استیون لویتان، خالق «خانواده مدرن» در مورد اینکه چرا نمایش جدید «ریبوت» حذف هالیوود نیست – هالیوود ریپورتر


عشق دوشنبه شب در لات فاکس در هوا بود.

این استودیو میزبان اولین نمایش کمدی جدید Hulu بود راه اندازی مجدد از طرف خالق استیون لویتان و می توان گفت که محبت از اوج شروع شد و به سمت پایین چکید.

لویتان در فرش قرمز قبل از نمایش فیلم، با توصیف داستان سریال جدیدش که ماجراهای یک بازیگر ناکارآمد از یک کمدی کمدی موفق در اوایل دهه 2000 را دنبال می‌کند، پیشنهاد داد: «می‌توانم بگویم این یک نامه عاشقانه است، و شاید هم یک کباب دوستانه». تماس گرفت به سمت راست بالا بروید پس از اینکه یک دونده نمایش، راه اندازی مجدد نمایش خود را به Hulu می دهد.

چیزی که قطعاً اینطور نیست، حذف بداخلاقی هالیوود است، از این رو تمام حالات خوب در تئاتر Daryl F. Zanuck و اطراف آن و همه مدیران درخشان وجود دارد. لویتان که بازوهای جوایز امی را در دست دارد و نمایش هایی مانند را هدایت کرده است، ادامه داد: «من شغل فوق العاده ای داشته ام. خانواده مدرن و فقط به من شلیک کن. “من افراد شگفت انگیز زیادی را ملاقات کرده ام و برخی از آنها، می دانید، به طرز باورنکردنی عجیب و غریب و عجیب و غریب بودند و این چیزی است که می خواستم ثبت کنم. گاهی اوقات شما می توانید یک اتاق پر از افراد بسیار عادی داشته باشید که در اطراف نشسته اند و در مورد چیزی پوچ صحبت می کنند و من می خواستم آن را نیز ثبت کنم.”

بنابراین او پیش نویس استعدادهای کیگان-مایکل کی، جودی گریر، پل رایزر، ریچل بلوم، جانی ناکسویل، کالوم ورثی، کریستا ماری یو و مجموعه ای از ستاره های مهمان با چهره جسور را برای پر کردن برنامه ای که مدیر اجرایی Levitan در کنار دانیل تولید می کند، تهیه کرد. استوکدیک و جف مورتون

اولین تماس او با کی بود. این بازیگر، تهیه کننده و نویسنده در مورد ساخت زمین گفت: «این چیز بسیار شیرینی بود. من و استیو سال‌هاست که همدیگر را از نظر اجتماعی می‌شناسیم، و یک روز او فقط گفت، می‌خواهم در مورد این ایده نمایش با شما صحبت کنم. به محض اینکه گفتن این ایده را به من تمام کرد، گفتم: “اوه خدای من، چطور هنوز کسی به این فکر نکرده است؟” ما باید فوراً قبل از اینکه شخص دیگری این ایده را مطرح کند، آن را انجام دهیم. و من به او گفتم، هر زمان که تو این کار را بکن، من حاضرم. من مرد تو هستم.»

برای خواندن ضربه بزنید
دیوید بووی در سال 1976 در نقش "مردی که به زمین افتاد" - هالیوود ریپورتر بازی کرد.

بلوم نقش دونده سریال هانا را بازی می‌کند که ریبوت را به مدیران Hulu در صحنه ابتدایی فصل اول هشت قسمت می‌دهد. بلوم کهنه‌کار باتجربه‌ای در اجرای سریال Crazy Ex-Girlfriend در کنار Aline Brosh-McKenna، نیازی به جستجوی دور یا دور برای ورود به شخصیت نداشت. اما او درخواست های ظریفی کرد.

لحظاتی بود که قرار بود اتاق نویسندگان را اداره کنیم و تخته سفید در واقع داستان خلبان را داشت. به سمت راست بالا برویدبلوم توضیح داد. و من گفتم: “ببخشید، اگر قسمت دوم را شکستیم، من به ایده های قسمت دوم نیاز دارم.” من به حقیقت آن نیاز داشتم.»

او همچنین به کسی نیاز داشت که او را نیشگون بگیرد. استیو یکی از موفق‌ترین دونده‌های نمایش در تمام دوران است، حضور در برنامه او بسیار سورئال بود. ‘

عشق بیشتری در اطراف فاکس جریان داشت. (حتی deejay روی موضوع بود: DJ Kiss.) مدیران ارشد کریگ ارویچ و کری برک نیز احساسات خود را در تئاتر Zanuck در طول معرفی خود بیان کردند.

ارویچ، که لویتان را «بی همتا» خطاب کرد، با سر به این واقعیت اشاره کرد که هدف نمایش این صنعت است. ارویچ، رئیس ABC Entertainment، Hulu & Disney Branded Television Streaming Originals گفت: «اینکه بتوانیم با همدیگر خوش بگذرانیم در حالی که کمی به خودمان بخندیم، مهم است.

