گلدن گلوب به طور رسمی در سال 2023 به NBC بازگشت – هالیوود ریپورتر


جوایز گلدن گلوب هستند رسما بازگشت به NBC برای هشتادمین دوره مراسم جوایز.

این شبکه تلویزیونی روز سه شنبه اعلام کرد که مراسم اهدای جوایز را در روز سه شنبه 10 ژانویه 2023 به روی آنتن خود باز می گرداند. هالیوود ریپورتر به طور انحصاری در ماه اوت گزارش داد که – “به عنوان بخشی از یک توافقنامه یک ساله، که به HFPA و dcp اجازه می دهد فرصت های جدیدی را برای توزیع داخلی و جهانی در پلتفرم های مختلف در آینده کشف کنند.”

به عبارت دیگر، به نظر می رسد، پس از حذف گلوب در سال جاری پس از یک ضربه کوبنده لس آنجلس تایمز افشاگری در فوریه 2021 در مورد سازماندهی روزنامه نگاران پشت گلوب، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، ارتباط NBC با گلوب پس از مراسم سال 2023 به پایان می رسد، ظاهراً نتیجه مذاکره مجدد یک معامله در سال 2018 است که به موجب آن NBC برای پرداخت به HFPA قرارداد بسته شد. و سالانه 60 میلیون دلار برای پخش مراسم تا سال 2026 هزینه کنید.

“ما تعهد HFPA به تغییرات مداوم را می شناسیم و مشتاقانه منتظر استقبال مجدد گلدن گلوب در NBC برای هشتادمین سالگرد آن در ژانویه 2023 هستیم.” فرانسیس برویک، رئیس شبکه های سرگرمی تلویزیون NBCUniversal و Streaming در بیانیه ای گفت.

رئیس HFPA افزود: “ما از اعلام بازگشت جوایز گلدن گلوب در NBC و میزبانی “پارتی سال” برای مخاطبانی در سراسر جهان که منتظر بازگشت آن بودند، هیجان زده هستیم. هلن هوهنه. بازگشت به بورلی هیلتون برای جشنی که باید ببینید و بهترین‌های سینما و تلویزیون را به رسمیت می‌شناسد، بسیار خوب است. HFPA همچنان متعهد به تغییرات مهم و حمایت از برنامه هایی است که تنوع، شمول و شفافیت را در اولویت قرار می دهند. در 10 ژانویه می بینمت!»

در این بیانیه همچنین جدول زمانی زیر برای هشتادمین گلدن گلوب ارائه شده است:

  • دوشنبه، 7 نوامبر 2022: آخرین مهلت ارسال فیلم و تلویزیون
  • دوشنبه، 12 دسامبر 2022: نامزدها اعلام شد
  • سه شنبه، 10 ژانویه 2023: پخش زنده هشتادمین جوایز سالانه گلدن گلوب
برای خواندن ضربه بزنید
نقد و بررسی فیلم "ارسطو و دانته اسرار جهان را کشف می کنند" - هالیوود ریپورتر

فوریه 2021 لس آنجلس تایمز گزارش ها نشان داد که HFPA در آن زمان شامل صفر سیاه پوستان در بین 87 عضو آن زمان و دارای درگیر رفتار غیر اخلاقی و مشکوک به اعمال مالی. هیاهوی ناشی از آن باعث شد که بسیاری از حوزه های هالیوود، از جمله تعداد زیادی از تبلیغاتگران هالیوود، HFPA را تحریم کنند.تام کروز حتی سه گلوب را که به او اعطا شده بود را پس داد) و NBC را که از سال 1996 به طور سالانه گلوب را پخش می کرد، از پخش مراسم در سال 2022 خودداری کرد و در بیانیه ای اعلام کرد: “ما همچنان معتقدیم که HFPA متعهد است به اصلاحات معنادار با این حال، تغییر در این بزرگی به زمان و کار نیاز دارد و ما به شدت احساس می کنیم که HFPA برای انجام درست آن به زمان نیاز دارد.

HFPA به سرعت اصلاحات اساسی را تصویب کرد – از جمله آنها، منع اعضا از پذیرش هدایا و برداشتن سقفی برای اضافه شدن اعضای جدید، که به آن امکان داد 21 عضو جدید اضافه کند که شش نفر از آنها سیاه پوست بودند – اما تقریباً یک چهارم اعضای خود رای منفی دادند. تغییرات، در حالی که چند نفر دیگر صداقت سازمان را زیر سوال بردند و استعفا دادند. علاوه بر این، هیچ یک از اعضای فعلی با اجرای آنچه به عنوان استانداردهای اعتباربخشی سختگیرانه تر تبلیغ می شد، از سازمان خارج نشدند.

HFPA همچنین بسیاری را با برگزاری مراسم گلوب 2022 به اشتباه انداخت. در نهایت، گردهمایی 9 ژانویه با حضور هیچ استعدادی یا پخشی به هیچ وجه برگزار نشد. و در ماه مارس، Sunshine Sachs، شرکت قدیمی روابط عمومی HFPA، به دنبال یک مشاور تنوع و شمول و دامپزشک روابط عمومی بحران از در خارج شد.

بیش از یک سال و نیم پس از لس آنجلس تایمز به نظر می رسد، بسیاری در هالیوود هنوز HFPA را از نظر اخلاقی مبهم می دانند. زمانی که مشخص شد شرکت سرمایه‌گذاری Eldridge Industries HFPA را در جولای تصاحب کرده است، نه تنها منجر به تبدیل سازمان به یک نهاد انتفاعی (با یک نهاد غیرانتفاعی جداگانه برای تلاش‌های بشردوستانه) می‌شود، بلکه باعث می‌شود که اعضای HFPA نیز این کار را انجام دهند. از این پس، حقوق سالانه 75000 دلار به او پرداخت می شود، و گروه بزرگی از روزنامه نگاران غیرعضو نیز دعوت خواهند شد تا رای دهندگان گلوبس را به صندوق بیندازند (به منظور افزایش تنوع حوزه رای دادن) اما هیچ حقوقی دریافت نخواهند کرد.

برای خواندن ضربه بزنید
اولین نمایش مد رالف لورن در ساحل غربی جنیفر لوپز، بن افلک، میلا کونیس را به تصویر کشید – هالیوود ریپورتر

با این وجود، بیش از چند نفر در شهر، از جمله جناحی از ائتلاف تبلیغاتی که در سال 2021 اتهامات علیه HFPA را رهبری کردند، موضع خود را نرم‌تر کرده‌اند و می‌خواهند به کار عادی خود بازگردند. مطمئناً یک دلیل: پخش تلویزیونی گلوبز، که معمولاً بالاترین امتیاز را در فصل جوایز فیلم قبل از اسکار دارد، از نظر مالی بسیاری از پروژه‌ها و افراد امیدوارکننده اسکار را تقویت می‌کند.

بازگشت گلوب به شبکه تلویزیونی یک پیروزی بزرگ – هرچند بحث برانگیز – برای رئیس صنایع الدریج است. تاد بوهلی، غول ورزش و سرگرمی که از اکتبر 2021 به عنوان مدیر عامل موقت HFPA خدمت کرده است. پس از خرید HFPA، او همچنین مالکیت دیک کلارک پروداکشنز، تهیه کننده قدیمی گلوبز را از MRC در 5 اوت به عهده گرفت. و همچنین الدریج نیز دارای سهام مالی در شرکت بین المللی کاین است که دارای یک علاقه در هتل بورلی هیلتون، محلی که میزبان گلوبز است، و در THR، که متعلق به Penske Media است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.