بازیگر زن شیر شاه برادوی، موتاون ۶۶ ساله بود – هالیوود ریپورتر


مروا هیکس، خواننده و بازیگری که برای نقش‌های برادوی در برادوی شناخته شده است شیر شاه و موتاون: موزیکال و برای تیتراژهای تلویزیونی که شامل می شود Star Trek: Voyager، مرده است. او 66 ساله بود.

نماینده وی تانیا یانگ ویلیامز در بیانیه ای تایید کرد که هیکس روز جمعه در شهر نیویورک درگذشت. علت مرگ او به اشتراک گذاشته نشد.

«با دلی سنگین است که خبر درگذشت مروا هیکس طاها را به اشتراک می گذاریم. همسرش، اکواسی طه، و خانواده اش در بیانیه ای که به اشتراک گذاشته شده است، گفت: همسر، عضو خانواده و دوست عزیز ما بسیار دلتنگ خواهد شد و برای همیشه در قلب ما شگفت انگیز خواهد ماند. هالیوود ریپورتر. عشقی که او به شوهر، خانواده، دوستان و جامعه سرگرمی داشت حد و مرزی نداشت. ما عمیقاً تحت تأثیر هجوم باورنکردنی عشق قرار گرفته ایم. از همدردی و دعای شما سپاسگزارم.»

هیکس که اصالتاً اهل پترزبورگ، ویرجینیا بود، از دانشگاه هاوارد فارغ التحصیل شد و از حرفه ای لذت برد که چهار دهه طول کشید.

او موسیقی را شروع کرد و اولین آلبوم خود را با نام خود در سال 1991 با تک آهنگ “پیش از این عاشق نبوده” منتشر کرد. هیکس به اجرای دوئت با مایکل جکسون و استیوی واندر در طول تورهای جهانی ادامه داد.

به عنوان یک مجری تئاتر، آثار او در برادوی شامل بود موتاون: موزیکال، شیر شاه، کارولین یا تغییر و لنا هورنای، بانوی موسیقی او. او سه بار برنده جایزه هلن هیز برای کارهای صحنه ای خود شد و اوایل امسال در تئاتر آلیانس اجرا کرد. عصبانی، خشن و بی شرمانه زرق و برق دار.

کارهای تلویزیونی هیکس شامل تکرار در نقش T’Pel بود Star Trek: Voyager و حضور در چهار قسمت از هر دو دیوانه ی تو و خواهر، خواهر. دیگر اعتبارات تلویزیونی شامل حضور در خانه کارت، دردویل، دنبال مهمونی گشتن، لیست سیاه و خانم منشی.

از او شوهر و سایر اعضای خانواده به یادگار مانده است.

برای خواندن ضربه بزنید
پرتره درخشان سیدنی پواتیه اثر رجینالد هادلین – هالیوود ریپورترمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.