بورک، بیستمین رئیس تلویزیون، پیشنهاد کرد: «استیو همه چیزهایی را که همه ما در مورد این تجارت دوست داریم را به تصویر می‌کشد و برداشت او از مردم در جلو و پشت دوربین بسیار بیشتر از نمایش صنعت ما است». «استیو به نوعی در یک نمایش، یک کمدی محل کار، یک کمدی خانوادگی، و داستانی درباره دوستان و فرصت‌های دوم را در یک برنامه قرار داده است. نتیجه فوق العاده مشاهده شده، خنده دار و پر از قلب است. باور کنید یا نه، داستان های او توسط یک حرفه باورنکردنی برجسته شده است. استیو هزاران و هزاران ساعت را صرف کرده است – علیرغم اینکه چقدر جوان به نظر می رسد – برای ساخت تلویزیون، اما همچنین با دقت به افرادی که تلویزیون می سازند مشاهده کرده است – اغلب در اینجا در بیست سالگی، جایی که ما از آشنایی و همکاری با استیو برای مدت طولانی لذت برده ایم. دو دهه، که تکان دهنده است، زیرا او دوباره بسیار جوان است.»

برای خواندن ضربه بزنید
بهترین فیلم هدایای دانشجویی – هالیوود ریپورتر

او هم تازه ازدواج کرده است.

قبل از ارائه راه اندازی مجدد در دو قسمت اول، لویتان از برک تریبون را به دست گرفت و اولین سفارش او اعلام کرد که او تنها 48 ساعت قبل ازدواج کرده است. “این به ذهنم رسید وقتی که با همه چیز روی فرش قرمز بیرون آمده بودم [cameras] می دانید که پس از این همه سال در این تجارت برای من طبیعی است. اما همسرم، کریستینا، بسیار خجالتی است و دوست ندارد توجه زیادی به او شود. او همانجاست بیایید به او بزرگی بدهیم [round of applause]”

کریستینا بلند شد و در صحنه ای برای تماشاگران دست تکان داد که نشان می داد چرا این همه عشق در هوا وجود دارد. بازیگران لویتان خوشحال بودند که تعداد بیشتری را به او بازگردانند.

ریزر ستایش کرد: «این نمایش برای کار کردن بسیار لذت بخش بود. “این دنیایی است که من آن را به خوبی می شناسم، بنابراین چرخاندن دوربین و نشان دادن اینکه ساخت یک نمایش چگونه است، واقعا سرگرم کننده بود. برای نشان دادن اینکه وقتی نویسندگان در اتاقی بداخلاق می‌شوند، وقتی نویسنده‌ها با هم درگیر می‌شوند، چه اتفاقی می‌افتد وقتی بازیگران باید با نویسنده‌ها سر و کار داشته باشند و وقتی نویسنده‌ها باید با بازیگران برخورد کنند، چه اتفاقی می‌افتد. برخی از مردم آن را یک جعل یا طنز می نامند، اما من و استیو آن را نامه ای عاشقانه به این دنیایی که دوستش داریم می گوییم. این کار با محبت زیادی انجام شده است.»

اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد! بهترین راه برای توصیف استیو این است که او مانند یک رهبر ارکستر است. او کمدی را به عنوان موسیقی می‌شنود، من آن را اینگونه می‌بینم. او آنقدر با ریتم‌ها و موزیکال کمدی هماهنگ است که می‌داند چگونه فقط یک تنظیم کوچک انجام دهد و می‌تواند کل صحنه را کار کند. من قبلاً آن را ندیده بودم. او می داند که چگونه فصلی بسازد که در ابتدا چیزهایی بپاشد که واقعاً برای چند اپیزود در ادامه راه جواب می دهد. من علاوه بر اینکه یک همکار هستم، طرفدار هم هستم.»

برای خواندن ضربه بزنید
هیلاری منتل، نویسنده بریتانیایی "ولف هال" در 70 سالگی درگذشت - هالیوود ریپورتر

به نظر می رسد عشق واقعی است. راه اندازی مجدد اکنون در Hulu پخش می شود.

استیون لویتان خالق، مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی به همراه دانا والدن، رئیس بخش محتوای سرگرمی عمومی دیزنی.

استوارت کوک/گروه تصویر

رئیس، ABC Entertainment، تلویزیون با برند هولو و دیزنی، کریگ ارویچ، استیون لویتان، و کری برک، رئیس تلویزیون بیستم.

استوارت کوک/گروه تصویر

کیگان-مایکل کی، جانی ناکسویل، ریچل بلوم، جودی گریر و کالوم ورثی.

استوارت کوک/گروه تصویر

DJ Kiss در طول مهمانی می چرخد.

استوارت کوک/گروه تصویر

فضای عمومی برای بعد از مهمانی نمایش.

استوارت کوک/گروه تصویر

فضای عمومی برای بعد از مهمانی نمایش.

استوارت کوک/گروه تصویرمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.