جنجال های بازیگری زن گربه ای بتمن 66، توضیح داده شده است


مال آدام وست بتمن یکی از نمادین ترین اقتباس های Crusader Caped باقی می ماند، با نمایش کارتونی که دوره خاصی از وجود شخصیت ها را تدوین می کند. این نمایش در زمان پخش موفقیت چشمگیری داشت و مخاطبان را با بسیاری از نمادین ترین دشمنان بتمن در این روند آشنا کرد. این شامل زن گربه ای می شود که به سرعت در پانتئون شرور شهر گاتهام بالا رفت. در طول سه فصل و یک فیلم کراوات، سه بازیگر مختلف نقش زن گربه‌ای را در مقابل وست و بتمن و رابین به کارگردانی برت وارد بازی کردند و دلیلی وجود دارد که چرا این اتفاق افتاده است.


مطالب مرتبط: McFarlane Toys بتمن 66 را با یک جعبه ناهار 4-بسته باورنکردنی جشن می گیرد


جولی نیومار اولین زن گربه ای بود

زن گربه ای جولی نیومار که اولین بار در فصل 1 “جنایت خفن/ شانس بهتر در دفعه بعد” به نمایش درآمد، به یکی از ثابت ترین دشمنان سریال تبدیل شد، به خصوص در فصل دوم سریال، و بیش از هر شرور مجرد دیگری ظاهر شد. یک جنایتکار استاد که جذب بتمن نتوانست او را متقاعد کند که زندگی جنایتکارانه خود را متوقف کند، Catwoman یکی از حیله گر دشمنان Crusader Caped بود.

در کنار جوکر، ریدلر و پنگوئن، زن گربه‌ای به یکی از محبوب‌ترین آنتاگونیست‌های سریال تبدیل شد – تا جایی که اکنون می‌توان لباس او را در موسسه اسمیتسونیان پیدا کرد. نیومار در این نقش خوب عمل می کند و رابطه ای عالی با بتمن آدام وست ایجاد می کند. در سریالی که اغلب جنایتکاران زن را کم اهمیت جلوه می داد، Catwoman نفس تازه ای داشت.

مطالب مرتبط: بتمن اسپون: تاد مک فارلین و گرگ کاپولو یک تیم تاریک و هیجان انگیز را تیز می کنند

زمان لی مریودر در بتمن کوتاه بود

خالق سریال ویلیام دوزیر در ابتدا می خواست از یک فیلم بلند برای جلب توجه استفاده کند بتمن — اما فاکس قرن بیستم با احتیاط موافقت نکرد. این فیلم تا زمانی که فصل اول موفقیت آمیز بود، به طور رسمی چراغ سبز نداشت و بین فصل 1 و فصل 2 فیلمبرداری شد. بتمن: فیلم تمرکز بر اتحاد بین جوکر، زن گربه ای، پنگوئن و ریدلر است، بنابراین بتمن و رابین مجبور می شوند برخی از خطرناک ترین دشمنان خود را به یکباره تحمل کنند.

در حالی که بیشتر بازیگران سریال نقش‌های خود را تکرار می‌کنند، نیومار در طول پنجره فیلمبرداری در دسترس نبود – با روایت‌های متناقض عمدتاً ادعا می‌شود که این نتیجه تعهد قبلی او به پروژه دیگری بوده است. به جای او، لی مریوتر در نقش Catwoman بازی کرد بتمن: فیلم. Meriwether در این نقش خوب است، اما در فصل دوم سریال دوباره این شخصیت را بازی نکرد – اما او دوباره در خط داستانی فصل 2 “کودتای شاه توت/ واترلو بتمن” در نقش لیزا کارسون، هدف شخصیت شرور ظاهر شد. .

مطالب مرتبط: رابین سرانجام بتمن را صدا زد – اما آیا واقعاً دیمین صحبت می کرد؟

ارتتا کیت در نقش زن گربه‌ای خرخر بود

جلوتر از بتمن فصل سوم، نیومار در نهایت برای بازی در این فیلم انتخاب شد طلای مکینا در کنار گریگوری پک به دلیل این تعهد جدید، نیومار مجبور شد یک بار دیگر نقش زن گربه ای را کنار بگذارد – این بار برای همیشه. بتمن در نهایت در پایان فصل سوم لغو خواهد شد. Doizer در نهایت این قسمت را با Eartha Kit که ارائه دیالوگ Catwoman بسیار به یادماندنی بود، بازسازی کرد.

با این حال، به دلیل سیاست‌های آشکارا بی‌حساس نژادی آن زمان (به ویژه در ایالت های جنوبی در سراسر ایالات متحدهمعاشقه‌های زن گربه‌ای با بتمن در فصل 3 کم‌اهمیت شد. با این حال، این موضوع باعث شد که زن گربه‌ای کیت بیشتر به یک تهدید واقعی تبدیل شود و توطئه‌های خطرناکی را اجرا کند و در حضورش در این فصل دور این دو پویا دور بزند. هر یک از سه زن گربه‌ای مزیت خاص خود را داشتند، اما این کیت بود که مسلماً به یاد ماندنی‌ترین آنها شد، و یک لبه تئاتری را برای اجرای او به ارمغان آورد که متناسب با ماهیت هدفمند کمپینگ نمایش بود.

برای خواندن ضربه بزنید
ادگار رایت به توصیه آمازون به دختران کاغذی پس از لغو آن پاسخ می دهد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.