خانه اژدها ستاره قسمت آخر را با عنوان Rhaenyra با عکس های خنده دار BTS جشن می گیرد


پس از آخرین حضورش در خانه اژدها، میلی الکاک با عکس‌هایی از او و دیگر ستاره‌ها که در حال مسخره کردن هستند، تجربه فیلم‌برداری را منعکس می‌کند.


موارد زیر حاوی اسپویل‌هایی برای فصل 1 خانه اژدها، قسمت 5، “We Light the Way” است که در 18 سپتامبر از شبکه HBO پخش شد.

زمان حضور میلی الکاک در شبکه HBO خانه اژدها به پایان رسیده است، بنابراین او با خاطراتی از تمام لحظات خوب و احمقانه ای که با بازیگرانش به اشتراک گذاشته است جشن می گیرد.


“من همه تو را دوست دارم، دوستت دارم، این را دوست دارم!” Alcock در اینستاگرام نوشت و مجموعه‌ای از لحظات پشت صحنه و عکس‌های تعطیلی فصل اول را به اشتراک گذاشت. در آنها، الکاک در حال بغل کردن همبازی اش، امیلی کری، در حال «پرواز کردن» بند اژدها در مقابل یک صفحه آبی، و شریک سیگار با یکی از بازیگران دیده می شود. این پست همچنین یک ویدیوی ویدیویی از آلکاک دارد که تلاش می‌کند در را ببندد و وقتی مجموعه آنها شروع به حرکت می‌کند به دامان کری پرت می‌شود که باعث می‌شود هر دو بازیگر به خنده بیفتند.

مطالب مرتبط: فصل 2 House of the Dragon می تواند بازیگران کاملاً متفاوتی داشته باشد

خانه اژدهاقسمت پنجم، “ما راه را روشن می کنیم”، آخرین حضور آلکاک و کری را در نقش رینیرا تارگرین و آلیسنت هایتاور، دختر/وارث و همسر شاه ویسریس وستروس نشان داد. با شروع قسمت 6، اما دارسی و اولیویا کوک نسخه‌های قدیمی‌تری از نقش‌های مربوط به آلکاک و کری را بازی می‌کنند، در حالی که داستان ده سال بعد به جلو خواهد رفت. بازیگران قدیمی‌تر نیز به‌طور مشابه برای شوهر رینیرا، لنور ولاریون و خواهرشوهر لانا، با جان مک‌میلان و نانا بلوندل جایگزین تئو نیت و ساوانا استین در قسمت قبلی شدند.


میلی آلکاک خانه اژدها را ترک می کند

در مقایسه با منبع منبع جورج آر آر مارتین، خانه اژدها نسخه خود از آلیسنت را به شکلی به تصویر کشیده که از نظر سنی به دوست دخترخوانده‌اش نزدیک‌تر است. به همین دلیل، صحنه‌های خاصی بین آلیسنت و رینیرا به‌عنوان رنگ‌های عاشقانه تفسیر شده‌اند، اگرچه کری در مصاحبه‌ای اخیر اذعان کرد که این صحنه مبهم باقی مانده است. او توضیح داد: “ما قصد نداشتیم آن را بازی کنیم. ما آنها را “همجنس‌باز” یا “جنگ‌بازی کردن” یا چیزهایی شبیه به آن نبودیم.” “فقط، اگر می‌خواهید آن را بخوانید و آن‌طور آن را ببینید، این کار را انجام دهید. اگر می‌خواهید آنها را بیشتر از دوستان خود ببینید، این کار را انجام دهید. اگر نمی‌خواهید، پس نکنید.”

مطالب مرتبط: خانه اژدها زندگی آینه‌ای آلیسنت و رینیرا را به نمایش می‌گذارد

در «ما راه را روشن می‌کنیم»، رینیرا و پدرش برای تقویت اتحاد خانواده تارگرین، با لینور (با وجود همجنس‌بازی بودن او) ازدواج می‌کنند. با این حال، عروسی توسط آلیسنت پیچیده می شود، که رابطه رینیرا با سر کریستون کول را کشف می کند، مشاهده ای که باعث شد پدرش اتو هایتاور موقعیت دست پادشاه را به دست آورد، علی رغم اشتباه گرفتن خواستگار با دیمون تارگرین. این منجر به شرکت آلیسنت در یک جشن جشن عروسی با لباس سبز می شود و بسیاری از مهمانان طرح رنگی الهام گرفته از برج های بلند خانه آن را به عنوان اقدامی برای شورش علیه ادعای شاهزاده خانم برای تخت آهنین تفسیر می کنند.

قسمت های جدید از خانه اژدها هر یکشنبه در HBO نمایش داده می شود.

منبع: اینستاگرامبرای خواندن ضربه بزنید
جنگ های زرهی به دلیل وجود اسکرول ها شروع می شود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.