تام هاردی مخفیانه وارد مسابقات هنرهای رزمی می شود و برنده می شود – هالیوود ریپورتر


تام هاردی که مثل همیشه غیرقابل پیش‌بینی بود، جمعیت را در یک تورنمنت هنرهای رزمی در یک شهر کوچک انگلیسی در روز شنبه شوکه کرد و بی سر و صدا وارد مسابقات شد و در تمام مسابقات خود پیروز شد.

روزنامه گاردین گزارش شده است که هاردی وارد مسابقات قهرمانی آزاد جیو جیتسو برزیل در سال 2022 شد که در سالن ورزشی دبیرستانی در میلتون کینز انگلستان برگزار شد. حضور اعلام نشده او برای تماشاگران و مخالفان غافلگیرکننده بود زیرا او با نام واقعی خود، ادوارد هاردی وارد شده بود.

تا حدودی بازتاب نقش او در درام MMA 2011 جنگجو، هاردی از ناکجاآباد آمد و در تمام مسابقات خود پیروز شد.

صحبت کردن با نگهبانسخنگوی چمپیونشیپ هاردی را “مردی واقعاً خوب” خواند. سخنگو گفت: “همه او را شناختند، اما او بسیار متواضع بود و خوشحال بود که برای عکاسی با او وقت بگذارد.” واقعاً خوشحالم که او در مسابقه ما شرکت کرد.

حضور شوکه کننده شنبه در میلتون کینز دومین بار در ماه های اخیر است که هاردی بدون اعلام قبلی وارد مسابقات هنرهای رزمی می شود. در ماه اوت، مکس دیوانه: جاده خشم ستاره قهرمان مسابقات قهرمانی جیو جیتسو REORG Open در ولورهمپتون انگلستان شد.

فوراً او را شناختم. همه می دانند تام هاردی کیست، اینطور نیست؟ دنی اپلبی، حریف هاردی در ولورهمپتون به روزنامه محلی خود گفت روزنامه تی ساید پس از رویارویی با این بازیگر من شوکه شده بودم. او گفت “فقط فراموش کن که من هستم و کاری را که معمولا انجام می دهی انجام بده.”

اپلبی ادامه داد: «او واقعاً مرد قوی است. من خوب هستم، من حدود 6 تورنمنت را انجام داده ام و در همه روی سکو بوده ام. اما او احتمالاً سرسخت‌ترین رقیبی است که تا به حال داشته‌ام – او مطمئناً مطابق با شخصیت Bane خود عمل کرده است، مطمئناً.

برای خواندن ضربه بزنید
دیزنی پیشنهاد تجارت الکترونیک انحصاری را برای مشترکین استریم راه اندازی کرد - هالیوود ریپورترمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.