم او باحال ترین است.

بیکس کالین (آدریا آرجونا) در لوکاس فیلم اندور

با حسن نیت از لوکاس فیلم

در مورد تاریخچه او با کاسیان چه چیزی می توانید به من بگویید؟ چه چیزی او را اینقدر از او محافظت می کند؟

می دانم که آنها دوستی طولانی با هم داشتند. آنها دوستان دوران کودکی هستند، و این رمز و راز وجود دارد: “آیا آنها واقعا عاشق بوده اند؟ آیا آنها هرگز با هم بودند؟ آیا بین کاسیان و تیم حسادت وجود دارد؟ آیا این مثلث عشق است؟» بنابراین واقعاً به نوعی ناشناخته است، اما از طریق دوستی طولانی آنها، اعتماد ایجاد شده و سپس شکسته شده است و سپس دوباره ساخته شده و سپس دوباره شکسته شده است. اما بیکس هنوز عمیقاً به کاسیان اهمیت می دهد. او فوق‌العاده پیچیده و پیچیده است و به نظر می‌رسد همیشه خودش را در مشکل می‌اندازد یا کارها را به روش دیگری انجام می‌دهد. و همانطور که گفتم، Bix بسیار کاربردی است. او کسب‌وکار خودش را دارد و بالاخره آن‌طور که می‌خواهد آن را اداره می‌کند. او در اوج بازی خود است. او در نهایت ثبات دارد، اما هر بار که کاسیان وارد می شود، فقط کمی آن را به هم می زند. بنابراین او تقریباً آرزوی بهتری برای کاسیان دارد و به طرز باورنکردنی از او محافظت می کند. اما او همیشه او را برای همه چیز انتخاب می کند، و این به نوعی بد است.

آره، کاسیان از بسیاری جهات غیرقابل اعتماد است، اما تیم (جیمز مک‌آردل) مردی است که برای بیکس از میان حلقه‌ها می‌پرد، به اشتباه.

مممم

پس آیا او به تیم رضایت داد زیرا از غیرقابل پیش بینی بودن کاسیان خسته شده بود؟

من شخصا اینطور فکر می کنم. تیم در امان است. تیم مسئول است. آنها به خوبی با هم کار می کنند. آنها با هم تجارت می کنند. شاید امیدها و رویاهایی داشت که می توانست کاسیان باشد، اما چه کسی می داند؟ این فقط با او غیرممکن است، از این رو آن خطی که کاسیان به بیکس می‌دهد، و بیکس پاسخ می‌دهد: «از شما در مورد زندگی شخصی‌تان نمی‌پرسم». بنابراین شما واقعاً می توانید تنش را در آن لحظه احساس کنید: “اوه، او دوست ندارد تیم در زندگی من باشد.” (می خندد.) اما زیاد می آید و می رود. این روش او برای محافظت از افرادی است که دوستشان دارد.

برای هر کسی که ممکن است آخرین ما را از دست داده باشد مصاحبه، آیا دوست دارید داستان چگونگی دریافت نقش را در اتاق بازگو کنید؟

وای خدای من اینو بهت گفتم من آن داستان را برای افراد زیادی تعریف نکردم. بنابراین من یک نوار فرستادم و سپس در اواسط همه گیری همه گیر به لندن زنگ زدم. بنابراین به مادرم زنگ زدم، و گفتم: «مامان، آنها از من می‌خواهند به لندن بروم، اما چیزی به نام کووید وجود دارد. باید چکار کنم؟” فقط خیلی ترسیده بودم من یک هیپوکندری واقعی هستم. گفتم: “چه خبر است با دنیا؟” و او اساساً گفت: “آدریا، تو یک قو هستی. می‌توانی در دریاچه‌ای از گند شنا کنی و لکه نگیری. بگذار نیرو با تو باشد دخترم.» و سپس تلفن را به من قطع کرد.

بنابراین من به لندن رفتم و با تونی آشنا شدم [Gilroy] و دیگو [Luna] به صورت حضوری. ما یک صحنه را با هم انجام دادیم و تونی فقط ایستاد و گفت: “دیگو، همبازی خود را ملاقات کن. آدریا، با همبازی خود آشنا شوید.» و من اینطور گفتم: “ببخشید، چی؟” و تونی چنین گفت: “خوش آمدید ستاره جنگ ها” و بعد قلبم افتاد. کل آن دوره آزمایش فقط 10 دقیقه طول کشید، و من یک بار صحنه را انجام دادم، به علاوه یک صحنه کوچک سریع دیگر. و ناگهان من داخل شدم ستاره جنگ ها. این وحشی ترین چیز بود و اصلاً با توانایی های بازیگری من صحبت نمی کند. فکر می‌کنم این بیشتر به توانایی تونی برای دیدن چیزی و گفتن «درست است» اشاره می‌کند. تصمیماتی که در سرتاسر نمایش گرفته می‌شود – با نوشتن، صحنه‌ها، لباس‌ها و جهان‌ها – بسیار تونی است، “فکر می‌کنم این است، فکر می‌کنم همین است، و فکر می‌کنم همین است.” و به همین دلیل کار می کند زیرا ما یک رهبر شرور داشتیم.

(LR): لوتن رائل (استلان اسکارسگارد) و بیکس کالین (آدریا آرجونا) در لوکاس فیلم اندور

با حسن نیت از لوکاس فیلم

بیکس به کاسیان کمک می‌کند تا با شخصیت استلان اسکارسگارد، لوتن رائل ملاقات کند و احتمالاً او کسی است که کاسیان را در مسیر تبدیل شدن به قهرمان شورشی قرار می‌دهد که نقشه‌های ستاره مرگ را می‌دزدد. یک سرکش. و این تلاش در نهایت باعث شد که لوک اسکای واکر اولین ستاره مرگ را نابود کند و کهکشان را نجات دهد. بنابراین، از نظر فنی، بیکس در نجات کهکشان نیز نقش داشت. آیا به نقش بیکس در طرح بزرگ فکر کرده اید؟ ستاره جنگ ها?

من دارم. من واقعا دارم. وقتی بیکس آن پیام را فرستاد [to Skarsgard’s Luthen Rael]، به این فکر کردم که این به چه معناست و چه معنایی برای آینده او، آینده کاسیان و آینده خود کهکشان دارد. اما واقعاً بیشتر روی Cassian است تا Bix. بیکس کمی از آنچه در واقع خود را درگیر می کند بی اطلاع است، اما دیر یا زود متوجه می شود. بنابراین من فکر نمی‌کنم که او دقیقاً از آنچه در حال رخ دادن است یا ارتباط با آنچه قرار است رخ دهد آگاه باشد، اما خیلی سریع متوجه این موضوع می‌شود.

قسمت سوم با بخیه زدن تیم و مرگ در مقابل بیکس، با تراژدی پایان می یابد. کاسیان نیز با لوتن از فریکس فرار می کند. می توان گفت که در یک مقطع زمانی برمی گردی، درست است؟

من نمی توانم این را به شما بگویم. از من وحشیانه خواهد بود که این کار را انجام دهم.

شماره قسمت مورد علاقه شما چیست؟

اپیزود اول. (می خندد.)

وای تو در این کار خوب هستی

(می خندد.) باید تماشاش کنی.

***
اندوراولین نمایش سه قسمتی آن اکنون در دیزنی پلاس در دسترس است. این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح ویرایش شد.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.